MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Rituāli ar svecēm


Rituāli ar svecēm (daži varianti ierosmei)
 
Atbrīvošanās no enerģētiska kaitējuma

Laiks
: sestdiena, jaunā vai dilstošā mēnesī, pusnaktī.
Sveces: septiņas melnas sveces, septiņas dažādu krāsu sveces: tirkīzzilā, sudrabainā vai pelēkā, zilā, sarkanā, violetā krāsā un divas baltas vai vaska altāra sveces.
Kūpināšanai: vīraks vai ciedrs (smaržu kociņi vai ēteriskā eļļa).
Ēteriskā eļļa : pačuli.
Kristāli: melnais onikss, melnais obsidiāns, kalnu kristāls.
Citi priekšmeti: tava  fotogrāfija.
Vārdojums: Es piesaucu Gaismas spēkus, erceņģeļus Kasielu, Rafaelu, Mihaelu, Gabrielu un Arielu, savus sargeņģeļus un lūdzu – palīdziet atbrīvoties no šīs negatīvās enerģijas, nosūtiet to atpakaļ tur, no kurienes tā nākusi. Lai tā aiziet uz visiem laikiem.Es esmu tīra, brīva un aizsargāta pret ļaunumu. Pār mani līst balta spoža gaisma un atbrīvo no visa ļauna.
Rituāls:
Aizdedzini divas altāra sveces, noliec starp tām vīraku un aizdedzini. Iezied ar pačuli eļļu melno sveci, sākot no pamatnes uz augšu. Noliec melnās sveces aplī altāra centrā. Noliec fotogrāfiju melno sveču apļa  centrā un uzliec uz tās kristālus. Aizdedzini vienu melno sveci. Iezied ar eļļu krāsainās sveces un noliec vienā līnijā, sākot no kreisās puses uz labo, melno sveču  priekšā. Aizdedzini krāsainās sveces. Septiņas reizes pasaki vārdojumu (balsī). Gaidi kamēr sveces izdeg. Atkārto rituālu vēl sešas dienaspēc kārtas, pusnaktī (katru reizi būs vajadzīga viena no melnajām, divas altāra un septiņas dažādu krāsu sveces).
 
Atbrīvošanās no kaitīgiem ieradumiem, atkarībām.

Svarīgi, lai tu spētu koncentrēties uz atbrīvošanos no kaitīgā ieraduma un noskaņoties uz jaunu dzīves veidu. Domā par jauno stāvokli vairākas dienas pirms rituāla. Apzinies, ka tu atbrīvo sevi.
Laiks: otrdiena, pilnā vai dilstošā mēnesī.
Sveces: divas garas – oranža un melna. Balta vai vaska altāra svece.
Kūpināšanai: vīraks vai ciedru eļļa. Kaltēti rūtu laksti.
Kristāls: nefrīts.
Ēteriskā eļļa: krustnagliņas.
Citi priekšmeti: melna papīra lapiņa, baltas tintes pildspalva vai balts zīmulis. Mazs koka ogles gabaliņš, ugunsizturīgs trauciņš.
Vārdojums: Ar šo rituālu es esmu brīva no savas atkarības uz ____________. Tā attālinās, pazūdot pagātnes miglā. Es biju vāja, taču tagad esmu ieguvusi spēku. Es esmu brīva no atkarības uz __________. Atpakaļ ceļa nav. Es priecājos, es dzīvoju jaunu, skaistu dzīvi.
Rituāla norise: aizdedzini altāra sveci un vīraku. Nozied melno sveci ar ēterisko eļļu (sākot no pamatnes uz augšu). Ar mazu nagliņu vai kristāla šķautni uzzīmē uz sveces simbolu vai uzraksti vārdu, kurš apzīmē kaitīgo ieradumu, no kura vēlies atbrīvoties. Noliec melno sveci altāra centrā. Uz melnā papīra ar baltu uzraksti teikumu: „Es esmu brīva no atkarības uz _________.”Saloki papīru vairākas reizes un noliec zem melnās sveces. Nozied oranžo sveci ar ēterisko eļļu (virzienā no pamatnes uz augšu) un noliec pa kreisi no melnās. Noliec oranžās sveces priekšā nefrīta kristālu. Aizdedzini koka ogles gabaliņu , uzliec tam virsū nedaudz rūtas lakstu. Pagaidi, kamēr dūmi iekļauj altāri. Aizdedzini melno, pēc tam oranžo sveci. Norunā vārdojumu, iztēlojoties, ka esi brīva no atkarības. Domās zīmē telpu, kura palielinās un attālina tevi no kaitīgā ieraduma. Atkārto vārdojumu vēl astoņas reizes. Pagaidi, kamēr sveces pilnībā izdeg.
 
Lai ātri dabūtu naudu.

Šis rituāls palīdzēs atrast naudu lielu neparedzētu izdevumu gadījumā (liels neparedzēts pirkums, nelaimes gadījums, tuva cilvēka slimība, utt.)
Laiks: svētdiena, pieaugošā mēnesī vai pilnmēnesī.
Sveces: altāra svece, tava astroloģiskā svece, zaļa, brūna un zeltaina.
Kūpināšanai: kanēlis.
Kristāli: granāts, avanturīns, citrīns.
Vārdojums: Nauda man tuvojas. Es jūtos mierīga un brīva. Nauda ātri piepilda manu kontu. Es pateicos gaismas spēkiem par palīdzību.
Ēteriskā eļļa: jasmīns.
Papildus priekšmeti: maza brūna papīra lapiņa.
Rituāla norise: Aizdedzini altāra sveci un vīraku. Iezied brūno sveci ar eļļu, virzienā no augšas uz pamatnes pusi. Ar kristāla šķautni vai mazu nagliņu iegreb svecē vārdus „ātra nauda”.Uz brūnās papīra lapiņas uzraksti precīzu naudas summu, kāda tev vajadzīga. Noliec brūno sveci uz altāra vīraka priekšā. Iezied pārējās sveces ar eļļu, virzienā no degļa uz leju. Savu astroloģisko sveci noliec aizmugurē brūnajai. Zeltaino un zaļo sveci noliec astroloģiskajai svecei abās pusēs. Kristālus novieto sveču priekšā. Aizdedzini sveces. Deviņas reizes balsī norunā vārdojumu. Gaidi, kamēr sveces pilnībā izdeg.

No Edītes Vējas ieteikumiem
Komentāri (0)  |  2013-01-31 00:00  |  Skatīts: 3077x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ