MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 1. (janvāris-februāris)


Dzimušiem no 1. līdz 5. janvārim palīdz eņģelis
NEMEM-JAH
Šis eņģelis palīdz sasniegt augstumus jebkurā jomā bet no jums pašiem būs atkarīgs vai spēsiet noturēties iekarotajā augstumā.
Cilvēkiem kuri piedzimst Nemem-Jaha aizgādībā eņģelis dod pārliecināšanas spēku, tomēr viņiem var rasties grūtības ar organizācijas un vadības jautājumiem.
Nemem-Jaham ir dziedinošas spējas un šis eņģelis ar tām dāsni dalās. Dzimušie no 1. līdz 5. janvārim cilvēki var būt labi ārsti, masāžas terapeiti, speciālisti uztura jautājumos.
Nemem-Jah dod spēku un bagātību, slavu un godu, gudrību un zināšanas, kā arī tieksmi uz filozofisko pētniecību.

Dzimušiem no 6. līdz 10. janvārim palīdz eņģelis
JEIL-JAH
Šis eņģelis mūs iedvesmo lieliem panākumiem un lieliem sasniegumiem un arī palīdz palikt sasniegtajā virsotnē. Viņš mudina cilvēkus aktīvi cīnīties pret mantkārību un grēcīgām tieksmēm, palīdz izvairīties no bīstamiem kārdinājumiem un pārvarēt savus trūkumus.
Jeil-jah dod padomus izšķirošajos dzīves momentos, palīdz stāvēt stingri uz zemes, izvairīties no varas ļaunprātīgas izmantošanas, dāvina cilvēkiem spilgtu izskatu, valdzinājumu un svešvalodu apgūšanas talantu.
Jeil-jah palīdz atrisināt visas problēmas saistībā ar tiesību aktiem vai juridiskiem jautājumiem. Palīdz risināt problēmas saistītas ar vadību, arī situācijās, kuras prasa izmantot varu un spēku.

Dzimušiem no 11. līdz 15. janvārim palīdz eņģelis
HARAK-JAH
Šis eņģelis palīdz mums izvairīties no krišanas un aizsargā pret likteņa neparedzētiem apstākļiem, no postošām sekām, pašiznīcināšanās tieksmēm. Viņš iedvesmo vēlmi uzvarēt un radīt, palīdz atgriezties pareizā ceļā, rūpējas par mums, kad mēs pieļaujam kļūdas un jūtam garīgu tukšumu.
Harak-Jah palīdz kritušiem celties, palīdz dziļās meditācijās, modina interesi misticismam un garīgajam. Kad mēs esam vīlušies materiālajās vērtībās, viņš atmodina mūsos vēlmi pēc garīgās evolūcijas.

Dzimušiem no 16. līdz 19. janvārim palīdz eņģelis
METSER-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem kas dzimuši zem tās aizbildnības atbildības sajūtu, sarežģītās situācijās spēju paļauties uz sevi, iekšējo spēku, spējas vadīt savas jūtas, kontrolēt savas domas, emocijas un motivāciju, kā arī dziedināšanas spējas.
Metser-Jah palīdz sportā, mākslā, ķīmijā un alķīmijā, jogā un meditācijā, paver vārtus uz jaunu pasauli, palīdz ieraudzīt lietu slēpto pusi, palīdz nomest materiālo vai emocionālo atkarību, ienest savā dzīvē pārmaiņas un ar to virzīt savu dzīvi uz labāko.

Dzimušiem no 20. līdz 24. janvārim palīdz eņģelis
VAMET-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizbildniecībā neatvairāmu šarmu, draudzīgu raksturu, labu gaumi. Vamet-Jah palīdz pārvarēt fizisko trūkumu un pat cilvēkiem ar sliktu veselību palīdz nodzīvot ilgu mūžu.
Vamet-Jah palīdz vājiem un slimiem, ļauj tikt galā ar kļūdām un pagātnes noslēpumiem, ļauj skatīties nākotnē ar pārliecību, dod tiesības uz empīrisko pasaules izzināšanu, talantus dažādās amatniecības un lietišķās mākslās.

Dzimušiem no 25. līdz 29. janvārim palīdz eņģelis
JEHAB-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem tā aizsardzības radošumu un neparastu domāšanu, palīdz attīstīt intelektu, saņemt un apgūt zināšanas.
Jehab-Jah uzlabo redzi un dzirdi, palīdz mums atklāt noslēpumus, nebaidīties no nezināmā, saprast lietu būtību, saprast citus un izteikt savas domas tā, lai mēs arī tiktu saprasti.
Jehab-Jah mudina mūs paņemt no dzīves cik vien iespējams, visu izmēģināt un pārbaudīt uz sevis gan materiālo, gan garīgo.

Dzimušiem no 30. janvāra līdz 3. februārim palīdz eņģelis
AUNU-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem tās aizbildnības lielu intelektuālo potenciālu, ko ir jāizmanto pēc iespējas pilnīgāk. Viņš ir zinātnieku un pētnieku patrons, īpaši arheoloģijas, fizikas un jauno tehnoloģiju sfērās.
Aunu-Jah palīdz skatīties tālāk par saviem ierobežojumiem un tradicionālajiem priekšstatiem. Viņš dziedē nervu slimības un uzlabo smadzeņu darbību, kā arī ļauj personai sapņos redzēt problēmu risinājumus.

Dzimušiem no 4. līdz 8. februārim palīdz eņģelis
MEKI-JAH
Šis eņģelis aizsargā visu jauno un revolucionāro, palīdz kaujās, kuru mērķis ir nodrošināt ierasto lietu pārmaiņas, ļauj mums darboties pāri savām spējām, noraut pagātnes ķēdes, kļūt brīvam, nomest no sevis citu cilvēku un svešu problēmu jūgu.
Meki-Jah palīdz mums būt neatkarīgiem un aizstāvēt savus principus līdz galam, nezaudējot laipnību un cilvēcību, palīdz saglabāt humora izjūtu un dvēseles līdzsvaru, nepārspīlēt nepatikšanas, kā arī empīriskās zināšanas apvienot ar garīgo pieredzi.

Dzimušiem no 9. līdz 13. februārim palīdz eņģelis 
DAMMEB-JAH
Šis eņģelis aizsargā ceļotājus, dāvina svešvalodu apgūšanas talantus, palīdz viegli saprast citus cilvēkus, spēju ātri pielāgoties jaunajai videi un mainīgiem apstākļiem. Tas dod iespēju baudīt vientulību un tajā pašā laikā viegli atrast draugus, izrādīt iecietību un sapratni pret citiem cilvēkiem.
Dammeb-Jah paver durvis uz nākotni, apvieno materiālās, garīgās un mentālās pasaules, kā arī palīdz jebkādai darbībai, kura vērsta uz nākotnes rezultātiem.

Dzimušiem no 14. līdz 18. februārim palīdz eņģelis
MENAK-JAH
Šis eņģelis apdāvina ar tieksmi pēc neatkarības un individuālisma, tas atmodina vēlmi kļūt par saimnieku savam liktenim, padarīt pasauli labāku, tikt galā ar inerci un aizspriedumiem, atmaskot viltus vērtības, vērtēt godīgumu, atvērtību un altruismu.
Menaka-Jah norāda ceļu kuram sekos cilvēce, palīdz pārvarēt haosu, destruktīvās tendences, kā arī paver durvis uz garīgo pasauli.

Dzimušiem no 19. līdz 23. februārim palīdz eņģelis
JAU-JAH
Šis eņģelis dāvina vitalitāti, ģenialitāti, mākslinieciskumu, īpašās garīgas spējas, īpašu jutīgumu un emocionālu spēku, spēju pabeigt līdz galam uzsāktās svarīgas lietas.
Jau-Jah palīdz pārvarēt izolētības sajūtu no pasaules un vientulības sajūtu, pārvarēt grūtus laikus, smagus periodus, atbalsta tos, kurus nodeva, pievīla vai smagi aizvainoja.

Dzimušiem no 24. līdz 29. februārim palīdz eņģelis
ŠEBO-JAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem kas dzimuši zem viņa aizsardzības spēju ātrāk atgūties no smagiem triecieniem un pārvarēt visgrūtākās problēmas, piemēram, tādas kā atkarība no narkotikām vai smagas slimības.
Šebo-Jah palīdz pārvarēt skumjas, nostalģiju, bēdas, ciešanas, nemieru, bailes un izmisumu, mudina cilvēkus izmantot sarežģītas situācijas savai izaugsmei, rakstura stiprināšanai, pārliecības saviem spēkiem veidošanai.
Šebo-Jah dāvina veiksmi, slavu un bagātību tiem, kas tos izmanto ne tikai sev, bet arī par labu citiem.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:08  |  Skatīts: 1564x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ