MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Klasiskā ikdienas lūgšana


 Klasiskā ikdienas lūgšana
Ja vēlaties, varat pielietot ikdienas „klasisko”meditāciju, kuru varat iemācīties tā, lai spējat viņu atcerēties un pielietot jebkurā brīvā brīdī, kad domas nav aizņemtas (braucot sabiedriskā transportā, nīkstot rindā, gaidot kaut kur kaut ko...).
Piedāvāju Klasiskās meditācijas pilnu variantu, taču turpmāk piedāvātajām meditācijām iesākumu un noslēgumu pievienojiet paši.

Klasiskā meditācija.

Meditācijas iesākums:
 
„Visaugstākais Kosmiskais Radītāj! Tava Gaismas un mīlestības daļa! Mani tīrās Gaismas un Mīlestības Kosmiskie vecāki un skolotāji! Mani tīrās Gaismas un Mīlestības Sargeņģeļi! Mana Augstākā Pilnīgā daļa! Mana dievišķā Gaismas Virsbūtība! Visas Kosmiskās un Zemes tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijas!  Es izsaucu Jūs! Lūdzu sadzirdiet mani, lūdzu palīdziet man!
 
Vispārinātais lūgums:
 
Lūdzu palīdziet man būt fiziski un garīgi veselai, garīgi attīstītai, materiāli nodrošinātai!
Lūdzu palīdziet man radīt manu dzīves Gaismas scenāriju tikai no tīrās Gaismas enerģijām. Lūdzu palīdziet man būt ar 100% brīvo gribu manās domās, manos vārdos un manā rīcībā, lai viss ko es domāju, runāju un daru ir saskaņā tikai ar manas dvēseles Gaismas scenāriju.
Es lūdzu, palīdziet man būt harmonijā pašai ar savu daudzdimensiju būtību, būt pozitīvā saskarsmē ar maniem mīļajiem un tuvajiem (varat pieminēt vārdus);  ar sabiedrību kopumā, ar planētas redzamo un neredzamo daļu, un stihiju gariem.
Es lūdzu, lai manī ieplūst visas iespējamās tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijas; es tās apvienoju vienotā Gaismas enerģijas plūsmā, iezemēju tās sev, sākot ar savu augstāko enerģētisko centru un piepildu visu savu daudzdimensiju būtību; es piepildu savu fizisko ķermeni, ēterisko ķermeni, vitālo ķermeni, astrālo ķermeni, mentālo ķermeni, kauzālo ķermeni, visus augstākos Dievišķos ķermeņus, Virsbūtību un visu šo ķermeņu matrices.
Ar visām tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijām es dziedinu sevi. Es pārtransformēju visas manas, manas dzimtas un mums piesaistītās svešās karmiskās enerģijas, visas negatīvās enerģijas, visas kaitējuma enerģijas un visas citas enerģijas, kuras ir manī, ap mani un rada man ciešanas. Es, pielietojot tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijas, transformēju par Gaismas enerģijām visas negatīvās, tumsas un zemo vibrāciju enerģijas, kuras esmu radījusi pati vai man ir radījuši citi.
Es uzlieku sev programmu, ka jebkurš, kurš man rada ciešanu enerģijas tajā pat brīdī piepildās ar tīrās Gaismas un Mīlestības enerģijām un pārpolarizējas tikai Gaismas enerģijās, tiek pilnībā neitralizēts viss ļaunums, kurš man tiek sūtīts.
 
Meditācijas noslēgums:
 
Es pateicos Jums, Visaugstākais Kosmiskais Radītāj, mani mīļie Gaismas un Mīlestības Kosmiskie vecāki, skolotāji un sargeņģeļi. Lūdzu esiet kopā ar mani, sargiet mani un sargiet manus mīļos un tuvos ik mirkli.  Es pateicos Tev manu ķermeni, ka tu kalpo man dvēseles Zemes pieredzes apgūšanas laikā. Lūdzu vienmēr esi vesels!
 
Šo lūgšanu varat papildināt vai saīsināt tā kā Jums tas šķiet vajadzīgs. Taču atcerieties, lai lūgšana dotu rezultātu, to ir jāpielieto ilgākā laika periodā. Mūsu senči lūgšanas skaitīja regulāri katru dienu, jo zināja lūgšanu spēku. Disciplinējiet sevi un diennakts laikā atrodiet un atvēliet vismaz nelielu mirkli šādai lūgšanai. Lai Jums izdodas apjaust šīs lūgšanas spēku!

( no - http://www.urantija.lv/lv/general/869-71-saruna.html?start=5)

P.s. Manis ierunātu šo lūgšanu var klausīties un lūgt līdzi -

http://failiem.lv/u/upyapoo

Komentāri (0)  |  2013-09-11 23:22  |  Skatīts: 8638x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ