MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 5.(septembris-oktobris)


Dzimušiem no 2. līdz 6.septembrim palīdz eņģelis
HI-JEKO
Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, vairākas dažādas spējas un īpašības, ka reizēm viņiem ir problēmas izvēlēties, kādu no tām izmantot sākumā.
Hi-Jeko aizsargā pret zādzībām un krāpšanu, vardarbību un nervu slimībām, palīdz atrast darbu, kas nes mums prieku, ir labvēlīgs mīlestībai, mudina vēlēšanos pēc garīgās izaugsmes un palīdz mums pārvarēt mūsu pašu ierobežojumus.
 
Dzimušiem no 7. līdz 11.septembrim palīdz eņģelis
HI-LEHAK

Šis eņģelis dāvā izpratni un spēju upurēt savas intereses, dod iekšējo mieru un garīgo harmoniju.
Hi-Lehak palīdz paveikt to, kas šķiet neiespējams, saņemt to, kas liekas nesasniedzams, atrasties tur, kur mums likās mēs nekad nebūsim.
Viņš atmodina mūsu intuīciju, palīdz pārvarēt grūtus laikus un nodrošina iespējas mainīt savu dzīvi uz labāku.
 
Dzimušiem no 12. līdz 16.septembrim palīdz eņģelis
HI-KEVEK

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizgādībā spēju mācīties, apgūt un sekmīgi pielietot savas zināšanas. Viņš ir labvēlīgs māksliniekiem, aktieriem, rakstniekiem, tulkotājiem un pasniedzējiem, palīdz pārvarēt emocionālo stresu un visa veida atkarības.
Hi-Keveks ļauj neambicioziem cilvēkiem sasniegt vairāk, nekā viņi ir gaidījuši, palīdz pārvarēt iedomību un "zvaigznes slimību", pieņemt lietas, kādas tās ir, kā arī vērst situāciju sev par labu.
 
Dzimušiem no 17. līdz 21.septembrim palīdz eņģelis
HI-MENAD

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši zem viņa aizsardzības garīgo briedumu un emocionālo stabilitāti, spēju atbrīvoties no materiālās un sentimentālās atkarības un sajust sevi aiz labā un ļaunā, palīdz nožēlot kļūdas un izvēlieties pareizo ceļu.
Hi-Menad palīdz pārvarēt mīlestības vilšanās un apkārtējo nesapratni, palīdz atbrīvoties no visa, kas kavē vai sāpina un vada mūs uz pareizo ceļu sarežģītās situācijās.
 
Dzimušiem no 22. līdz 26.septembrim palīdz eņģelis
ANI-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, matemātikas talantu, spēju darboties zinātnē, spēju mācīties un apgūt saņemto informāciju, piešķir asu intuīciju, devīgumu un taisnīgumu.
Ani-El kliedē aizdomas un šaubas, noņem aizkaitināmību un uzlabo raksturu, palīdz domāt, veidot sociālos sakarus, aizņemt pienācīgo vietu sabiedrībā, kā arī palīdz mums izvairīties no kļūdām, kuras bija izdarītas impulsīvi.
 
Dzimušiem no 27. septembra līdz 1.oktobrim palīdz eņģelis
HAUM-EL

Šis eņģelis piešķir cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizsardzībā prātu, viltīgumu un atjautību, kas ir jākontrolē, lai izmantotu tos labam, nevis ļaunam.
Haum-El aizsargā no nervu un garīgām slimībām, ir labvēlīgs izgudrotājiem un diplomātiem, palīdz panākt vienošanos un izlīgumu, kā arī spēt pateikto to, ko ir grūti bet nepieciešams pateikt.
 
Dzimušiem no 2. līdz 6.oktobrim palīdz eņģelis
REHAU-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildniecībā īpašu enerģiskumu, mobilitāti un veiklību, gan fiziskā, gan garīgā plānā.
Rehau-El ir labvēlīgs rakstniekiem, publicistiem un žurnālistiem, aizsargā no nieru slimībām un palīdz būt taktiskam, redzēt lietas skaidrāk, labot kļūdas, atgriezt to, kas tika nozaudēts un atjaunot iznīcināto. Tāpat viņš pasargā mūs no agresijas, kas nāk no ārpuses.
 
Dzimušiem no 7. līdz 11.oktobrim palīdz eņģelis
JEJZ-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildniecībā varu un visa veida bagātības, ārstē slimības un palīdzēt rast risinājumus visām problēmām, kas rodas. Viņš ir labvēlīgs juristiem, prokuroriem, tiesnešiem, diplomātiem un visiem, kas cīnās par mieru, harmoniju un tiesiskumu.
Jejz-El ir labvēlīgs mīlestībai un miesas priekiem, mudina cilvēkus baudīt dzīvi visās tās izpausmēs, atmodina estētisku un māksliniecisku apziņu, palīdz veidot attiecības ar mīļākiem cilvēkiem, kā arī aizsargā visu, kas saistīts ar skaistumu, labsajūtu un komfortu.
 
Dzimušiem no 12. līdz 16.oktobrim palīdz eņģelis
AHABA-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizgādībā spēju izturēt grūtības un pretoties apstākļiem, piešķir tiem skaistumu, īpašu jūtīgumu un jaunrades spējas gan zinātnē, gan mākslā.
Ahaba-El dāvā negaidītu veiksmi, atbalsta ilgas un laimīgas mīlas dēkas, palīdz uzturēt kārtību tad, kad apkārt valda haoss, ļauj atrast līdzsvaru starp garīgo un materiālo, virza ceļā uz garīgo attīstību un palīdz uzlabot mūsu dzīves kvalitāti visās tās jomās.
 
Dzimušiem no 17. līdz 21.oktobrim palīdz eņģelis
MIK-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizsardzībā grafikas, zīmēšanas un arhitektūras talantus, tieksmi uz kārtību un harmoniju. Viņš piešķir pamatus mūsu darbībai un ļauj pabeigt uzsākto.
Miks-El mūs sagatavo pārmaiņām, kuras notiks mūsu dzīvē, brīdina par to, kas būs: labāk vai sliktāk, palīdz atjaunot taisnību, stiprina gribu un spēku, kā arī veicina visu, kas saistīts ar tiesiskumu un kārtību.
 
Dzimušiem no 22. līdz 26.oktobrim palīdz eņģelis
VEVAL-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizsardzībā gudrību, taisnīgumu, gara spēku un garīgu tīrību.
Veval-El palīdz pārvarēt šķēršļus, brīdina par briesmām, ir labvēlīgs tiem, kas cīnās par taisnīgumu, palīdz iznīcināt veco un tā vietā uzbūvēt jauno, palīdz pieņemt sarežģītus lēmumus, kuri noteiks mūsu dzīves nākamo virzību.
 
Dzimušiem no 27. līdz 31.oktobrim palīdz eņģelis
JELAH-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizbildniecībā māksliniecisko talantu, radošumu, vitalitāti, tēlainību un nevaldāmu iztēli.
Jelah-El dāvā mums negaidītas iespējas un paver jaunus ceļus dzīvē, palīdz izvairīties no apdraudējumiem, atbalsta grūtos periodos un emocionālo krīžu brīžos palīdz pārvarēt sāpes un vilšanās, var padarīt neiespējamu par iespējamo un palīdz sasniegt mērķus.
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:18  |  Skatīts: 1648x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ