MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļu horoskops 6. (novembris-decembris)


Dzimušiem no 1. līdz 5.novembrim palīdz eņģelis
SAEL-EL

Šis eņģelis piešķir spēju baudīt dzīvi visās tās izpausmēs, aizsargā pret uzbrukumiem, no indēm un indīgiem dzīvniekiem.
Sael-El piešķir radošās spējas, ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar jutekliskumu un seksu, veicina garīgo izaugsmi, palīdz labāk izprast sevi, palielina enerģiju un vitalitāti, palīdz pretoties nelaimēm, atgūties no stresa vai grūtībām, kā arī būt drosmīgiem briesmās.
 
Dzimušiem no 6. līdz 10.novembrim palīdz eņģelis
AURI-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizgādībā tieksmi eksperimentēt, pētniecības un avantūrisma garu, palīdz izdzīvot bīstamās situācijās un drosmīgi pārvarēt dzīves visgrūtākos periodus.
Auri-El dāvā uzvaru un glābj no sakāves, ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar militāro dienestu, palīdz uzvarēt dzīves kaujās, pārvarēt kārdinājumus un izvairīties no fatālām kļūdām, ievērot pareizo ceļu.
 
Dzimušiem no 11. līdz 16.novembrim palīdz eņģelis
AUŠALJ-EL

Šis eņģelis piešķir spēku, kas ļauj cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā, mainīt savu dzīvi pēc savām vēlmēm. Dāvā pacietību un pazemību, kuri palīdzēs pieņemt to, ko nevar izmanīt.
Aušal-El ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar radīšanu un atjaunošanu, aizsargā pret aklu fanātismu, palīdz veikt uzdevumus, kas saistīti ar atbildību par citu cilvēku likteni vai īpašumu, palīdz izlīdzināt grēkus un piedot pāridarītājus.
 
Dzimušiem no 17. līdz 21.novembrim palīdz eņģelis
MIAH-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizgādībā spēju analizēt un oriģinālo skatu uz lietām, dziļu iekšējo mieru, iekšējo brīvību un neparastu domāšanas veidu.
Miah-El palīdz tikt galā ar problēmām un pasargā mūs no vardarbības un ļaunprātīgas izmantošanas; sargā kara laikā, palīdz uzturēt pašapziņu un pašcieņu, veicina aizsargāt vājus un arī novirza mūs uz garīgās izaugsmes ceļa.
 
Dzimušiem no 22. līdz 26.novembrim palīdz eņģelis
VAHO-EL

Šis eņģelis sargā mūs ceļojumos, palīdz pārvarēt pesimismu, padara idejas skaidras un dzīvi jēgpilnu, ārstē muskuļu slimības, nervu slimības un slimības, kas saistītas ar asins cirkulāciju.
Vaho-El dāvina dāsnu un jautru raksturu, vitalitāti un palīdz sasniegt harmoniju starp ķermeni un garu, dāvā laimi, materiālu labklājību un eksistences stabilitāti, palīdz mums būt pozitīviem, lai padarītu dzīvi ērtāku un mierīgāku, un mudina personīgai izaugsmei.
 
Dzimušiem no 27. novembrim līdz 1.decembrim palīdz eņģelis
DONI-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildnībā uzņēmēja talantu, palīdz pārvērst idejas realitātē un pabeigt uzsākto, ļauj saglabāt veselību, organisma stiprumu, tikt galā ar nervozitāti, stresu un vilšanām.
Doni-El ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar izglītību, uzlabo spēju iegūt zināšanas un saprast citus cilvēkus.
 
Dzimušiem no 2. līdz 6.decembrim palīdz eņģelis
HAKAŠ-EL

Šis eņģelis palīdz pārvarēt kautrību, mudina iekarot jaunas teritorijas un sasniegt augstākus mērķus, piešķir gaišredzības, burvestības spējas, kā arī spējas darboties alternatīvā medicīnā.
Hakaš-El ir labvēlīgs visam kas saistīts ar ceļojumiem, paver jaunas durvis un pasaules, palīdz mums atvērties jaunai pieredzei, palielina mūsu spēju pielāgoties, palīdz atrast jaunas mājas, vai sakārtot savu dzīvi citā valstī.
 
Dzimušiem no 7. līdz 11.decembrim palīdz eņģelis
AUMEM-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem kas dzimuši viņa aizbildniecībā atlētisko ķermeni, fizisko spēku, spēcīgu un stabilu temperamentu, dāvā bagātību un uzņēmējdarbības spējas.
Aumem-El ir labvēlīgs visam, kas saistīts ar paplašināšanos un izaugsmi, palīdz veidot draudzīgas attiecības, ļauj atrisināt birokrātiskās problēmas, atbalsta tiesu procesos, palīdz palielināt potenciālu un izteikt sevi jaunās jomās.
 
Dzimušiem no 12. līdz 16.decembrim palīdz eņģelis
NENA-EL

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizgādībā asu prātu un spēju analizēt un rēķināt.
Nena-El atbalsta visu, kas saistīts ar reliģiju, ticību mistiskām tradīcijām, burvju un reliģioziem rituāliem, palīdz sazināties ar garu pasauli un veicina garīgu izaugsmi.
 
Dzimušiem no 17. līdz 21.decembrim palīdz eņģelis
NEIT-EL

Šis eņģelis piešķir cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizbildniecībā mākslas, mūzikas, dizaina vai citas radošas darbības spējas, dāvā bagātību, veselību un mīlestību.
Neit-El palīdz atrast savu aicinājumu dzīvē un gūt panākumus tādās darbībās, kuras mūs piesaista un palīdz vadīt un kontrolēt, aktivizē pozitīvo domāšanu, dod atbildības sajūtu un pamodina vēlēšanos palīdzēt tiem, kam tas ir nepieciešami.
 
Dzimušiem no 22. līdz 26.decembrim palīdz eņģelis
MABEH-JAH

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizsardzībā gribasspēku un neatlaidību, ar ko viņi var sasniegt jebkuru mērķi, palīdz iegūt bagātīgu mantojumu un veicina zemes darījumus.
Mabeh-Jah pasargā mūs no nopietnām kļūdām un kritumiem, virza uz pareizo ceļu, palīdz pārvarēt visus šķēršļus un sasniegt augstu stāvokli sabiedrībā, rada mērenības sajūtu, disciplinētību, atbildību un vadīšanas spējas.
 
Dzimušiem no 27. līdz 31.decembrim palīdz eņģelis
POI-JAH

Šis eņģelis dāvā cilvēkiem, kas dzimuši viņa aizbildnībā spēcīgu pienākumu apziņu un spēju izturēt naidīgu vidi, kompensē piedzīvotas ciešanas un nelaimes ar negaidītiem un dāsniem apbalvojumiem, dāvā slavu.
Poi_Jah palīdz sasniegt garīgo briedumu, dod iespēju izcelties jebkurā darbībā, palīdz izprast dzīves jēgu, veicina garīgo izaugsmi un veicina materiālās labklājības pieaugumu.

-----------------------------------------
Šo Eņģeļu horoskopu atradu lapā - http://www.yourastrologer.lv/index.php/lv/horoskopi/eng-hor-lv
Komentāri (0)  |  2014-01-21 01:21  |  Skatīts: 1773x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ