MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Pārsteidz sevi ar savu dzīvi


Cik bieži Tu domā par savām vērtībām?
Cik bieži rūpējies par sevi un savu labsajūtu?
Vai Tevi iekšā ir Pasaules glābšanas sindroms un ko gan Tu gūtu, ja spētu glābt Pasauli, taču tā rezultātā pats sevi vēl nebūtu atradis?
Bieži vien cilvēkiem ir ilūzija, ka darot labu, tie izdara kādu pakalpojumu, par kuru saņems samaksu pēcāk. Tā notiek, tikai jautājums ir - kāda ir samaksa - pozitīva vai tomēr ne tik ļoti?

Kam dzīvo Tu?
Kā ir radies šis Tavs iekšējais pasaules vērtību skalas novērtējums?
Kāda ir Tava dzīve - ko ar savu dzīvi sev pats gribi pateikt?
Paveries uz sevi no malas, kā uz svešinieku. Kuras jomas Tavā dzīvē Tevi apmierina un kuras neapmierina - un kādi ir tie iemesli, cēloņi tam, ka kaut kas Tev patīk un kaut kas nē?

Iedomājies, ka no tā, kas Tev dzīvē ir bijis, pēkšņi nekā vairs nav. Nav pagātne, kura Tevi ir veidojusi. Nav nākotne, uz kuru Tu tiecies sazin kādu iekšēju iemeslu dēļ. Un arī tagadnes moments nav. Tu esi brīvs cilvēks un brīva Dvēsele. Nav radu, nav draugu, nav bērnu, nav kolēģu, nav maksājumu un nav pienākumu. Ko Tu darītu? Kas Tev pirmais nāk galvā - pieraksti to!

Un tagad sajūti, izjūti šo sajūtu. Vai šī sajūta Tev sniedz pilnību? Vai šī sajūta ir Tev patīkama un vai spēj sevi reāli sajust tādā veidā, kādu esi sajutis?

Un tagad atgriezies realitātē - kas ir tas, kas Tavā ikdienā ir citādāk? Kas Tavā ikdienā ir tas, kas Tevi attur no šīs sajūtas realizēšanas?

Un uzdod šai jomai, lietai jautājumu - ko Tu man māci? Kāpēc es pats sevi bloķēju ar šādu apstākļu izveidošanos?

Sajūti atbildi sevī, sajūti, ka momentā, kurā apzinies šo lietu, rodas sajūta, ka Tu tikko tapi brīvs, brīvāks, atbrīvojies, vieglāks. Un iedzīvojies šajā sajūtā. Ļauj tai nostiprināties sevī tik ilgi līdz sajūti pilnīgu - jā, esmu brīvs, es jūtos citādāk, labāk, vieglāk un piepildīts ar enerģiju.

Un kad atgriezies savā ikdienā, domās, darbos - ņem šo labo sajūtu līdzi, atceries par viņu, izveido sev pieradumu caur plaukstu sasišanu izjust, ka momentā, kad sasit plaukstas - no Tevis aizplūst viss liekais un Tev atgriežas Tava pilnības sajūta!

Praktizē ikdienas, esi Tu pats, nostiprini savu enerģiju un savu laimīgo dzīvi!

Mēs visi gribam būt laimīgi, daudzi no mums baidās no izveidotās likumsakarības, ka pēc labā nāk sliktais, tāpēc turas neitrālā stāvoklī, lai tad labāk ir tā, kā ir. Taču šo likumsakarību ir nepieciešams nomainīt uz to, ka lai kas ar mani notiek, lai kur mani vadītu - es esmu tikai ieguvējs un visās dzīves situācijās es raidu tikai savu priekpilno, gaišo un mīlestības pilno enerģiju, pārliecību un es esmu laimīgs vienmēr! Pārsteidz sevi un savu dzīvi ar laimīgu un priekpilnu sevi!

Komentāri (0)  |  2014-08-03 22:31  |  Skatīts: 905x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ