MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ikdienas ticējumi


Ikdienas dzīvē pastāv daudz un dažādi ticējumi, kas saistīti ar māju, mājas darbiem. Nez kā radušies šie ticējumi? 
Agrākajos laikos bija pieņemts, ka pārvācoties dzīvot uz jaunu vietu, mājā vai dzīvojamā istabā kā pirmo ielaida kaķi. Senči ticēja, ka mājas gariņš visvairāk pieķeras vai arī visvairāk ienīst to iemītnieku, kurš pirmais ienāk jaunajā dzīve vietā. Pats cilvēks baidījās iet pirmais, lai mājas gariņš "neuzgāztu" viņam savas dusmas. Toties kaķis tiek uzskatīts par tādu dzīvnieku, kurš izjūt negatīvās enerģijas un prot labi kontaktēties, "sarunāt"  ar "tās puses" iemītniekiem.  Kaķis ir arī no tiem dzīvniekiem, kurš labi jūtas negatīvās enerģētiskās vietās, kur cilvēkam nav labi ilgstoši uzturēties.  Ielaižot kaķi tukšā istabā ir jāvēro, kur viņš noliekas gulēt. Šajā vietā ir labāk nenovietot gultu.  
...
Komentāri (0)  |  2011-05-20 22:07  |  Skatīts: 3182x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mājas attīrīšana un aizsardzība pret negatīvo enerģiju


   Savā mājā, dzīvoklī cilvēks pavada lielu laika sprīdi. Mājās cilvēks atpūšas, atgūst spēkus, attīrās no negatīvajām domām, enerģijām. Māja ir vieta, kur cilvēkam ir jājūtas aizsargātam no dzīves negācijām. Tāpēc ir svarīgi, lai mājā valdītu gaišās, stiprinošās enerģijas. Ja mājā ir graujošās enerģijas, tās ne tikai traucēs atjaunot spēku, bet arī radīs diskomforta, satraukuma sajūtu, mājā bieži valdīs negatīva atmosfēra - strīdi, šādā mājā moka bezmiegs.     Negatīvā enerģija mājās rodas gan pašu ietekmē, gan arī to var pastiprināt ne visai gaišu cilvēku apciemojumi. Negatīvo enerģiju pats cilvēks var pārnest no darba, ielas, ja atrodoties ārpus mājas kāds sadusmo, aizvaino vai kā citādi aizskar.  Tāpēc, iesaku, mājās neatgriezties kā neattīrītam "melnam mākonim", kurš var tikai sabojāt mājas enerģiju.  Ja tomēr gadās, ka darba vietā vai uz ielas tiekat nokaitināts, esat dusmīgs, naida pilns,  tad pirms ieiešanas mājās noteikti attīrieties no šīs negatīvās enerģijas un to atstājiet ārpusē.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-20 21:59  |  Skatīts: 2560x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Baltu zīmes


Visā savas attīstības vēsturē cilvēks pielietojis abstraktus attēlus - zīmes un simbolus, lai glabātu un nodotu informāciju nākošajām paaudzēm, kā arī dažādu enerģētisko procesu vadīšanai.

Grafiskās zīmes ir pati senākā un lakoniskākā informācijas un enerģijas izteiksmes forma. Zīmes konkrētā iedarbība var būt tikai saistībā ar domu, zemapziņu un Dabu, tā ietekmē vidi, cilvēku un notikumus. Zīmju ietekmi pazinuši jau mūsu senči, kuri, dzīvojot harmonijā ar Dabu, apzināti pratuši tās izmantot. Par to liecina:
...
Komentāri (0)  |  2011-04-22 03:08  |  Skatīts: 2454x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Uguns rituāls


Lai veiktu Uguns rituālu, vispirms ir jāzin, kādam mērķim tas ir vajadzīgs. Mērķi var būt dažādāki:

  • kaut ko jaunu uzsākot;
  • dziedināšanai;
  • pateicībai par kaut ko;
  • par godu bērna piedzimšanai;
...
Komentāri (0)  |  2011-04-22 02:58  |  Skatīts: 2274x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Senbaltu gadalaiku kalendārs


Balstoties uz grāmatā „Saules gads" iegūto informāciju un saskaņojot ar tās autoriem Ainu Tobi un Gvido Tobi, ir izveidots senbaltu gadalaiku kalendārs.

Astronomiski gadalaikus nosaka Saules ieiešana vienā no četriem galvenajiem ekliptikas punktiem: Saulei pavasara punktā ieejot, sākas astronomiskais pavasaris, vasaras saulstāvi sasniedzot - astronomiskā vasara, ekvatoru rudens punktā šķeļot - astronomiskais rudens un nonākot ziemas saulstāvī - astronomiskā ziema. Visi gadalaiki ir kosmisko norišu atspoguļojums Saules gada ritumā, kas dabā izpaužas kā zināmas attiecības starp gaismu un tumsu.
...
Komentāri (0)  |  2011-04-15 03:33  |  Skatīts: 2504x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Latviešu rakstu zīmes


Ar dziļāku domu tiek izmantotas visa veida un tautu rakstu zīmes - hieroglifi, ķīļa raksta simboli vai rūnas. Iespējams izmantot jebkuras zīmes atbilstoši Jūsu ticībai vai filozofiskajai pārliecībai - ķīniešu hieroglifus, indiešu zīmes, indiāņu rakstus.

Tomēr nedrīkstam aizmirst arī seno latviešu rakstu zīmes. Tās ir mūsu, baltu saknes - kas var dot papildus spēku un veiksmi.
...
Komentāri (0)  |  2011-04-12 22:39  |  Skatīts: 17529x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Spēka vārdi laimīgai dzīvošanai


Ja vēlaties iemantot laimīgu dzīvi un uzlabot savu finansiālo stāvokli, pēc iespējas biežāk (ideāli - katru dienu) lasiet šos vārdus. Labāk tos lasīt no rīta pēc pamošanās tukšā dūšā. Ja vēlaties, lai tie darbotos vēl spēcīgāk, turiet mājās kādu Laimas simbolu (austrumu pusē), bet, kad lasāt šos vārdus, novietojiet Laimas attēlu vai simbolu telpas ziemeļos, kā arī iededziet vairākas sveces (vēlams - zaļas).

Vispirms nostājieties ar seju pret austrumiem un pasakiet: "Raisies vaļā!" To pašu pasakiet, pagriežoties ar seju pret dienvidiem, tad pret rietumiem un beidzot pret ziemeļiem. Tad sāciet lasīt vārdus:
...
Komentāri (0)  |  2011-03-23 00:28  |  Skatīts: 8644x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saules kalendārs


 Precīzi nofiksēt pēc Saules ziemas un vasaras saulgriežus katrs saimnieks diezin vai varēja un mācēja.

Sarkanais kociņš (Saules koks, ozols) varēja nozīmēt to pašu, ko šodien saprot ar vārdu kalendārs vai pēc Vecā Stendera - laika grāmata, pie kam, tas katrā ziņā ir Saules, ne Mēness kalendārs.

fragments no 
...
Komentāri (0)  |  2011-03-07 16:50  |  Skatīts: 6040x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Senlatviešu maģiskie skaitļi


Senie latvieši piešķīruši zināmu nozīmi skaitļiem. Tautas ticējumos atrodami varianti, kuros saglabājusies skaitīšana uz priekšu (1-9) un atpakaļ (9-1), proti: 1-2-3-4-5-6-7-8-9-9-8-7-6-5-4-3-2-1. Tomēr lielākā skaitā pierakstīti teksti, kuros jāskaita tikai no 9 līdz 1.

Pret kārpām vecā mēnesī jāskaita šādi: 9-8-7-6-5-4-3-2-1-neviena. Tā jādara trīs reizes un jāsaka: "Lai iznīkst kā vecais Mēness." Kārpu nodzīšanas vārdos skaitīšana no 9 līdz 1 ir pielīdzināta Mēness iznīkšanai jeb dilšanai, tādejādi buramvārdos ar dziestošā Mēness analoģijas palīdzību mēģina izārstēt (iznīcināt kā vecu Mēnesi) kādu cilvēka vai dzīvnieka slimību. Skaitli 9 šeit var uzskatīt par laiku, kurā Mēness izdilst.
...
Komentāri (0)  |  2011-03-04 19:54  |  Skatīts: 8272x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Koku enerģētika


Ozols
Ozoli ir enerģiju dodoši, ļoti spēcīgi koki. Tie ir cildeni un viedi koki. Vīrišķās un zelta enerģijas nesēji. Tie nes īpašu kosmisko svētību visiem, kas ir līdzīgi tiem vai kas vēlas tādi būt no visas sirds. Ejiet pie Ozola, ja jums vajag Jupitera enerģiju, visvairāk tas piemērots vīriešiem, jo tie katru mēnesi nezaudē enerģiju, bet neatgrūdīs nevienu, kas ir gaišs un garā cildens. Ozoli piepilda Dieva gribu nesot pasaulei visas vajadzīgās enerģijas. Lūdziet viņam palīdzību un jums nolemtais liktenis tiks piepildīts, ja vien tas nebūs pretrunā kosmosa likumiem. Tas ir koks, kas var ļoti daudz. Ja jūs iegūsiet Ozola draudzību, tad tas strādās, lai jums un jūsu ģimenei palīdzētu visu mūžu, Ozoli ir vareni draugi. Taču, ja kādreiz esat kaut otrā pasaules malā darījis kādam Ozolam pāri, tad katrs Ozols, pie kura jūs iesiet ar lūgumu, nesīs jums jūsu likteņa sliktāko pusi. Labāk neriskējiet. Ozols ir varens un gudrs spēkavīrs, kas visu apsver ar prātu, jo viņam jāvada visa sava dzimta. Ejiet pie Ozola no 21.00 līdz 00.00.
...
Komentāri (0)  |  2011-03-01 18:36  |  Skatīts: 2517x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] 4 [5] |