MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Esi šeit un tagad!


Cilvēki, kuri cenšas risināt un saprast šo konkrēto situāciju pasauli, notikumus un rast tiem izskaidrojumu, kāpēc tas tā notiek, kā fiziski, tā garīgi, tā filozofiski, meklējot iemeslu, aizmirst paši par sevi. Jo vairāk darbojas prāts meklējot kaut ko pagātnē un nākotnē, jo mazāk darbojas šis mirklis un šajā mirklī esi tu. Šajā mirklī būdams, tev nāk izpratne par visu, kas ir. Izpratne par to, kas un kāpēc ir, jo beidzot tu esi uz sava gaismas viļņa, jo nav tāda pagātne ne nākotne, ir šis mirklis, caur kuru plūst gaisma, kas dod dzīvību arī domām par pagātni un nākotni. Ieej šajā dzīvības mirklī un izbaudi to sevī pašā pilnībā, bez prāta skrējieniem kaut ko izzināt un atrisināt, vienkārši esi tagad!
 
Visa pasaule, kuru tu redzi, sastāv no viena veidojuma. Katru mirkli tu ar savu apziņu to strukturizē no jauna, no jauna, no jauna. Jo vairāk tu sāc apzināties sevi, jo vairāk enerģija ir tev un tavai apziņai, un tā daudz vairāk spēj strukturizēt un izgaismot visu pasauli tev apkārt. Līdz ar to, ja tu staro mieru un plašumu, visas situācijas risinās mierā un plašumā. Nav jautājums, vai agrāk zeme bija plakana vai apaļa, jautājums, kā tu un tava apziņa strukturē un atspoguļo tagadni un caur to arī var izmainīt gan tagadni, nākotni, pagātni, un arī visu zemi, kādu tu vēlies.
/Miera māksla/

Komentāri (1)  |  2015-11-11 17:55  |  Skatīts: 1761x         Ieteikt draugiem
lindak - 2015-11-12 21:39
laika nav, telpas nav... katru rītu mēs to radām no jauna pateicoties, par laimi un par izaicinājumu tam ko saucam par savu atmiņu, savām domām un sapņiem... Lai mums izdodas ar katru dienu aizvien vieglāk pār-radīt realitāti...:)


Atpakaļ