MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Piedot un atvainoties


Dažkārt katra cilvēka dzīvē pienāk mirkļi, kad mēs nezinam kas notiek un kapēc.
Mēs domājam un vēlamies meklēt vainīgos un vainojot nereti pašiem sevi.

Tad šeit būs dažas rindiņas un ieteikums kā tās izmantot.

1. Uzzīmē apli uz baltas papīra lapas.

2. Ieraksti sekojošos vārdus:
Es Piedodu Sev un Visiem cilvēkiem, dzīvniekiem un dzīvām vai nedzīvām būtnēm šeit un tagad visā visumā visās dimensijās, kurass domā, novēl, izraisa vai ir centušās izraisīt vai centīsies jebkad izraisīt man manā dzīvē nepatīkamus apstākļus  apzināti vai neapzināti tīši, netīši vai pēc pasūtījuma.
Es piedodu jums un Sev un Es atvainojos, ka es esmu izprovocējis jūs un sevi tā rīkoties attiecībā pret mani un man pašam pret sevi.
Es atvainojos, ka es esmu padomājis vai izdarījis tīši vai netīši jums un sev ko ļaunu, lūdzu piedot man manu nevīžo un slikto rīcību.
Es atvainojos un piedodu tieši tagad par šo un visām iepriekšējām dzīvēm un lai notiek tā Dieva tēva, Dieva dēla un Svētā gara vārdā Āmen.

3. Uzliec abas rokas uz šī apļa un sūti tajā enerģiju no savām rokām, līdz pāriet enerģijas ievelkošā vai pretojošā sajūta.

4. Kad darbs izdarīts to ir ieteicams atlais (sadedzinot).

5. Ja ir sajūta, ka bija par maz laika, vai šim jautājumam ir jāpievērš vairāk uzmanība, tad lapiņu nesadedzini, bet velti konstanti laiku katru dienu līdz jūti, ka viss sāk atrisināties tavā dzīvē.

Lai jums visiem izdodas!

Avots - https://www.draugiem.lv/#/httpstwitter.comjurisbr/blog/?p=12142258

Komentāri (0)  |  2014-07-14 03:22  |  Skatīts: 1069x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ