MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 4. (jūlijs-augusts)


Dzimušiem no 3. līdz 7. jūlijam palīdz eņģelis
HI-HELAK
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši zem viņa aizsardzības augstas morāles vērtības, reliģiozitāti, atbildību, spēcīgu taisnīguma apziņu un pašcieņu.
Hi-Helak palīdz pareizi noformulēt idejas, lai varētu atbilstošā veidā izmantot tos praksē, uzlabo atmiņu, dāvā asu intelektu, stimulē garīgu attīstību, atbrīvo no alkoholisma un atkarības, palīdz pielāgoties pārmaiņām kas notiek apkārt un nepazaudēt pamatus, pat tādos gadījumos, kad iztēle ved mūs pārāk tālu no realitātes.

Dzimušiem no 8. līdz 12. jūlijam palīdz eņģelis
HI-JAJ
Šis eņģelis aizsargā sievišķību visās tās izpausmēs - mātes, vecmātes, audzinātājas un skolotājas. Viņš ārstē no psihiskām slimībām, iekšējās sekrēcijas dziedzeru slimībām, uzlabo veselību, mazina skumjas un piedāvā otro vai trešo iespēju tiem, kuriem patiešām to vajag.
Hi-Jaj ir labvēlīgs sporta nodarbībām, uzlabo koncentrēšanās spējas, stiprina gribasspēku, iedvesmo neatlaidībai mērķu sasniegšanā, aizsargā vājus un nabadzīgus, palīdz ar nelielu piepūli sasniegt lieliskus rezultātus.

Dzimušiem no 13. līdz 17. jūlijam palīdz eņģelis
HI-MELAH
Šis eņģelis ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar mājām, ģimeni, viņš apvieno ģimenes locekļus un nostiprina radniecības saites.
Hi-Melah strukturizē domāšanu, intuīciju ieliek saprotamā formā, nostiprina ķermeni un garu, dod pārliecību un spēku mūsu rīcībai, mazina bailes un kliedē šaubas, un arī ļauj skaidri saprast un formulēt mērķi, uz kuru mēs tiecamies.

Dzimušiem no 18. līdz 23. jūlijam palīdz eņģelis
HI-ŠAHO
Šis eņģelis dāvā veselību, aizsardzību, mīlestību un aizsargā visus cilvēkus uz Zemes. Viņš uzlabo garīgo veselību, dod prieku garam un stiprina ģimenes pavardu.
Hi-Šaho pasargā mūs no briesmām, palīdz pārvarēt visgrūtākos apstākļus, atjauno veselību pēc negadījumiem, atrisina sarežģītas problēmas, aizmirst par psiholoģiskām traumām un bēdām un arī sniedz iespēju situācijās, kad šķiet, ka viss ir zaudēts.

Dzimušiem no 24. līdz 28. jūlijam palīdz eņģelis
HI-NETAH
Šis eņģelis piešķir spēju izcelties savā vidē un sasniegt ievērojamus rezultātus, palīdz parādīt sevi vislabākā veidā, kā arī pilnībā izmantot savas spējas un talantus.
Hi-Netah veicina personisko izaugsmi, dod spējas pārvaldīt, palīdz sasniegt savus mērķus un gūt panākumus, izrādīt iniciatīvu, kā arī palīdz iegūt lielu peļņu jebkāda veida uzņēmējdarbībā.

Dzimušiem no 29. jūlijam līdz 2. augustam palīdz eņģelis
HI-HAAH
Šis eņģelis dod cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizbildniecībā gribasspēku, kaislīgo dabu, asu prātu un drosmi, kas ļauj tām drosmīgi pārvarēt visas likteņa ačgārnības.
Hi-Haah dāvina līdera spējas, atbildības sajūtu, tieksmi personiskai izaugsmei un spējas vadīt cilvēkus.
Hi-Haah palīdz pārvaldīt ģimenes un uzņēmējdarbības lietas, pareizi veidot attiecības ģimenē, organizēt ikdienu un viegli tikt galā ar ikdienas problēmām.

Dzimušiem no 3. līdz 7. augustam palīdz eņģelis
HI-JERET
Šis Eņģelis piešķir spēku, bagātību, varu un autoritāti, savienojumā ar vadītāja talantu, bet tajā pašā laikā uzliek personai atbildību izmantot šīs dāvanas labumam, nevis ļaunumam.
Hi-Jerets palīdz no sarežģītām situācijām iznākt vēl spēcīgākiem nekā bijām līdz šim, ļauj iegūt neatkarību, veicina mīlestību un kaislību, mudina jaunām iniciatīvām, stiprina garu, veicina pašpilnveidošanos un garīgās izaugsmes.

Dzimušiem no 8. līdz 12. augustam palīdz eņģelis
HI-ŠAAH
Šis eņģelis piešķir spēju sapņot, noteikt augstus mērķus un būt neatlaidīgam, lai tos sasniegtu, dod iekšējo spēku, kas ļauj pārvarēt savas bailes un raksturīgos ierobežojumus.
Hi-Šaahs ļauj mums kontrolēt savas kaislības, atturēties no kārdinājuma, nelaimēs būt nelokamiem, mazāk egoistiskiem un humānākiem.

Dzimušiem no 13. līdz 17. augustam palīdz eņģelis
HI-RIJI
Šis eņģelis dod cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildniecībā vitalitāti, dinamismu un organizatorisku un vadītāja talantu, spēju un vēlmi strādāt, kā arī pasargā no visādām nelaimēm.
Hi-Riji palīdz ienākt jaunos dzīves posmos, ļauj uzvarēt spēcīgākus pretiniekus, ļauj pamanīt briesmas, mudina virzīties uz priekšu arī tad kad liekas vairāk jau neko nevar izdarīt, uzlabot mūsu stāvokli un palīdz pārvarēt personīgus ierobežojumus.

Dzimušiem no 18. līdz 22. augustam palīdz eņģelis
HI-AUM
Šis Eņģelis dāvā dzimušiem viņa aizsardzībā panākumus, bagātību, slavu un atzīšanu, kā arī iekšējo spēku un spēju vadīt cilvēkus, lielākā mērā izmantojot savu personīgo šarmu un dialogu nekā spēku.
Hi-Aum uzlabo personīgās īpašības, dāvā daiļrunības talantu, ir labvēlīgs jebkādiem pasākumiem, kas saistīti ar cilvēku vadīšanu, dod spēju pārliecināt un palīdzēt ieņemt augstu stāvokli sabiedrībā.

Dzimušiem no 23. līdz 27. augustam palīdz eņģelis
HI-LEKAB
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizsardzībā iecietību, līdzcietību, sapratni, spēju nesavtīgi kalpot citiem un rūpēties par apkārtējiem, negaidot neko pretī.
Hi-Lekab dāvā veselību un vitalitāti, lojalitāti un uzticamību, palīdz uzturēt un attīstīt tikumus, kā arī pieņemt citus cilvēkus tādus kādi viņi ir.

Dzimušiem no 28. augustam līdz 1.septembrim palīdz eņģelis
HI-VEŠER
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizsardzībā īpašu jūtīgumu un romantismu, paaugstinātu intuīcija, spēju sazināties un saprast citus cilvēkus.
Hi-Vešer aizsargā pret sliktu veselību un palīdz atgūties no slimības, smaga stresa vai traumas, dod spēju apgūt valodas, palīdz prognozēt nākotni un ātri pielāgoties negaidītām situācijām.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:17  |  Skatīts: 1559x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ