MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Par Prieka enerģiju


Kan enerģija - tas ir prieks atjaunošanās un reģenerēšanās, kā arī dzirksteļošana vai mirdzēšana. Kan ir augsta frekvence - arī prieks ir augsta frekvence vai vibrācija, kā arī lai atjaunotos, mums vajag paaugstināt frekvenci par to, kurā esam.

Mēs dzīvojam uz planētas, kas atrodas vienā no blīvākajām Visuma daļām un tieši tāpēc mūsu vide ir tā pieblīvēta ar visu dažādo un atšķirīgo. Šī realitāte, kurā dzīvojam, ir daudz blīvāka par citām realitātēm un planētām, uz kurām dzīvo citas civilizācijas. Šo realitāti nevar salīdzināt ar to vietu, no kuras nākam tad, kad inkarnējamies un kur aizejam tad, kad nomirstam šajā realitātē.

Šī ir blīva vide un līdz ar to šeit ir ļoti zemas vibrācijas. Protams, Visumā nav tādu atskaites punktu pēc kā mērīt. Taču ja ņemam par atskaites punktu redzamo gaismu, tad šeit ir daudz zemākas vibrācijas par to, taču tur, kur esam starp inkarnācijām, redzamā gaisma ir zemākā frekvence, kura tur pastāv. Mēs jau tā esam blīvā vidē un mūs apkrāmē ar svešām domām, svešām vajadzībām, kas mūs padara vēl smagākus. Nekvalitatīvs ēdiens un alkohols pavelk mūs vēl zemāk un mūsos vairs nav ne prieka, ne viegluma.

Lai šo vieglumu dzīvē iegūtu un atbrīvotos no svešās nastas, mums ir jāpaaugstina vibrācijas. Ērtākais veids ir skatīties saulē, kvēlspuldzēs vai sveces liesmā - vislabāk vaska sveces liesmā, jo tā ir daudz dzīvāka, taču protams, derēs jebkura uguns.

Arī pie dabas un tur, kur cilvēks vēl nav paspējis piegānīt, tur arī var pacelties vibrācijās.
Var to darīt pie tekoša ūdens un jūras.

Ezerā un upes vidū fokusējās enerģija un tā arī paceļ mūs augstāk. Protams, visas tautasdziesmas, kuras kaut vai lasām, nerunājot par dziedāšanu, paceļ mūs jaunā līmenī.

Balti bija vieni no tiem, kuri visas šīs metodes zināja un piekopa. Gandrīz viss, ko viņi darīja, bija tam, lai sasnigtu vēl un vēl augstākas vibrācijas.

Prieks mūs paceļ vibrācijās, prieks visās tēmās ir laime. Jasāk priecāties kaut par mazumiņu, lai tas izaugtu un paceltu Debesīs. Tajās tēmās, kurās neesam priecīgi, ir jāmaina kaut kas vai jātīra tas. Senči darīja to visādi - caur pirtīm, kurās ir liela maģija izmantojot dažādu koku slotas, dažādu koku malku un akmeņu maģiju. Tas viss palīdz labi attīrīties, taču, protams, tas jādara pie cilvēka, kurš pats nav enerģētiskais vampīrs vai kā citādi.

Pastaiga pie dabas, pelde jūrā - tas viss attīra un paceļ mūs Debesīs. Vēl augstas vibrācijas izstaro tas, kas ir ļoti smalks, kā ziepju burbuļa virsslānis, kur ziepju šķidrums ir pavisam plānā un smalkā slānītī. Metāli, kuri tieši tāpat pārklāj kādu kristāla vai stikla virsmu plānā slānītī. Kristāli un dimanti, kuri aug pa ļoti plānam slānītim. Visas mirdzošās lietas un virsmas, kuras atstaro gaismu - paceļ mūs vibrācijās. Viss tīrais un caurspīdīgais ir augstas vibrācijas.

Prāta atslēgšana meditācijās mums palīdz pacelties vibrācijās.

Vēl ir metode, kas vairāk atbilst Men enerģijai mūsu muguras čakras vai gribas centri caurvada daudz enerģiju un ja mēs iztēlojamies sev starp lāpstiņām lielus spārnus un kustinām tos, mēs paātrinām savu energo lauku un vibrācijas ceļas. Ja iztēlojamies ka lidojam un lidojam uz Sauli, kuras centrā arī ielidojam, tad mēs paceļamies ļoti augstās vibrācijās, kurās nav sāpju, nav baiļu un nekā no zemām vibrācijām.

Ja patstāvīgi tā vingrināmies, ar laiku energo lauks pierod pie augstām vibrācijām un cenšas tur noturēties. Protams, ar laiku tas izdodas un tad dzīvojamies pa to realitāti, kurā esam pacēlušies. Tas izklausās viegli, taču bez neatlaidības un cītības nekas nesanāk.

Jo augstākās vibrācijās mēs esam, jo vairāk enerģiju mēs caurvadām, līdz ar to ātrāk atjaunojās šūnas un notiek visi notikumi. Mūsu laukā saspiežas laiks un mūsu realitātē viss notiek savādāk kā citiem. Ja saspiežam laiku, tad varam dienas laikā paveikt daudz vairāk kā tad, ja laiks nav saspiests.

Ja radām, tad saspiesta laika apstākļos viss rodas daudz ātrāk, jo daudz ātrāk piepildās ar enerģiju. Paceļoties vibrācijās mēs nonākam gaisīgākā realitātē, kura nav tik blīva un kurā viss notiek ātrāk. Neviens cits mūs tur nevar pacelt - kā vienīgi mēs paši, tāpēc domāsim tikai to pozitīvāko par savu nākotni un vispār, būsim pie dabas, kura Latvijā ir tik skaista, dosimies uz svētvietām un dzīvosim apzināti, lai attīrītos no smaguma un paceltos vibrācijās.

Vēl viena metode, kas vairāk atbilst Ik enerģijai - ir izelpot smagumu un bezspēku, un ieelpot vieglumu un spēku.

Veiksmi praktizēšanā un lai viss izdodas viegli un ātri!

Avots - https://www.facebook.com/maijulaikapavedieni


Komentāri (0)  |  2014-06-19 17:10  |  Skatīts: 1542x         Ieteikt draugiem
- Pievienot komentāru:

Vārds:

Komentārs:

Drošības kods:

Atpakaļ