MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Meditācija - Piedošana


http://janosh.lv/meditacija-piedosana.html
Komentāri (0)  |  2012-09-14 04:57  |  Skatīts: 1072x         Ieteikt draugiem


Meditācija ar spoguli


Šo meditāciju var veikt, kad ir filozofiska noskaņa, kad ir laiks, ko veltīt apcerei. Tā lieliski noder sevis izzināšanai un, atslēdzot iekšējo dialogu un spējot sakoncentrēties, var saprast pagātni tagadnē. Pastāv iespēja pavērot, kas notiek cilvēka iekšējā pasaulē. Un vēl tai piemīt tāda maģiska burvība...

Jāatrod telpa, kur neviens netraucē, un laiks, ko var veltīt sev. Fonam ieslēdz klusu mūziku, iededzina sveces un apsēžas. Var uz grīdas, var uz krēsla, vienīgais noteikums - lai mugura būtu perpendikulāri grīdai. Pozai nav būtiskas nozīmes, plaukstas novieto uz ceļgaliem, aizver acis. Iezemējas - domās novelk bezkrāsainu stīgu no augšas, no Visuma centra, caur savu fizisko ķermeni līdz Zemes kodolam. Dziļi ieelpo, tad izelpo - tā trīs reizes. Elpojot pārbauda, vai nekas netraucē, vai ir ērti. Visas domas atstāj ārpusē, pārtrauc iekšējo dialogu, kurš skan nepārtraukti... Ja grūti - var koncentrēties uz sveces liesmu vai punktu, ko uzliek uz iekšējā ekrāna, līdz mūs pārņem pilnīgs miers, nav nekā...
...
Komentāri (0)  |  2012-08-18 19:59  |  Skatīts: 1112x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Debesu un Zemes savienošanās meditācija


1. Elpojiet ritmiski un vienmērīgi - tā, lai jūsu ieelpa un izelpa būtu vienāda garuma. Atbrīvojieties, atlaidiet savas ikdienas domas. Vienkārši sekojiet savai elpai.

2. Savā iztēlē iedomājieties skaistu dabas ainavu. Gluži vienalga, vai jūs uzskatāt par skaistu kalnus, tuksnesi vai okeānu. Ja, piemēram, tie ir kalni, tad jūs varbūt redziet to sniegotās virsotnes. Varbūt jūs zīmējiet savā iztēlē upes, kokus un dzīvniekus, un redziet debesīs baltus pūkainus mākoņus. Ieelpojiet tīro svaigo kalnu gaisu. Ieelpojiet dziļi tanī vietā, kuru jūs iztēlojāties, un kura ir tuva jūsu Sirdij. Un savā Sirdī sajūtiet Mīlestību, kura jums ir pret Dabu un pret Zemes Māti. Ļaujiet, lai šī Mīlestība pastiprinās, kamēr viss jūsu Ķermenis sajūt šo Mīlestību.
...
Komentāri (0)  |  2012-04-13 16:30  |  Skatīts: 1368x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Krāsainā meditācija


Šī meditācija palīdzēs izkliedēt depresīvas, negatīvas domas, sasniegt mieru un labsajūtu.
1. Sēdi, rokas uz ceļiem, mugura taisna, kājas viena otrai blakus stabili uz zemes. Atslābini ķermeni.
2. Izdari dziļu ieelpu ar diafragmas palīdzību. Iztēlojies, ka ieelpo zelta enerģiju. Tā caur galvas virspusi iekļūst tavā ķermenī un piepilda visu, piepilda arī tavu enerģētisko lauku.
3. Uz mirkli aizturi elpu un vēro, kā tavs ķermenis un aura sāk mirdzēt, zelta gaismas piepildīti.
...
Komentāri (0)  |  2012-03-12 23:56  |  Skatīts: 1212x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Meditācija Mīlestībai


Ērti apsēdies! Vairākas reizes dziļi ieelpo un izelpo... Esi mierīgs un atslābināts...

Sajūti sevi kā cilvēku, kurš ieelpo gaisu, jūt savu ķermeni, siltumu, varbūt vēl ko citu...

Iedomājies kaut ko ļoti, ļoti labu. Kādu garīgu apveidu vai Tevi mīlošu cilvēku, kas klusējot raugās Tevī...

No viņa sirds uz Tavu sirdi plūst mirdzoši balta gaisma - tā ir Viņa Mīlestība pret Tevi. Pat, ja nespēj Viņu redzēt vai iztēloties, vienkārši saki sev, ka viss labākais, kas šajā pasaulē ir, šobrīd atrodas šeit līdzās Tev. Un mīl Tevi. Varbūt sajutīsi vēlēšanos pasmaidīt, jo viss, kas dzīvē ir labs, ir patīkams.
...
Komentāri (0)  |  2012-02-17 03:00  |  Skatīts: 1750x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Meditācija čakru apvienošanai


Pieteikuma vingrinājumi (meditācija) čakru apvienošanai.

·Es ieelpoju Gaismu ar savu sirdi unpārvēršu to par brīnišķīgu Gaismas lodi. Es atļauju Gaismai sevī plēsties plašumā.

·Es ieelpoju Gaismu ar savu sirdi un ļauju tai plesties plašumā, līdz tā aptver manu kakla čakru un saules pinuma čakru un rada vienotu Gaismas lauku manā ķermenī, kopā ar manu ķermeni un apkārt manam ķermenim.
...
Komentāri (0)  |  2011-11-27 03:02  |  Skatīts: 1639x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dziedinošā vizualizācija


ES ESMU ērti sēžu krēslā, ar taisnu muguru, nesakrustotām rokām un kājām. Tas ļauj man būt atvērtai(m) smaragdzaļajai Dziedinošajai Liesmai ar violeto mirdzumu-starojumu.

Es dziļi elpoju, ieelpoju, izelpoju. Es esmu pilnīgi atbrīvojusies(ies). Mana ES ESMU Klātbūtne liek pazust spriedzei, šaubām vai bailēm. 

Šo laiku es veltīšu tikai un vienīgi sev, tas man būs īpašs brīdis un visas citas lietas, un notikumi pagaidīs mani līdz ES ESMU būšu pabeigusi(dzis) šo vizualizāciju un tāpēc šajā laikā es visam ļauju iet un kļūstu pilnīgi mierīga(s).
...
Komentāri (0)  |  2011-11-12 04:29  |  Skatīts: 1721x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Uguns stihijas meditācija


                     Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, mani Gaismas un Mīlestības skolotāji, Karmas valdnieki, Sargeņģeļi, erceņģeli Mihael, Uguns stihijas valdnieki un gari.Es lūdzu savā un savas dzimtas vārdā piedošanu Uguns stihijai un uguns stihiju gariem, ja šajā vai kādā no iepriekšējām dzīvēm, tīši vai netīši, domās, vārdos vai darbos esam nodarījuši tai pāri.Es lūdzu transformēt šo mūsu sastrādāto negatīvo enerģiju par Gaismas un Mīlestības enerģiju. Es laužu visus negatīvos līgumus, saistības, zvērestus, piesaistes, kas saistības ar Uguns stihiju, vai kuros Uguns stihija izmantota melnās Maģijas rituālos.Es lūdzu attīrīt Uguns stihiju no cilvēku uzliktajām negatīvajām domformām, lāstiem un nolādējumiem. Lai turpmāk cilvēku un Uguns stihijas starpā veidojas tikai harmoniskas, sapratnes pilnas attiecības, kurās tiek godāts Uguns attīrošais spēks un Gaisma, kas kliedē tumsu un sasilda.Es pateicos tev, Uguns stihija, gan par to, ka sasildi, gan esi klāt ēdiena gatavošanas procesā, gan tad, kad sadedzini manā ķermenī slimību iedīgļus.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-10 17:00  |  Skatīts: 2260x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Meditācija - lūgšana - Caur tumsu uz gaismu


Kad dvēsele ilgojas pēc gaismas, tā savā tumsas daļā ieskatās.

Caur mīlestību un pieņemšanu viņa to ierauga.

Caur gaismu tuneļa galā un caur sveci, kas ir iedegta tumsā.

Tikai viena maza sveces liesma un pasaule kļūst citāda.

Kad šī sveces liesma, kas caur dvēseles gaismas punktu ir tikusi iedegta, savienojas ar Radītāja Vienoto Sauli un saņem Zemes Mātes atbalstu, gaismas kļūst arvien vairāk.
...
Komentāri (0)  |  2011-08-18 20:09  |  Skatīts: 1766x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Savienošanās ar dabas enerģijām


Savā iekšējā gaismas punktā, savā sirds svētvietā esot, sajūtu zemi ap sevi - zāli, kokus, augus un puķes. Izbaudu dabas krāšņumu un pilnbriedu. Visi ziedi, saules apmirdzēti staro sev, man un visai pasaulei. Savas saknes šobrīd tik spēcīgi apzinos un zemē ielaižu.Pateicībā noliecu galvu Zemes Mātes priekšā un savienojos ar zemes enerģijām.

Es esmu zeme.

Zeme esmu es.

Lietus dāsni apaugļo un piepludina avotus, strautus, ezerus un visas ūdens vietas. Caur upēm, straumes nesta, dodos uz jūru un no jūras uz okeānu un bezgalīgo ūdens plašumu, caur kuru apskauju visu zemeslodi.
...
Komentāri (0)  |  2011-06-21 03:24  |  Skatīts: 1303x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 [5] [6] |