MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Citronūdens


Cilvēks sastāv no 70 % ūdens, tāpēc tas mums ir vitāli nepieciešams. Savukārt skaistumam un veselībai ļoti noderīgs ir ūdens savienojumā ar citronu, jo kopīgiem spēkiem tie atjauno ķermeni.

Rīts ar silta citronūdens glāzi

...
Komentāri (0)  |  2013-07-19 16:49  |  Skatīts: 2082x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Putru terapija


Jā, patiesi labākais nekaitīgais un vienkāršākais organisma detoksikācijas veids ir ... biezputra! Tas ir zinātniski pierādīts fakts. Jebkuri putraimi satur, pirmkārt,  daudz un dažādas organisko skābju šķiedras . Tie piesaista kā magnēts smagos metālus, pesticīdus un citus sārņus.
Pie kam, tādas īpašības ir praktiski visām biezputrām, tikai dažādā mērā. Dažas par 90%,citas par 20%,jo tās satur taukskābes ar dažādām īpašībām. Un attīrīšanās efektivitāte atkarīga no tā, cik stipri tās piesaista kaitīgos metālus.
...
Komentāri (0)  |  2012-04-15 15:24  |  Skatīts: 4753x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Bērzu sulu attīrīšanās kūre


Bērza sulas lieliski attīra organismu, uzlabo vielmaiņu un baro ķermeņa šūnas ar organiskajām skābēm. To sastāvā esošās minerālvielas un citas aktīvās vielas stimulē dažādu sārņu, sāļu un nogulšņu izvadīšanu no organisma - urīnu dzenošais efekts un organismu attīrošā iedarbība bērzu sulām ir lielāka nekā ūdenim.

Bērzu sulas tīra nieres un locītavas no sāļu nogulsnējumiem, bet asinis- no liekajām vielām. Organiskās skābes, kas ir bērzu sulās, mūsu organismā reaģē ar neorganiskajām skābēm, kuras veidojas no cukura, sāls, gaļas un bīdelētiem (smalkajiem) miltiem, kā arī - ar neorganisko kaļķi, kas sakrājies uz asinsvadu sieniņām.
...
Komentāri (1)  |  2012-03-30 23:43  |  Skatīts: 2960x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ceļš uz veselību


Ūdens.

  Dabā nav tāda brīnumlīdzekļa ar ko var izārstēt visas slimības un tomēr, ja tāds būtu jānosauc, tad vistuvāk tam būtu kvalitatīvs ūdens. Mēs ļoti maz zinām par ūdeni, bet ūdens ir dzīvības šūpulis. Kvalitatīvs ūdens ir viens no mūsu labas veselības garantiem. Cilvēka organisma šūniņas dzīvo starpšūnu šķidrumā (pieaugušam cilvēkam tā daudzums ir 50 litri), kurš atrodas patstāvīgā kustībā. No šī šķidruma šūniņas izvēlas sev barību, iegūst skābekli un izvada vielmaiņas gala produktus, kuri tālāk ar limfas palīdzību tiek novadīti uz vēnu un izvadīti no organisma. Jo ātrāk noris šis process, jo ātrāk organisms atbrīvojas no atkritumvielām. Lai šūnas būtu veselas un pasargātas no slimībām, izvadīšana ir pat svarīgāka par ievadīšanu, jo katrai šūnai (organismā ir 100 triljoni dzīvu šūnu) ir jāēd, jāstrādā un jāizvada atkritumvielas, kuras var izvadīt tikai ar ūdeni. Bērniņam piedzimstot 90% procentu no svara ir ūdens. Pieaugušam cilvēkam 75%, bet vecam cilvēkam jau tikai 65%. Ar gadiem mēs ''izžūstam'' un paliekam kā rozīnes. Tātad lai aizkavētu novecošanās procesu, mums ir jādzer ūdens. Bet kādu ūdeni un cik daudz mums ir jādzer, lai līdz pat mūža beigām mēs justos moži un enerģijas pilni, mēģināšu šo tēmu izklāstīt jautājumu un atbilžu formā.
...
Komentāri (0)  |  2012-01-18 15:28  |  Skatīts: 2753x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vitamīni organismam


Pēc kārtējā zaļumu kokteilīša sapratu, ka man jāpadalās ar savu pieredzi.

Šogad vārda dienā mana ģimenīte uzdāvināja man blenderi. Biju lasījusi par tāda eksistenci, taču redzējusi, kāds tas izskatās un ko ar to dara tā īsti nezināju. Tad nu atlika pameklēt internetā ko noderīgu, lai varētu piemērot sev. Tā kā Maiju diena ir pavasarī, kad VISS aug un mostas, tad netrūka zaļumu visapkārt. Es gan izmantoju savā dārziņā izaudzētos, lai gan esmu lasījusi par savvaļas augu un pat nezāļu derīgumu.
...
Komentāri (1)  |  2011-07-19 16:31  |  Skatīts: 2259x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Par ūdens dzeršanu


  Pati gan ne ar kādām īpašām diētām neizraujos, bet ieklausos organismā, ko tas vēlas... Tā jau pirms vairākiem gadiem atteicos no gaļas ēdieniem, taču pārējo ēdu, ko nu kuro reizi varu atļauties vai esmu izaudzējusi savā dārziņā. Esmu paradusi no rīta tukšā dūšā iedzert glāzi avota ūdens, kas atrodas dažu 100 metru attālumā no manas dzīves vietas. Kad manis iecienītais avotiņš pārplūdis, dzeru krāna ūdeni. Iepriekš to nostādināju, bet vārda dienā man uzdāvināja ūdens filtra krūzi un tagad dzeru tādu. Nezinu ūdens sastāvu un nedzeru arī kādu noteiktu daudzumu, bet tik, cik organisms vēlas. Tādēļ mani piesaistīja šis rakstiņš lapā - www.e-mistika.lv
...
Komentāri (0)  |  2011-05-19 19:06  |  Skatīts: 2917x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Attīrīšanās ar sālsūdeni – prakšalana


No Ineses pieredzes -
Kopš esmu uztaisījusi šo ķermeņa attīrīšanu, man ir sajūta it kā man kāds būtu iedevis „brīnumu nūjiņu" un paticis - tu vienmēr varēsi būt jauna , skaista, vesela un laimīga.
Es tiešām tik augstu vērtēju šo metodi un esmu no sirds laimīga, ka esmu to iepazinusi.
Jau citā rakstā - „Lai notikumi ritētu ātrāk un veiksmīgāk" es stāstīju kādas pārmaiņas manā dzīvē sākās no tā vien, ka biju izpildījusi šo attīrīšanās procesu tikai kādas pāris reizes. Tagad varu teikt, ka dēļ šīs iekšējās ķermeņa un domu tīrības man ir pilnībā mainījusies ikdienas sajūtu, uztveres un izjūtu buķete. Ir kaut kāds tāds laimes un labsajūtu stāvoklis, kas līdzinās meditatīvam stāvoklim.

...
Komentāri (2)  |  2011-03-15 23:57  |  Skatīts: 6356x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Organisma attīrīšana ar eļļu


       Nereti mums parādās jautājums: KĀ ATTĪRĪT ORGANISMU?
Eksistē visvisādas metodes, sākot ar maigām metodēm - pārtikas maiņu utt., beidzot ar ārstniecisko badošanos, klizmām un ko tik ne vēl.
Nejauši pamanīju kādā saitā interesantu metodi, tāpēc nolēmu iztulkot un ievietot - varbūt kādam interesē un noder. Labās ziņas šai visā pasākumā, ka NAV NEKAS JĀRIJ, jāklizmojas vai kas cits nepatīkams jādara. Tāpēc interesenti var droši lasīt.
...
Komentāri (1)  |  2011-03-12 18:08  |  Skatīts: 8981x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 |