MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


04.07.2014.


   Lietus pamazām rimstas un nu jau vairākas dienas biežāk cauri mākoņiem izlaužas arī vasaras saules stari. Aizvadīts pasakainais Vasaras Saulgriežu laiks. Man sācies atvaļinājums! Neko jau tādu plānojusi neesmu, vienkārši ļaušos tam, kas notiks.

Bija atbraukusi ciemos vecākā meita uz dažām dienām. Lietus neļāva vairāk pabūt laukā, taču paspējām izstaigāt vēl neietu ceļu gar Salacu pa pagājušajā gadā veidoto Dauģēnu taku no Ramatas upītes ietekas Salacā līdz Dauģēnu klintīm... Tā nav taka riteņbraucējiem, ne interesantu objektu meklētājiem... Tā drīzāk ir tāda meditatīva taka apmēram 5km garumā cauri purvam, pa kuru gan viena tomēr labprāt negribētu iet, atšķirībā no Skaņākalna parka taciņām. Varbūt tāpēc, ka sveša. Šis ceļš mums tomēr dāvāja pa zemenītei un mellenītei. Sēņu gan tuvumā neredzējām, taču pie sēņu mērcītes vakarā tikām, pateicoties mūsu meža Rūķītim, kurš, mūs gaidot, lai pārvestu mājās, tās bija salasījis.
Meitu šodien aizvadīju, nu jāgaida ciemos pārējie bērni...

Tikmēr parušinos pielijušajā dārziņā un priecājos par tā dāvātām veltēm, palasu kādu grāmatu vai rakstu... Pārslēdzos no parastās ikdienas uz atpūtas režīmu...
Pirms dažām dienām saņēmu vairākas vēstulītes ar pateicības vārdiem un savām pārdomām, par ko ļoti priecājos. Ievietošu šeit Daces rakstīto:

Labdien, Maija!
 
Es varu atrast
šai pasaulē prieku,
varu ieraudzīt krāsās dziesmu,
varu saklausīt skaņās gleznu
un smaržās varu sataustīt
apkārtni savu.
Ir tik svarīgi uz šīs pasaules
apzināt sevi esam,
dzīvot citiem
un sev prieku nesot,
sajust sevi kā daļu
un daļu no sevis dot.
Nostāvēt straumes vidū
un tās plūdumu pārveidot,
saņemt no citiem mīlestību
un kādam no sevis to dot...
Ko vairāk gan sirds var iekārot?

Jau ilgi esmu regulāra Jūsu mājas lapas apmeklētāja. Mīļš paldies, Jums!
Šodien pamanīju, ka var arī piereģistrēties un tagad esmu pulciņā ar visiem!
Jūs tiešām darāt svētīgu darbu, vēlreiz liels paldies!

Ar cieņu, Dace

Paldies Dacei, paldies Rozei, paldies visiem citiem, kuri ir rakstījuši un kuri vēl rakstīs! Priecājos, ka manis ievietotais ir daudziem noderējis!
Ar mīlestību - Maija
Komentāri (0)  |  2014-07-04 22:21  |  Skatīts: 834x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ