MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Enerģiju plūsmu atjaunošana


Sajūti kā no Kosmosa plūst Radītāja enerģija. Tā ieplūst tevī un lēnām piepilda tevi, plūst zemāk, piepilda visus tavus enerģētiskos centrus, tālāk plūst pa kājām uz leju un aizplūst uz Zemes centru. Pretējā virzienā - no Zemes centra uz augšu plūst Zemes mātes enerģija. Tā plūst pa tavām kājām uz augšu, piepilda tavu fizisko un visus enerģētiskos ķermeņus, visus tavus enerģētiskos centrus un pēc tam aizplūst Kosmosā. Caur tevi plūst abas šīs enerģijas, tu savieno Zemi ar Kosmosu.

Tagad iztēlojies, ka esi koks un sajūti, kā pa tavām kājām zemē aizplūst un iestiprinās zeltaina enerģija, iztēlojies to kā koka saknes. Tās plešas gan Zemes dziļumā, gan plašumā...

Apskati saknes... kādas tās izskatās? Vai tās ir lielas un dziļas, vai pavisam seklas, mazas?

Saknes raksturo tavu spēku, enerģiju, drosmi un uzņēmību. Ja tās ir lielas un spēcīgas, tas liecina, ka tevī ir enerģija un spēks, tu droši un pārliecināti stāvi uz zemes. Tev viegli izdodas realizēt sev uzstādītos mērķus un uzdevumus.

Taču, ja saknes ir tievas, smalkas un mazas - tev trūkst fiziskā spēka un enerģijas, lai realizētu sevi un piepildītu savus nodomus.

Vēro saknes un ieraugi, kurā vietā saknēs apstājas enerģiju plūsma. Ieraugi vietu, kur ir enerģijas sablīvējums vai aizsprostojums.

Atrodi to... un apskati to... Pievērs uzmanību tā uzbūvei un struktūrai... Kāds tas izskatās? Varbūt tu to redzi kā tumšu enerģiju mākoni, vai sablīvējumu, vai varbūt kā akmeni, kas traucē saknēm plesties zemē dziļāk? Vai varbūt tu to redzi kā savādāk?

Kad esi atradis enerģiju aizsprostojumu un apskatījis to, noskaidro, kas tas ir par ierobežojumu, kas traucē tavu enerģiju plūsmu... Varbūt tās ir bailes kļūdīties, būt pamanītam, bailes kādu vai kaut ko zaudēt? Vai varbūt tas ir egoisms, slinkums vai neuzņēmība? Varbūt kas cits? Sasaisti šo ierobežojumu ar savas dzīves situācijām, kad tas ir kavējis tavas dzīves notikumu pozitīvu gaitu.

Kad esi to noskaidrojis, no sava sirds enerģētiskā centra sūti uz šo vietu gaismas un mīlestības enerģiju. Saredzi kā tā visu savā ceļā piepilda ar gaismu un mīlestību... Turpini to darīt, līdz viss šis enerģijas aizsprostojums saknēs ir likvidēts un enerģija ar lielu spēku aiziet Zemes dziļumā un plašumā... Saknes kļūst lielākas, masīvākas, stabilākas un dziļākas. Līdz ar sakņu apjoma palielināšanos sajūti, ka palielinās arī tavs spēks un enerģija, mērķtiecīgums un drosme.

Tagad apskati savas saknes vēlreiz un ieraugi, kurā vietā vēl ir izveidojies kāds enerģijas aizsprostojums vai sablīvējums... Apskati saknes no visām pusēm. Vēro saknes un atrodi šo vietu... Kādu tu redzi enerģiju aizsprostojumu šoreiz? Vai tas izskatās kā iepriekš atrastais enerģiju sablīvējums, vai varbūt tas ir savādāks?

Kad esi to atradis un apskatījis, noskaidro, kas tas ir par ierobežojumu, kas traucē tavu enerģiju plūsmu... Varbūt tās ir kaut kāda veida bailes? Varbūt sāpes, ko tu glabā dziļi sirdī un neļauj pats sev ieraudzīt dzīvi un notikumus tādus, kādi tie ir patiesībā? Bet varbūt tas ir drosmes, uzņēmības vai mērķtiecības trūkums? Noskaidro to... Sasaisti šo ierobežojumu ar savas dzīves situācijām, kad tas ir kavējis tavas dzīves notikumu pozitīvu gaitu.

Izpēti šīs situācijas un cik jaudīgi vien ir iespējams sūti uz šo vietu un šīm situācijām savas sirds mīlestības enerģiju gaismas plūsmas, stara vai gaismas lodes izskatā, kas visu savā ceļā piepilda ar gaismu un mīlestību.

Turpini to darīt, līdz viss enerģijas aizsprostojums saknēs ir pārtransformēts un enerģija ar lielu plūsmu aiziet dziļumā un plašumā. Piepildītas ar enerģiju saknes iemirdzas un kļūst blīvākas, stabilākas un dziļākas. Līdz ar sakņu apjoma pieaugumu ievēro, ka ir pieaudzis arī tavs spēks un enerģija. Tu sajūti sevi droši stāvam uz Zemes, tu jūties savienots ar Zemi.

Ja redzi vēl kādus enerģijas sastrēgumus un aizsprostojumus saknēs, tad rīkojies kā iepriekš - uzmanīgi apskati saknes, pievērs uzmanību enerģijas sablīvējumiem vai aizsprostojumiem un uz šīm vietām sūti jaudīgu enerģiju no sava sirds enerģētiskā centra, līdz visi tev redzamie enerģijas aizsprostojumi ir piepildīti ar gaismu un mīlestību, un enerģijas plūsma ir atjaunota.

Tagad sajūti, ka abas tavas kājas stabili un droši turas uz zemes, izjūti enerģijas plūsmu...

Sajūti savu spēku, enerģiju, drosmi, uzņēmību un ticību saviem spēkiem. Sajūti, ka tagad tev viss ir iespējams...

 
Tagad lēnām un bez steigas sajūti, kā zeltaina enerģija no tavām kājām plūst uz augšu pa tavu ķermeni, tā piepilda visus tavus enerģētiskos centrus. Tu redzi, kā šī enerģija caur tevi plūst un aizplūst Kosmosā kā lieli koka zari. Apskati zarus, to formu un struktūru...

Koka zari attēlo tavu šī brīža garīgās attīstības situāciju, kā arī tavu vēlēšanos un iespējas garīgi attīstīties.

Ja koka zari ir lieli un plaši, tas nozīmē, ka lielu daļu sev piešķirtās enerģijas tu velti garīgai attīstībai, mācībām caur apziņu, taču, ja koka zaru vainags ir mazs vai vāji attīstīts, lielāku uzmanību tev vajadzētu pievērst sevis izpētei un izpratnei, lai notiktu straujāka garīgā attīstība - mācīšanās caur apziņu.

Un tagad atrodi enerģiju sablīvējumus un aizsprostojumus zaros, kā iepriekš, kad strādājām ar saknēm.

Apskati, kurā vietā zaros ir izveidojies enerģijas aizsprostojums... Vai vari to ieraudzīt?

Atrodi to... un pievērs uzmanību tā izskatam un struktūrai. Varbūt enerģiju aizsprostojumu tu redzi kāda zara galā, kā rezultātā zars ir pārstājis augt? Vai varbūt enerģijas sablīvējuma rezultātā, dzīvs zars ir zaudējis spēku un nokaltis?

Noskaidro iemeslu, kāpēc ir izveidojies šis enerģijas sablīvējums un kādi ierobežojumi tev traucē garīgi attīstīties?

Varbūt tas ir laika vai ticības trūkums? Vai varbūt tā ir nevērība pašam pret sevi un savām vajadzībām? Lēnām izpēti šo ierobežojumu un situācijas, caur kurām tas ietekmē tevi.

Kad esi to noskaidrojis, piepildi šo vietu un savas situācijas ar gaismu un mīlestību. Sūti uz šo vietu savas sirds mīlestības enerģiju gaismas plūsmas, stara vai gaismas lodes izskatā, kas visu savā ceļā piepilda ar gaismu un mīlestību. Turpini to darīt, līdz šī vieta un situācijas iemirdzas.

Kad esi to izdarījis, lēni un bez steigas apskati zarus un atrodi citu enerģiju aizsprostojumu zaros.

Apskati, kurā vietā zaros ir izveidojies enerģijas aizsprostojums. Atrodi un  uzmanīgi izpēti to...

Noskaidro iemeslu šim enerģiju sablīvējumam... Noskaidro, kāds ierobežojums tevi kavē garīgi augt un atceries situācijas un notikumus, caur kuriem šis ierobežojums tevi ietekmē...

...kad esi to paveicis, piepildi šo vietu un situācijas ar gaismu un mīlestību. Sūti uz šo vietu savas sirds mīlestības enerģiju, kas visu savā ceļā piepilda ar gaismu un pārtransformē visus enerģiju sablīvējumus.

Turpini to darīt, līdz viss enerģijas aizsprostojums zaros ir pārtransformēts un enerģija ar lielu spēku aiziet tālu Kosmosā, kā lieli koka zari...

Ja redzi vēl kādus enerģijas sastrēgumus un aizsprostojumus zaros, tad rīkojies kā iepriekš - uzmanīgi apskati zarus, pievērs uzmanību enerģijas sablīvējumiem vai aizsprostojumiem un uz šīm vietām sūti jaudīgu enerģiju no sava sirds enerģētiskā centra, līdz visi tev redzamie enerģijas aizsprostojumi ir piepildīti ar gaismu un mīlestību un enerģijas plūsma ir atjaunota.

Tagad izjūti sevi, un pievērs uzmanību savām sajūtām. Tu jūti savas dziļās saknes un sajūti, cik stabili tu stāvi uz Zemes. Tāpat tu sajūti savus lielos, plašos zarus, kas aiziet Kosmosā...

Lai kas ar tevi notiktu, lai kā tevi dzīves situācijās šūpotu vējš, tu droši stāvi uz zemes, tev ir spēks, enerģija, drosme, uzņēmība un ticība saviem spēkiem, kas nāk no saknēm, kā arī tev ir garīgās attīstības potenciāls, ko nodrošina zari... Izbaudi un saglabā šo sajūtu...

Lēnām atgriezies, sajūti savas rokas, roku pirkstus, kājas, izjūti savu fizisko ķermeni, esi šeit un tagad...

Pieejams arī audioieraksts par brīvu manā izpildījumā -

http://failiem.lv/u/fzcustmKomentāri (0)  |  2012-11-08 16:59  |  Skatīts: 1258x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ