MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


ES DZĪVOJU PĒC SIRDSAPZIŅAS. PIEVIENOJIES ARĪ TU UN AICINI PIEVIENOTIES TEV


Ko mums māca sabiedrībā ievērojamu organizācijas vadītāju apcietināšana garīgajā skatījumā?

Laiku pa laikam pasaulē un arī Latvijā tiek apcietināts kāds sabiedrībā ievērojams cilvēks, kura politiskā un ekonomiskā aizmugure ir bijusi tik stipra, ka licies, ka viņš var darīt ko grib un kā grib, ka neviens nekad viņu neaiztiks un nesodīs. Tomēr dzīve parāda, ka tā gluži nav. Kāpēc notiek šādi negaidīti pavērsieni garīgajā skatījumā?

Pirmā un galvenā mācība ir tā, ka mums ir jāprot atšķirt laicīgās vērtības no mūžīgajām vērtībām. Laicīgās vērtības ir nepastāvīgas un pārejošas, bet mūžīgās vērtības ir mūžīgas un paliekošas.

Laicīgas vērtības ir labs atalgojums, prestižs darbs, popularitāte sabiedrībā, ietekme politikā un/vai ekonomikā, visas materiālās lietas (māja, mašīna, labs ēdiens utt.), draugi, tuvinieki, fiziskais ķermenis utt. Laicīgās vērtības mēs agrāk vai vēlāk zaudēsim.
Savukārt mūžīgās vērtības ir tās, kuras saglabāsies pēc mūsu fiziskā ķermeņa nāves, piemēram, prasme mīlēt, gudrība, apziņas līmenis un raksturs, kas tiek nodots tālāk uz nākamo dzīvi, kā arī Gars.

Mēs visi šodien ar savu attieksmi pret dzīvi un savu domāšanu veidojam savu nākotni šajā dzīvē un nākamajās dzīvēs. Mēs paši esam atbildīgi par to, kas ar mums notiek un notiks nākotnē, jo paši esam radījuši enerģiju (gan pozitīvu, gan negatīvu), kura agrāk vai vēlāk pie mums atgriezīsies ar uzviju. Dievišķais likums māca: “Viss, kas ar tevi notiek, ir absolūti taisnīgi.”

Ļoti bieži sabiedrībā prestižu organizāciju vadītāji iekrīt ilūzijas tīklos, pieķeroties laicīgām lietām un domājot, ka viņi vienmēr būs “zenītā”, ka viņi ir nodrošinājuši tik drošu aizmuguri, ka vienmēr varēs dzīvot “spožu dzīvi”, bet, diemžēl, tas ir maldīgs uzskats un agrāk vai vēlāk katrs, kas tā ir domājis, sapratīs savu kļūdu un maldus.

Nākamā mācība, kas mums jāmācās ir Dievišķais Karmas likums, kas nosaka, kādu enerģiju esi radījis, tādu saņemsi ar uzviju atpakaļ. Ja radīji labu enerģiju, tad saņemsi atpakaļ laimi un veiksmi, ja radīji sliktu enerģiju, tad saņemsi atpakaļ ciešanas.

Mēs esam piedzimuši nevis tāpēc, lai dzīvotu baudu dzīvi, mēs esam piedzimuši, lai garīgi attīstītos. Visgrūtākās mācības jeb vissmagākā karma ir kļūt par ietekmīgu personu sabiedrībā, jo Dievs tev dod iespēju ar pareizām izvēlēm atstrādāt iepriekšējās dzīvēs pieļautās smagās kļūdas. Tieši šie cilvēki saskaras ar vislielākajiem kārdinājumiem, kuriem cilvēciski ir ļoti grūti pretoties. Ja cilvēks uzvar kārdinājumus un kalpo sabiedrības interesēm, personīgās intereses noliekot malā, tad viņš dzēš savu iepriekšējās dzīvēs uzkrāto slikto karmu un rada labu karmu, kuru pilnībā varēs izbaudīt nākamajās dzīvēs.

Nenosodīsim tos ietekmīgos un bagātos cilvēkus, kuri vēl nav sapratuši mūžīgās vērtības un turpina pieļaut kļūdas, ļaujoties kārdinājumiem un grimst arvien dziļāk ilūziju purvā. Mēs neviens nezinām kā paši būtu izturējuši šos pārbaudījumus, ja būtu viņu vietā. Priecāsimies, ka mums nav šādi pārbaudījumi un kārdinājumi jāpārvar.

Ja ietekmīgs cilvēks tiek tiesāts un viņam pat nākas kādu laiku pavadīt cietumā, tas nozīmē, ka viņam Dievs dod laiku pārdomāt savu dzīvi un pieļautās kļūdas, ka viņš vēl Dievam nav pilnībā zudis, ka vēl ir iespēja atgriezties pie Viņa. Ja viņš kļūdas sapratīs un pēc atgriešanās no cietuma laicīgā dzīvē dzīvos citādāk, Kalpojot sabiedrības labā, tad viņš garā būs audzis un nostājies uz Pareizā Ceļa.

Šobrīd pasaulē ir sācies attīrīšanās laiks, jo negatīvā enerģija ir pārsniegusi kritiski pieļaujamo robežu. Mēs esam un būsim liecinieki tam kā notiks šī attīrīšanās, bet no mūsu puses vislielākā muļķība būtu tad, ja mēs tikai noskatītos uz to kas notiek, kas būs un neko nedarītu, lai situāciju vērstu uz labo pusi. Tās dvēseles, kuras nav vēl pilnībā pazudušas, iekritīs tiesas varas rokās caur kurām Dievs dos iespēju viņām mainīt savu domāšanu un laboties rīcībā vai piedzīvos dažāda rakstura neveiksmes laicīgajā dzīvē, kas pamudinās viņas meklēt atbildes  - kāpēc viņi nespēj būt laimīgi? Ja viņi meklēs atbildes un mainīs savu vērtību sistēmu atbilstoši Dievišķajiem likumiem, tad Dievs pasniegs Savu palīdzīgo roku.

Attīrīšanās laiks attiecas uz katru no mums. Mēs katrs esam atbildīgi par to kāda būs mūsu nākotne, vai nebūs jāpiedzīvo liela nelaime, kas dabiskā veidā līdzsvaros negatīvo enerģiju pasaulē un Latvijā. Ko mēs varam darīt, lai līdzsvarotu negatīvo un pozitīvo enerģiju? Mums jāsāk strādāt katram pašam ar sevi – jāsāk dzīvot saskaņā ar savu Sirdsapziņu. Tie cilvēki, kuri iegūst materiālos labumus negodīgā veidā, nedzīvo saskaņā ar savu Sirdsapziņu. Viņi to noslāpē ar prātu. Taču tad, kad cilvēks nonāk cietumā, viņa Sirdsapziņa sāk runāt skaļāk un viņam ir iespēja to klausīties vai atkal ignorēt. Dievs visiem ir devis brīvu gribu, neviens netiek piespiests dzīvot saskaņā ar Dievišķajiem likumiem jeb saskaņā ar savu Sirdsapziņu.

Tas ir vislielākais naivums cerēt, ka tev izdosies apmānīt Dievu kaut vai tikai tāpēc, ka tu Viņam netici. Neviens nevar apmānīt Dievu! Tiem, kas cenšas Viņu apmānīt, Dievs pievērš īpašu vērību un dod iespēju iepazīties ar saviem maldiem. Tāpēc nonākšana cietumā ir tikai pati mazākā iespēja, ko dod Dievs. Tas nav bargs sods, tas patiesībā ir maigs sods. Rodas jautājums, vai Dievs soda muļķi, kas Viņam netic? Nē, muļķis pats rada negatīvo enerģiju, kura laicīgā dzīvē pie viņa atgriežas atpakaļ, piemēram, cietuma soda veidā. Dievs visus mīl un ļoti pacietīgi gaida, kad mēs visi atgriezīsimies pie Viņa. Tas nav viegls Ceļš, tas patiesībā ir grūts – ērkšķiem kaisīts Ceļš, bet tas ir smaržīgo rožlapiņu Ceļš – Iesvētījumu Ceļš.

Tiem, kuriem ir pretenzijas pret vārdu “Dievs”, nav tas jālieto. Dievs neliek Viņu saukt vārdā, Viņš neliek Viņu godināt, Viņš neliek Viņu pielūgt un neprasa ziedojumus. Viņš nesavtīgi mūs mīl un gaida tikai vienu – kad mēs sāksim dzīvot saskaņā ar savu Sirdsapziņu, jo sirdī mājo Dievs, sirdī ir visa Dievišķā Patiesība, kuru mēs katrs varam sadzirdēt pat nelasot gudras grāmatas, neapmeklējot baznīcu vai gudrus kursus. Visas atbildes ir mūsu sirdī, nepieciešams tikai to sadzirdēt.

Jo vairāk cilvēku Latvijā sāks dzīvot saskaņā ar savu Sirdsapziņu, jo pozitīvāka kļūs Latvijas enerģija un mūsu valsts tiks glābta no gaidāmās nelaimes, kura ar katru dienu tuvojas arvien tuvāk, ja pēkšņi nenotiks brīnums un vismaz 10% pasaules iedzīvotāju nepamodīsies no ilūzijas radītā miega, tādējādi novēršot nelaimi. Negaidīsim brīnumu, darīsim katrs to, ko varam, lai ap mums veidotos pozitīva enerģija. Vienkārši, dzīvosim saskaņā ar savu Sirdsapziņu!

Ja Tu dzīvosi pēc sirdsapziņas, tad ap tevi sāks veidoties pozitīva enerģija, kas dzēsīs negatīvo enerģiju. Ja Tev pievienosies Tavi tuvinieki, draugi, paziņas un kolēģi, sākot dzīvot pēc sirdsapziņas, aicinot sev pievienoties viņu tuviniekus, draugus un paziņas, tad pozitīvā enerģija pieaugs arvien lielāka un risks Latvijai piedzīvot ciešanas sāks samazināties.

Kā panākt ātru šīs ziņas izplatību? Vairums no jums lieto kādu sociālo tīklu. Ir pienācis laiks šo izgudrojumu pielietot labiem mērķiem, t.i., paziņojot savu nodomu turpināt vai sākt dzīvot pēc sirdsapziņas citiem sociālo tīklu lietotājiem. Ja Tu ievietosi savā sociālajā tīklā/os tikai paziņojumu: “ES DZĪVOJU PĒC SIRDSAPZIŅAS. PIEVIENOJIES ARĪ TU UN AICINI PIEVIENOTIES TEV.”, tad tava rīcība sāks ģenerēt pozitīvo enerģiju un sāks dzēst Tavu pagātnē radīto kļūdu sekas. Ja Tu pats stingri sāksi ievērot savā paziņojumā sacīto, tad ap Tevi izplatīsies arvien vairāk pozitīvas enerģijas un Tavam piemēram būs sekotāji.

Tas nekas, ja tāpat kā ar visu, būs izkropļojumi un viltojumi, tomēr arī tad rezultātu var gaidīt labu, jo ļoti daudziem ir apnikusi “shēmošana”, zagšana, negodīgums.
Tu esi nonācis izvēles priekšā, atsaukties manam aicinājumam vai to ignorēt. Padomā, ko Tu vari zaudēt, ja pievienosies aicinājumam? Padomā, ko Tu vari zaudēt, ja ignorēsi šo aicinājumu?

Autore: Elvita Rudzāte

Avots: http://domatajs.lv/ko-mums-maca-sabiedriba-ieverojamu-organizacijas-vaditaju-apcietinasana-garigaja-skatijuma/
Komentāri (0)  |  2015-08-11 01:55  |  Skatīts: 689x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ