MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Veseļošanās Kvantu Pārejā 2.d.


Enerģētiskā vingrošana

Enerģētiskā vingrošana sastāv no dažiem vienkāršiem vingrinājumiem, kas kopumā aizņem apmēram 5 minūtes. Tos var izdarīt guļot gultā vai stāvot. Tomēr tos nevar novērtēt par zemu. Par šiem vingrinājumiem klīst leģendas, ka ikviens, kas tos ir veicis, jau pēc 5 minūtēm spēj darīt brīnumus, bet, ja tos veic regulāri, tad kļūst jaunāki ne tikai pa dienām, bet arī pa stundām.
Enerģētiskā vingrošana ļauj atbrīvoties no enerģētiskajiem sārņiem un atvērt kanālus svaigas enerģijas saņemšanai. To izmanto daudzi dziednieki, lai atjaunotu enerģētisko līdzsvaru un uzlabotu visu orgānu un sistēmu darbību.
Diagnostikas iekārtas, kas spēj noteikt cilvēka enerģētisko lauku un viņa auras krāsu, parāda izmaiņas jau tūlīt pēc šo vingrinājumu izpildes. Auras kontūras vienmērīgi aptver visu ķermeni un kļūst balti – zilganas.

Vingrinājumus var veikt gan guļus, gan stāvus

1. Kāju pēdu apļošana (pārmaiņus ja stāvus) 4 reizes abos virzienos.
2. Ceļgalos saliektu kāju stilbu apļošana (pārmaiņus ja stāvus) 4 reizes abos virzienos.
3. Gūžas locītavas apļošana pārmaiņus pa labi un pa kreisi 4 reizes abos virzienos.
4. Piepaceltas sēžamvietas, gūžu apļošana 4 reizes dažādos virzienos.
5. Abu roku plaukstu apļošana uz priekšu un atpakaļ 4 reizes.
6. Abu roku elkoņu apļošana uz priekšu un atpakaļ 4 reizes.
7. Abu roku plecu apļošana uz priekšu un atpakaļ 4 reizes.
8. Galvas noliekšana 4 reizes uz priekšu un atpakaļ, tad galvas apļošana abos virzienos 4 reizes.
9. Acu rotācijas kustības abos virzienos 4 reizes turp un atpakaļ.
10.guļus. Piepaceļoties virs gultas (ja tā ir pietiekoši cieta), balstoties uz kāju pēdām un lāpstiņām, saliektiem ceļgaliem jāizdara pārmaiņus ceļgalu kustība virzībā uz priekšu, turot rokas uz spilvena zem galvas. Notiek mugurkaula savērpšana, un skriemeļi no jostas vietas līdz kaklam novietojas savās vietās. Tas nenotiek uzreiz, bet vingrinājumu veicot pēc kāda laika.
10.stāvus. Stāvus šo vingrinājumu jāveic nedaudz saliektos ceļgalos, kāju pēdām vērstām nedaudz uz iekšpusi plecu līmenī. Šis vingrinājums stāvus līdzinās "pļāvēja kustībām", kas katru reizi pļauj uz pretējo pusi.

Enerģētiskās vingrošanas nobeigumā labi jāpaberzē rokas, kājas vienu pie otras (ja stāvus, tad kustību jānobeidz uz pirkstgaliem, uz papēžiem, uz pēdu iekšpuses un ārpuses), jāpaberzē ausis, plaukstas, jāizdara sejas it kā mazgāšanas kustības no apakšas uz augšu, vairākas galvas masāžas kustības un jāpaplaukšķina rokas!

Šo enerģētisko vingrošanu labāk darīt tad, kad tev to vislabāk patiktu darīt. Pakāpeniski pierodot, tu jutīsies arvien labāk un labāk, jaunāk un jautrāk!

Tibetas hormonālā vingrošana

Tibetas hormonālā vingrošana kļuva zināma pateicoties Tibetas mūkiem, kas to darīja zināmu pateicībā par viņiem doto iespēju izmantot elektroenerģiju. Viņi pavadīja savu dāvanu ar vārdiem: ".. mēs dāvinam jums jaunību, dāvanas iedarbību jūtīsiet jau pēc vairākiem mēnešiem, taču pilnībā novērtēt mūsu dāvanu jūs varēsiet tikai pēc 25 gadiem". Cilvēkam, kurš saņēma šo dāvanu, tad bija 56 gadi un sirmi mati, tagad ir 84 gadi un mati kā jaunībā.
Labāki rezultāti tiek sasniegti, veicot šos vingrinājumus līdz plkst. 6 no rīta vēl guļus stāvoklī, labāk ne pārāk mīkstā gultā.

1. Jāpaceļ rokas un spēcīgi jāsarīvē tikai plaukstu delnas 5-7 reizes. Sarīvēto delnu siltums uzrādīs tava biolauka stāvokli tajā mirklī. Ļoti labi, ja delnas kļuvušas karstas un sausas. Ja tās ir tikai siltas un nevar panākt, lai tās kļūtu karstas, tad tava biolauka spēks ir samazinājies 2 reizes. Ja nevar panākt, lai tās kļūst siltas vai plaukstas pat kļūst mitras, tad tas nozīmē, ka tava ķermeņa bioenerģētiskais stāvoklis ir slikts un steidzami nepieciešami attiecīgie vingrinājumi. Stāvokli uzlabos arī sekojošie vingrinājumi.
2. Jāuzliek sarīvētās plaukstu delnas uz acīm un jāpiespiež 1x sekundē, tātad 30 reizes 30 sekunžu laikā. Jāskaita līdzi. Ja ir slikta redze, tad pēc vingrinājuma izdarīšanas var paturēt delnas uz acīm vēl 2-3 minūtes.
3. Jāuzliek plaukstas uz ausīm, pirkstus uz pakauša un jāuzspiež 30 reizes 30 sekunžu laikā. Vingrinājums veseļo iespējamos īslaicīgos hronisku slimību saasinājumus, it īpaši ausu. Vingrinājumu jāsāk maigi, uzspiedienu pastiprinot pakāpeniski.
4. Ar dūrēs savilktajiem pirkstiem veikt 30 masējošas kustības 30 sekunžu laikā no zoda līdz ausīm un atpakaļ.
5. Labo plaukstas delnu ar pirkstiem uz augšu jāuzliek uz pieres, tai virsū kreisās plaukstas delnu (pirkstu virziens nav svarīgs) un viegli jāmasē vai vienkārši jāpārvieto delnas tuvu pierei 30 reizes 30 sekunžu laikā no vieniem deniņiem līdz otriem un atpakaļ.
6. Jānovieto labā plauksta vairākus centimetrus virs galvas, tad virsū kreiso plaukstu un vispirms jāveic 30 kustības 30 sekunžu laikā virs galvas no pieres līdz pakausim un atpakaļ, tad savietotās rokas nedaudz jāpatur virs pakauša (labi normalizē gan pazemināto, gan paaugstināto asinspiedienu) un pēc jāveic 30 kustības 30 sekunžu laikā no vienas auss uz otrai ausij un atpakaļ.
7. Labo plaukstu jāuzliek uz vairogdziedzera (uz kakla), kreiso plaukstu virsū un tad tikai ar ar kreiso plaukstu jāveic 30 kustības 30 sekunžu laikā no vairogdziedzera līdz nabai vairāku centimetru attālumā no ķermeņa. Pēc vingrinājuma kreiso plaukstu jānoliek uz labās un jānotur šajā stāvoklī dažas sekundes.
8. Labo plaukstu jāuzliek uz vēdera, kreiso plaukstu jāuzliek virs labās plaukstas un jāveic 30 vieglas masāžas kustības 30 sekunžu laikā vēdera rajonā.
9. Jāpaceļ rokas uz priekšu un jāpaapļo rokas plaukstas locītavās un jāpakrata tās. Tad tas pats jādara ar kāju pēdām potītēs un arī tās jāpakrata. Var apļot rokas un kājas vienlaicīgi. Kopumā patērējot 30 sekundes.
10. Rūpīgi jāpamasē kāju pēdas vienlaicīgi vai pēc kārtas vismaz 30 sekundes, tad var nedaudz pamasēt arī pašas kājas.

Tagad, zinot un izpildot šos vingrinājumus, tava jaunība ir tavās rokās!

Abu smadzeņu pusložu sinhronizācija

Mēs esam pieraduši, ka nepieciešams attīstīt ķermeni, taču kaut kā aizmirstam par smadzenēm, no kurām visa attīstība vairumā gadījumu ir atkarīga. Kreisā puslode domā loģiski. Labā palīdz veidot jauno, ģenerēt idejas, integrēt. Tādējādi var būt matemātiķis ar labi attīstītu kreiso puslodi, bet neko jaunu neizdomāt, un var būt radošs cilvēks, kaisot idejas pa kreisi un pa labi, bet ne vienu no tām neīstenot, jo darbība ir nekonsekventa un neloģiska. Šādi cilvēki ir bieži sastopami. Viņiem trūkst tikai vienas lietas: savu smadzeņu pilnveidošanas, lai to darbība kļūtu harmoniska.

Vingrinājumi ir ļoti vienkārši, bērniem tie padodas vieglāk nekā pieaugušajiem!
Vispirms vienkārši vingrinājumi stāvus (var veikt arī guļus):

A.
1. Atbalsties uz kreisās kājas tā, lai nezaudētu līdzsvaru.
2. Sāc ar labo kāju veidot apļus uz grīdas pulksteņa rādītāja virzienā.
3. Ar labo roku veido apļveida kustības paralēli grīdai, bet jau pretēji pulksteņrādītāja virzienam.
4. Izpildi abus vingrinājumus vienlaicīgi. Ar labo kāju - pulksteņa rādītāja virzienā, bet ar labo roku - pretēji pulksteņrādītāja virzienam.

B.
1. Vēdera apļveida glaudīšana ar labo roku pulksteņrādītāja kustības virzienā.
2. Ar kreiso roku glaudīt pakausi taisnām kustībām no augšas uz leju.
3. Abu kustību apvienojums.
4. Veikt vingrinājumu nomainot rokas.

Vingrinājumu izpilde var jukt, taču tajā jau ir uzdevuma grūtums – piepiest strādāt vienlaicīgi abas smadzeņu puslodes

Psihofizioloģija jau sen izstrādājusi sistēmu, vingrinājumus, lai saskaņotu smadzeņu puslodes. Šajā sakarībā labi mūziķiem, piemēram, pianistiem. Viņiem jau no agras bērnības ieaudzina harmonisku apkārtnes uztveri, jo, galu galā, svarīgākais instruments smadzeņu attīstīšanai ir rokas. Rīkojoties ar abām rokām, cilvēks attīsta abas smadzeņu puslodes.

Tālāk vingrinājums, kas palīdz mazināt emocionālo spriegumu, uzlabo darbaspējas, attīsta uzmanību, domāšanu un smadzeņu pusložu komunikāciju savā starpā.

Tavā priekšā lapiņa ar alfabēta burtiem. Zem katras augšējās burtu rindiņas apakšējā rindiņā ir burti K, L vai A. Augšējais burts tiek izrunāts, bet apakšējais burts apzīmē roku kustību. K - kreiso roku jāpaceļ uz kreiso pusi, L - labo roku jāpaceļ uz labo pusi, A - abas rokas jāpaceļ uz augšu. Viss ir ļoti vienkārši:
A__B__C__D__E____F__G__H__I__J____K__L__M__N__O____P__Q__R__S__T____U__V__W__X__Y__Z
K__L__L__A__K____A__K__L__A__K____K__L__K__K__L_____A__L__K__L__A____K__A__A__L__K__A

Veselīgas dzīves īss kurss

Sāksim ar labo ziņu – katra cilvēka organisms ir pašregulējoša un pašatjaunoties spējīga sistēma.
Ādas šūnas - lielākais orgāns mūsu ķermenī, atjaunojas 30 dienu laikā;
Kuņģa iekšējās sienas šūnas atjaunojas tikai 5! dienu laikā;
Aknu šūnas atjaunojas 6 nedēļu laikā;
Skeleta šūnas atjaunojas 6 mēnešu laikā.
Ja notiek tik ātra atjaunošanās, tad kā var izskaidrot čūlu, aknu cerozes, krunku u.c. rašanos un esamību?
Acīmredzot šeit ir iespaidīga "galvas" - vadības centra ietekme. Atkarībā no cilvēka izvēles viņa smadzenes domā to domu, kuru ir izvēlējies prāts, tādējādi ražojot cilvēka stāvokli.
2Tas ir atkarīgs no sajūtām, kuras izjūt cilvēka Dvēsele, un otrādi, par sajūtām, kuras izcieš Dvēsele, izdzīvojot katru mūsu dzīves minūti. Dusmu un aizvainojuma stāvoklis ir Psihosomatisks, kas izraisa, piemēram, slimību kandidozi.
Gražīgas prasības ierobežošanas stāvoklis - "viss ir jādara tā, kā es to pieprasu, jo man ir taisnība, un es esmu principiāls" kuņģa čūlas psihosomatika.
Mīlestības un pateicības, laimes stāvoklis - "šeit un pašlaik", ir Dvēseles un ķermeņa veselības psihosomatika.

Lai izmainītu savu veselības stāvokli - nepieciešams izmainīt sava gara stāvokli!
Burtiski jāizmaina savs domāšanas veids, noskaņojums. Apzināti jānoskaņo sevi pozitīvi un jākontrolē savs apziņas stāvoklis!

Apziņa (filozofiski) ir cilvēka psihiskās dzīves stāvoklis, kas atspoguļojas ārpasaules un indivīda dzīves notikumu subjektīvā pārdzīvojumā, kā arī pieņēmumos – dzīves pārliecībā par šiem notikumiem. Apziņa (psiholoģiski) ir viens no veidiem, kādos objektīva realitāte atspoguļojas cilvēka psihē. Apziņa realizē sevi ar prāta un smadzeņu, kas mijiedarbojas savā starpā, darbības palīdzību.
Dīvaini, bet "apziņas trenēšanā" liela nozīme ir fiziskiem vingrinājumiem. Šie vingrinājumi ir nepieciešami, lai koordinētu abu smadzeņu pusložu darbu (skat.iepr. sadaļu). Tie palielina arī koncentrēšanās spējas. Lai panāktu izmaiņas, ir nepieciešamas prasmes, kas nāk ar pieredzi mācībās!

Smadzenēm, lai varētu dot precīzas komandas orgānu šūnām, ir jāsaskaņojas un jābūt saiknē ar šīm šunām. Un tāpēc smadzenēm ir jāsaņem labs uzturs un jābūt aktīvām - "ieslēgtām". Tas var tikt panākts ar parasto fizisko slodzi un labu "barību", uzturvielu piegādi ķermeņa orgāniem un sistēmām. Jāveic veselīga dzīves veida profilaktika, kuru vajadzētu veidot jau no bērnības. Tā veidojas no: 1. Lietot pareizu pārtiku, 2. Dzert tīru ūdeni, 3. Elpot tīru gaisu, 4. Nodarboties ar fizkultūru, 5. Pareizi domāt, 6. Labi gulēt, 7. Mācēt vērsties pie Augstākiem spēkiem, 8. Mīlēt, 9. Strādāt, 10. Būt pašam.

Svarīgi ir organisma apgādes kanāli, vēnas, kapilāri. Tie ir tikpat svarīgi kā sistēmas ievadīšanas-uztveres, pārstrādes-apgūšanas, aizsardzības un vielu izvades-izmantošanas sistēmas.
Ņemt vērā visas nianses ir ļoti grūti, jo mēs maināmies un ap mums viss mainās.

Tāpēc, lai būtu vesels, galvenais uzdevums ir ieklausītīsies sevī un palīdzēt (neiejaukties, lai nekaitētu) pašam ķermenim, un ja Dievs tam neprotestēs, būsi vesels!

Vēl tev var ieteikt nedaudz vairāk: „Elpo pareizi! Un tā ir liela māksla. Ja tev liekas, ka uznācis vilnis - elpot dziļi, elpo tik dziļi, cik spēj, un, ja lēni, tad elpo cik vien iespējams lēni. Un atcerieties šo ieteikumu X dienas situācijā, ja tā pienāks ... Ja kas – elpo dziļi!

Te minēti daži psihofiziskie simptomi un mēģinājumi izskaidrot, kā izturēties pret tiem:
1. Sajūta, it kā atrastos intensīvas enerģijas pārpilnā traukā un, kā sekas tam - stress. Atceries, lai pielāgotos augstākai vibrācijai, tev ir nepieciešams izmainīties! Iepriekšējās uzvedības modeļi un uzskati izceļas uz pašuzvedības virsmas konflikta formā. Kontrolē savu uzvedību (paškontrole!), izmantojot domas-pavēles! Pakļauj sev savu Ego, savas emocijas, jūtas ... !
2. Dezorientācija, vietas sajūtas zaudēšana, ka vairs neatrodies trīsdimensionālā sistēmā, bet gan "ugunīgā pārejā". Tas attiecas gan uz ķermeni, gan uz garu.
3. Neparastas sāpes dažādās ķermeņa daļās. Tās ir atbrīvojošās agrāk trīsdimensionālajā sistēmā nobloķētās enerģijas, kamēr tu vibrē augstākā dimensijā.
4. Pamošanās naktī starp plkst. diviem un četriem. Daudz kas ar mums notiek sapnī. Ar mūsu fizisko ķermeni un smalkajiem ķermeņiem nakts atpūtas laikā strādā "kosmiskie dziednieki". Tādēļ tev dažkārt var būt nepieciešams pārtraukums šo intensīvo procesu laikā, un tu pamosties.
5. Aizmāršība. Tu sāksi ievērot, ka tev sāk „izkrist” no atmiņas dažas detaļas. Un tas ir maigi izsakoties! Lieta tāda, ka laiku pa laikam tu nokļūsti dimensiju pierobežas zonā, mētājies šurp un turp, un fiziskā atmiņa šajos brīžos var tikt vienkārši bloķēta.
6. Identitātes zaudēšana. Tu mēģini piekļūt savai pagātnei, taču tas vairs nav iespējams. Tu vari dažreiz pieķert sevi pie sajūtas, ka vairs neatpazīsti to, kas raugās uz tevi no spoguļa.
7. Pieredze "ārpus ķermeņa." Tev sāk likties, ka kāds runā tavā vietā, bet ne tu. Tas ir dabisks izdzīvošanas aizsardzības mehānisms, kad tu atrodies stresa stāvoklī. Ķermenis piedzīvo lielu spiedienu, un tu kādā mirklī uz desmitdaļsekundi, it kā atstāj savu ķermeni, lai neizjustu to, kas notiek ar tavu ķermeni tobrīd. Tas ilgst ne vairāk kā mirkli un pāriet.
8. Paugstināta jutība pret apkārtējo vidi. Pūlis, troksnis, ēšana, automašīnas, TV, skaļas balsis - tev tas viss ir gandrīz neizturami. Tu vari viegli nonākt depresijas stāvoklī, vai otrādi viegli vari nokļūt uzvilktā un ļoti uzbudinošā stāvoklī. Tad tava psihe noskaņojas uz jaunām smalkākām vibrācijām! Palīdzi sev, pielietojot dažādus relaksācijas veidus!
9. Tev nav vēlēšanās kaut ko darīt? Tas nav slinkums un depresija. Tā ir tava bioloģiskā datora "pārstartēšana". Nepārslogo sevi. Tavs ķermenis zina, kas tam nepieciešams. ATPŪTA!
10. Nespēja paciet zemāko trīsdimensionālās sistēmas vibrāciju parādības, attiecības, sarunas, sociālās struktūras u.c. Tās burtiski liek tev justies slimam. Tu audz un vairs nespēj piekrist daudzu viedokļiem un daudz kam, kas tevi aptver, lai arī agrāk tas tevi nekaitināja, tā kā tagad. Tas izzudīs pats no sevis, neuztraucies.
11. Dažu tavu dzīves draugu pēkšņa pazušana no tavas dzīves, tavu ieradumu, darba, dzīvesvietas, uztura izmaiņa, ... Tu garīgi audz, un šie cilvēki vairs neatbilst tavām vibrācijām. Drīzumā atnāks JAUNAIS, un būs daudz labāk.
12. Stipra noguruma dienas vai periodi. Tavs organisms zaudē blīvumu, kļūst smalkāks, notiek intensīva reorganizācija.
13. Ja tu sajūti zemu cukura līmeni asinīs, ēd biežāk! Un otrādi, tu vispār vari nevēlēties ēst.
14. Emocionālā destabilizācija, raudulība ... Visas emocijas, kuras tev piemita agrāk un kuras tu uzkrāji sevī, aizplūst. Priecājies! Neaizturi to aizplūšanu!
15. Ir sajūta, ka "jumts aiziet". Nekas briesmīgs, neuztraucies par to. Tu atklāj ārpusķermeņa pieredzi un eksistenci citās frekvencēs, tas ir realitātēs. Tev tagad daudz kas ir kļuvis pieejamāks. Vienkārši tu vēl neesi pieradis pie tā. Tavas iekšējās zināšanas un intuīcija kļūst stiprākas, bet šķēršļi izzūd.
16. Nemiers un panika. Tavs Ego zaudē lielu daļu sevis un baidās. Tava fizioloģiskā sistēma pārdzīvo pārslodzes. Kaut kas notiek ar tevi, ko tu nevari līdz galam saprast, taču nepretojies TAM! ...
17. Tu vari zaudēt iepriekšējos zemākās vibrācijas uzvedības modeļus, kurus biji pieņēmis izdzīvošanai trīsdimensionālajā sistēmā. Tas var spiest tev justies neaizsargātam un bezpalīdzīgam. Šie uzvedības modeļi un tēli drīz tev vairs nebūs nepieciešami. Vienkārši esi pacietīgs un mierīgs, pagaidi!
18. Depresijas. Ārpasaule neatbilst tavām vajadzībām un emocijām. Tu atbrīvo tevī bijušās tumšās enerģijas. Nebīsties un nepretojies to aizplūšanai, bet mēģini tās transformēt (gaišajās enerģijās - mīlestībā, labestībā, priekā, žēlsirdībā, līdzcietībā, netiesāšanā, iecietībā, pacietībā ...), tādās, kas nekaitē citiem.
19. Sapņi. Daudzi zina, ka viņi pārdzīvo neparasti intensīvus sapņus.
20. Negaidīta sviedrēšanās un temperatūras lēcieni. Tavs ķermenis izmaina "apkures" sistēmu, sadeg šūnu toksīni, sadeg pagātnes atliekas tavos smalkajos laukos.
21. Tavi plāni pēkšņi mainās ceļa vidū, un tu sāc iet pavisam citā virzienā. Tava Dvēsele cenšas sabalansēt tavu enerģiju. Tava Dvēsele zina vairāk nekā tu. Klausies un uzticies savais sirdij! Tavā prātā atrodas apspiestas, neapmierinātas vajadzības pēc laipnības, labestības, nedalāmības (integritātes), tiesiskuma, taisnīguma un kārtības. Varbūt tāpēc tev var rasties, vai ir radušies tādi patoloģiski stāvokļi kā antipātijas, neuzticība, paļaušanās tikai uz sevi un tikai priekš sevis, sadalīšanās, dusmas, cinisms, izteikts egoisms ... Vai tu zini, kādas "zāles" Tev tiešām ir nepieciešamas? - ZINĀŠANAS!

Vēl jāpiemin, ka zaļā krāsa simbolizē cilvēka tieksmi atjaunot sevi. Zaļā krāsa ir Viena veseluma simbols, jo apvieno dzelteno un zilo krāsu, t.i. vīrišķo un sievišķo. Vēl, protams, svarīgs ir labs uzturs, acs vingrinājumi, vizuālās enerģētiskās matricas, ...

https://julvius.org/ozdorovlenie-v-kvantovy-j-perehod/#more-12480
https://vsimshop.com/article_info.php?articles_id=158
https://vsimshop.com/article_info.php?articles_id=351
https://vsimshop.com/article_info.php?articles_id=153
https://vsimshop.com/article_info.php?articles_id=132
https://vsimshop.com/article_info.php?articles_id=390

Latviskais tulkojums -
https://gaisma12.lv/jaunumi.php
Komentāri (0)  |  2014-06-19 04:55  |  Skatīts: 3204x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ