MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Frena Sorīna “Rokot dziļāk. Radošās būtības atklāšana caur dārzkopību”


      Pirmā grāmata, kurā dārzkopība aplūkota kontekstā ar radošumu un cilvēka patiesās būtības atklāšanu.

Vairāk nekā jebkad agrāk moderno tehnoloģiju pārņemtajai urbānajai sabiedrībai ir nepieciešama saikne ar dabu. Tā ļauj balstīties uz stabilu realitāti – tādu, kurā cilvēks jūtas patiešām dzīvs, enerģisks, pateicīgs un spējīgs koncentrēties uz būtisko.

Grāmatā ROKOT DZIĻĀK! iekļauti Septiņi radošās atmodas posmi ar vērtīgiem padomiem, vingrinājumiem un uzdevumiem kā piemājas, tā dvēseles dārza kopšanai. Izpildiet šo programmu (vizualizējiet, iztēlojieties, plānojiet, stādiet, aprūpējiet, baudiet un pilnveidojiet) un spēsiet radīt savu sapņu dārzu, atgūt rotaļīgumu un dzīvot tādu dzīvi, kādai tai dabiski jābūt – radošai, priecīgai un brīvai.

Dārzs atver logu uz iztēli!

Frena Sorīna (Fran Sorin) ir dārzkope, radošuma koučs un mentore ar lielu darba pieredzi plašsaziņas līdzekļos. Digging Deep! bija pirmā grāmata, kurā dārzkopība aplūkota kontekstā ar radošumu un cilvēka patiesās būtības atklāšanu.

----------------------

Citāts no grāmatas:

"Radošums ir enerģija, kas ļauj radīt kaut ko jaunu. Cilvēkam katru dienu ir iespēja būt radošam – sastādīt dienas plānu, saģērbties, nosūtīt kādu ziņu, uzsākt studijas vai  biznesu. Iztēle, atjautība un jaunrade pavada katru cilvēku: advokāti rada argumentus, žurnālisti – rakstus, bet reklamētāji  – reklāmas saukļus. Mīlētāji rada romantiku. Dzīvot radoši nozīmē katru mirkli uztvert kā iespēju rīkoties spontāni – būt atvērtam, pētīt, atklāt, uzticēties saviem instinktiem,  kā arī izveidot un paust savu unikālo stilu, kas ir vispilnīgākā mūsu esības izpausme. Bet dārzkopība ir  tikai viena no metodēm, kā atklāt un atjaunot saikni ar savu īsto dabu."

-------------

Vēl par grāmatu var lasīt:

https://latvietelasa.wordpress.com/2018/09/03/gramata-rokot-dzilak-jeb-ka-attistit-radosumu/

Komentāri (0)  |  2019-05-01 20:13  |  Skatīts: 403x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ