MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Eņģeļi – dienu aizbildņi


Katrai dienai ir savs eņģelis – aizbildnis, kuram arī vari lūgt palīdzību.

Pirmdienas eņģelis Gabriels
Viņš ir taisnības valdnieks, kurš nes pasaulei mieru, bet cilvēkiem – labas vēstis. Remdina fiziskās un garīgās sāpes. Viņam lūdz atrast jaunas iespējas sevis pilnveidošanai, tikt galā ar šķēršļiem, izkopt sevī sievišķību. Gabriels palīdzēs nodibināt sakarus ar cilvēkiem, kas var palīdzēt mērķa sasniegšanai.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-07 01:14  |  Skatīts: 2415x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nosaki savu sargeņģeli pēc dzimšanas datuma


Katram no mums ir savs sargeņģelis, kas, ja vien vēlēsieties, kļūs par jūsu sabiedroto visās dzīves jomās. Tas palīdzēs, pasargās un aizstāvēs.

Nosaki savu sargeņģeli pēc dzimšanas datuma!
01.01 – 5.01 Nemamiahs
...
Komentāri (0)  |  2014-01-07 01:06  |  Skatīts: 2840x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vēstule Sargeņģelim


  Brīžos, kad tevi kas skumdina, satrauc vai tu nespēj savā dzīvē ko īstenot, raksti sargeņģelim vēstuli. Neizmanto nedz rūtiņu, nedz līniju papīru, jo tas ierobežo tekstu. Raksti uz baltas lapas. Uzrunājot sargeņģeli, nosauc viņu vārdā! Raksti: Dārgo sargeņģeli X, zinu, ka tu esi kopā ar mani, ka tu mani sargā, es tev uzticos, tāpēc izsaku tev savu vēlmi (tālāk konkretizē, ko vēlies). Noteikti norādi datumu un gadu, kad šai vēlmei vajadzētu būt īstenotai, pretējā gadījumā to vari sagaidīt jau neaktuālu. Kad vēstule pabeigta, apakšā paraksti savu vārdu. Liec vēstuli aploksnē ar uzrakstu: „Manam Sargeņģelim.” Kad tas izdarīts, to sadedzini, jo šādā veidā vēstule viņam tiks nosūtīta.

...
Komentāri (0)  |  2013-11-16 04:04  |  Skatīts: 1632x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vingrinājumi, kas tev palīdzēs savienoties ar savu sargeņģeli


  Eņģeļi – tās ir būtnes, kas pastāvīgi mums ir līdzās, sniedzot impulsus, gluži kā dzirkstis no kuriem mēs iedvesmojamies un gūstam spēku savai virzībai. Šīs būtnes ir kā mūsu vistuvākie draugi, ģimene, bet tikai no kosmosa bezgalīgajām dzīlēm. Vistuvākie no pavadoņiem, kas var palīdzēt mums cilvēkiem iziet savas Dvēseles izvēlētās pieredzes, neaizmirstot savu Dievišķumu un spēku, kas ir katrā patiesās sirds impulsā. Eņģeli, kaut arī ir kosmiskas būtnes, spēj un pat vēlas sazināties ar mums cilvēkiem, jo tās redz mūs, kā bezgalīgu enerģiju, ar savu virzību un ieceri, kuru viņi palīdz mums īstenot, arī palīdzot brīžos, kad liekās, ka vairs nav pie kā vērsties, tieši eņģeļi ir tie, kas uzklausīs, mierinās un ieskaus visuma mīlestībā.
...
Komentāri (0)  |  2013-11-16 03:58  |  Skatīts: 1624x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Filma "Es esmu Gabriels"


Noskatījos norādītajā adresē. Mani tā saviļņoja....


http://film-on.org/semejnye-online/605-y…Komentāri (0)  |  2013-04-11 23:45  |  Skatīts: 1788x         Ieteikt draugiem


Eņģelim, kurš mācīja mums prieku


Kristīne Muciniece
 
Eņģelim, kurš mācīja mums prieku...
 
 Pēkšņi viss kļuva kluss... Mierīgs... Svētsvinīgi kluss...
...
Komentāri (0)  |  2013-01-23 15:58  |  Skatīts: 1340x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Pateicības lūgšana Enģeļiem


Pateicībā noliecu galvu par jūsu esību,
par jūsu atbalstu vienmēr un visur,
par bezgalīgo mīlestības un gaismas plūsmu,
kas nāk no jums un caurstrāvo mani,
lai kur es būtu un ko es darītu.
Jūs esat katrā manā sirdspukstā un arī manā domā ikvienā,
jo eņģeļu gaismas piepildīta tā ir.
Tāpēc lūdzu jūs, esat mani sabiedrotie vienmēr,
dodiet zīmes, ja neesmu jūsu vārdus sadzirdējusi
vai norādes pamanījusi.
...
Komentāri (0)  |  2012-07-27 13:27  |  Skatīts: 1892x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


7. Erceņģelis Mihaēls un Aizsardzības Eņģeļi. Aizsardzības un Glābiņa Gaišzilā Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā -

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucu Mīļoto Erceņģeli MIHAĒLU, un Aizsardzības Eņģeļus, un lūdzu - aizsargāt mani, un visus manus Tuvos - ikvienā situācijā, ikkatru manas dzīves brīdi.
Mīļotais Erceņģeli MIHAĒL - es lūdzu Tavu aizgādību un Augstāko Aizsardzību - man, manai ģimenei, manai mājai, manam fiziskajam Templim, manai psihei, manai Apziņai, manai Dvēselei, manai veselībai, manai Harmonijai, manam Līdzsvaram, manai Skaidrībai, manai Garīgajai saiknei ar Dievu, manam Patiesumam un Svētumam, manam Veselumam, Gribai, Spēkam un Virzībai.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 18:04  |  Skatīts: 6447x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


6. Erceņģelis Samuēls un Mīlestības Eņģeļi. Īstenas Mīlestības Rozā Liesma un Trīskāršā uguns Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā -

es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucuErceņģeli SAMUĒLU un Mīlestības Eņģeļus, un lūdzu jūs mani vest pa Īstenas Mīlestības Ceļu. Palīdziet man izdziedināt savu Sirdi no bēdām un sāpēm, un pārveidot manu Sirds čakru - lai viņa varētu uzņemt Jauno Dievišķo Gaismu. Pamodiniet manā Sirdī Kristus Mīlestību - Beznosacījumu un Bezpersonisku. Piepildiet mani ar jūsu Mīlestības silto Liesmu, un palīdziet savienoties ar tiem - ko mīlu, un kas izsenis mīl mani. Apmāciet mani Mīlestības Varenībā, jo ikviena darbība - Mīlestībā veikta - ir Patiesības, un Dieva Gribas darbība.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 18:01  |  Skatīts: 2993x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


5. Erceņģelis Gabriēls un Vadības Eņģeļi. Vadības Baltā Liesma.


Es Esmu Kas Es Esmu Vārdā -

Es piesaucu Septiņus Erceņģeļus un viņu Gaismas leģionus, es piesaucuErceņģeli GABRIĒLU, un Vadības Eņģeļus. Es lūdzu jūsu palīdzību un pamācību, jūsu iejūtīgo un žēlsirdīgo Garīgo Vadību - manai Dievišķajai Būtībai un cilvēciskajai apziņai, manai individualitātei un Dvēselei. Sveicu jūs, mīļotie, un uzticos jūsu Vadībai, ko esmu gatavs(gatava) pieņemt - pilnīgā mierā un goddevībā - saskaņā ar Dieva, un mana Dievišķā ES Augstāko Gribu. Es lūdzu jūsu Vadību attiecībā uz manu Garīgo izaugsmi un augšāmcelšanos, un tāpat - attiecībā uz mana Liktens un Dzīves visiem aspektiem, kam nepieciešama nekavējoša un detalizēta transformācija.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-14 18:00  |  Skatīts: 1841x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] |