MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Maiju horoskops


Par sevi uzzināju, ka esmu -

Briedis - Rietumu tonāli dod saviem aizbilstamajiem talantu maskēties, kā hameleoniem. Gaismas avots viņu enerģetiskajā laukā ir grūti nosakāms. Viņi mirgo. Atšķiras no pārējiem ar spēcīgu, dažreiz nekontrolējamu iztēles spēju. Rietumi manipulē ar jūtām. Paši to neapzinoties saskarsmē ar citiem vienmēr pieņem kādu lomu, kuru uzdod, kā savu patieso būtību. Spēj pārliecināt. Dažreiz mēdz būt sentimentāli līdz bērnišķībai, un idejiski līdz fanātismam. Labi izjūt apkārtējo telpu. Savus lēmumus nosapņo. Stresa situācijās kļūst nekontrolējami. Viņu rīcību vada sajūtas. Jūtīgi. Ideālisti. Tomēr mēdz slēpt savu patieso būtību. Atbild uz jautājumu ar jautājumu. Labi aktieri. Piemīt jūtu dziļums un sensitivitāte. Spēj projicēt savas izjūtas uz apkārtējiem, radīt atmiņā paliekošus tēlus. Jebkurā savā darbībā ieliek jūtas. Bieži vien pārspīlē vai samazina savu nozīmību. Var strauji bez acīmredzama iemesla mainīties noskaņojums. No personīgā lieluma mānijas līdz absolūtam mazvērtības kompleksam. Viegli kļūst par ideju fanātiķiem un spēj aizraut arī apkārtējos. Labi, ja ideja nav pilnīgi atrauta no realitātes. 

Brieža tonālā dzimušie cilvēki piešķir apkārtējiem lomas un koncentrē uzmanību uz sevi. Citi cilvēki pie tiem pievelkas kā pie centra. Šo cilvēku klātbūtne palīdz apkārtējiem noformulēt domas, konceptus, idejas. Viņi darbojas kā vienojošais faktors.

Sievietes pēc dabas ir erudītas, lepojas ar savu izcelsmi, viņām piemīt kaut kas aristokrātisks. Dziļa dvēsele, mīl ceļot. Viņas ir demokrātiskas attiecībās, bet liek vīriešiem apzināties savu vērtību, nav aizspriedumu par brīvām attiecībām. Galvenais, lai vīrietis viņas cienītu.

Par citiem horoskopiem un vēl daudz ko interesantu var noskaidrot lapā -
https://horoskopi.maiji.lv/
Komentāri (0)  |  2011-10-07 23:18  |  Skatīts: 2868x         Ieteikt draugiem

Atpakaļ