MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops


SARGENĢEĻI UN ZODIAKS

Aleksandrs Medvedevs un viņa sieva Irina ir pazīstami rakstnieki Krievijā un Rietumeiropas valstīs, daudzu grāmatu autori. Viņu grāmatu tēmas galvenokārt saistās ar senā klana slepeno mācību Šou Dao. Šodien viņi saviem lasītājiem piedāvā grāmatu par sargeņģeļiem. Autori uzskata, ka, zinot sava eņģeļa vārdu, kura aizgādnībā jūs bijāt dzimuši, jūs varat saņemt no viņa atbalstu un aizsardzību.
Pēc Kabalas mācības, starp visiem eņģeļiem, kas apdzīvo mūsu Visumu ir 72 eņģeļi, kas rūpējas par mums no dzimšanas līdz mūža beigām. Šos eņģeļus sauc „ofanimi” vai „sfēras un zvaigžņu eņģeļi”.
Ēnoha grāmatā atrodama norāde uz faktu, ka zvaigžņu eņģeļi kopā ar ķerubiem un ercenģeļiem atrodas apkārt Dieva tronim. Zvaigžņu eņģeļus sauc arī par zodiaka apļa eņģeļiem, jo katrs no tiem ir atbildīgs par piecu grādu līmeņa zodiaka sektoru un dod īpašu aizsardzību tiem cilvēkiem, kas dzimst laikā, kad Zeme šķērso viņu apgādībā esošo zonu. Tajā pašā laikā zvaigžņu eņģeļi var palīdzēt ikvienam, kurš vēršas pret viņiem ar lūgumu.
Neskatoties uz to, ka šie eņģeļi piešķir cilvēkiem dažādas spējas un talantus un bieži vien sniedz iespēju mainīt savu dzīvi uz labāko pusi, ne katrs cilvēks pamana šo palīdzību un tāpēc bieži vien nesaņem sniegtās dāvanas. Iegremdēti ikdienas rūpēs, cilvēki parasti nepievērš pietiekamu uzmanību savai iekšējai pasaulei, nav informēti par savām faktiskajām vajadzībām un neklausās iekšējo balsi (savu intuīciju) – kurš būtībā arī ir eņģeļu vēstījumu pavadonis.
Tāpat kā arī citi eņģeļi, zvaigžņu eņģeļi var uzņemties sargeņģeļu funkcijas, jo īpaši tad, kad cilvēks vēršas pie viņiem pēc palīdzības, padoma vai atbalsta.
Katrs eņģelis palīdz cilvēkiem īpašā veidā un ja jums nepieciešama kāda konkrēta veida palīdzība ir lietderīgi vērsties pie eņģeļa kurš "specializējas" tajā.
Personai kam vajadzīga materiālā labklājība ir nepieciešams vērsties pie "pārpilnības eņģeļa” Al-Kabat, par drosmi jālūdz Al-Lelahu, par aizsardzību ceļojumā - Dammeb-Jahu, par varu - Raah-Jahu, par atbrīvošanu no vientulības - Ajau-Jahu.
Tomēr ar ļoti svarīgiem vispārēja rakstura lūgumiem jāvēršas pie eņģeļa, kura aizgādnībā jūs bijāt dzimuši.
Atslābinieties, attīriet savu prātu no nevajadzīgām domām un trīs reizes pasakiet eņģeļa vārdu (domās vai balsī) un tad sakiet savu lūgumu, tāpat domās vai balsī.
Lai dzirdētu eņģeļa atbildi vai ieraudzīt iespēju, kādu viņš dod jums pēc jūsu lūguma, jāuztur mierīga prāta stāvoklis, izvairīties no uztraukuma un nevajadzīgām domām, rūpīgi novērojiet kas notiek ap jums.
Atbilde var atnākt iekšējās balss veidā, tā var izrunāt konkrētus vārdus, vai arī kā intuitīva izjūta un īpatnējais impulss, kas izraisa jums vēlmi veikt kaut kādu darbību.
Jūs varat iemācīties pastāvīgi sajust viena vai vairāku sargeņģeļu klātbūtni. Tas, ka jums ir saskarsme ar eņģeļiem, liecinās saasināta intuīcija un veiksme, kas nāks pie jums, kad jūs sekosiet iekšējās balss vēlmēm.

Šādu informāciju atradu lapā - https://www.yourastrologer.lv/index.php/lv/horoskopi/eng-hor-lv

Turpinājumā pa daļām ievietošu visu horoskopu, jo tas man ir kaut kas pilnīgi jauns.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:05  |  Skatīts: 2072x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ