MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Šī ir mana diena!


Dzīvojiet katru dienu tā, it kā tā būtu jūsu pēdējā!
Atcerieties - vārds " rītdiena "
sastopams tikai muļķu kalendāros!
Aizmirstiet vakardienas neveiksmes
un neraizējaties par rītdienas likstām!
Dzīvojiet šodienai - tā ir vienīgais, kas jums pieder!
Padariet to par gada labāko dienu!
Vislabākie vārdi pasaulē ir : " Ak, ja varētu dzīvot vēlreiz..."
Tūdaļ tveriet stafetes nūjiņu un - uz priekšu!
...
Komentāri (0)  |  2012-04-24 20:59  |  Skatīts: 1428x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Pārmaiņu pieņemšana


Mēs visi apzināmies, ka dzīvojam bezprecedenta pārmaiņu laikos. Daudziem šo pārmaiņu raksturs un, kas ir vēl svarīgāk, - sevī pašos notiekošo pārmaiņu būtība daudzējādā ziņā paliek nesaprasta. Rezultātā šīs pārmaiņas burtiski tiek translētas bailēs no nezināmā. Neapzināta reakcija uz šīm bailēm parasti mēdz būt vai nu pretošanās pārmaiņām vai centieni tās paātrināt
...
Komentāri (0)  |  2012-02-17 03:37  |  Skatīts: 1217x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kā divām dvēselēm satikties


Mani kārtējo reizi aizkustināja Ineses rakstītais. Ievietošu nelielu fragmentiņu:

"Man ikviena patiesa satikšanās ir svarīgāka par tehniskajām lomām, kuras spēlējam viens otra dzīvē. Esmu pārliecināta, ka arī Augstākais plāns jaunajā laikmetā paredz cilvēku satikšanos Mīlestības telpā. Tajā brīdī, kad beigsim strīdēties, meklēt un atrast vainīgos, beigsim apvainoties, bļaustīties, dusmoties, pārmest, aizrādīt, cīkstēties, kad beigsim sāpēt - bet ļausim plūst Mīlestībai, lai gan drusku piesārņota un aizvērta, bet mūsos ikvienā tā ir dzīva, būsim izpildījuši savu Augstāko uzdevumu. Būsim paveikuši to, kāpēc vispār te esam ieradušies, proti, Mīlēt un būt Mīlētiem. Tad, kad šo būsim izdarījuši, izkaplējot visas nezāles sevī, tajā brīdī katrs saņems kā dāvanu to, ko visvairāk vēlas šajā dzīvē: ģimeni, veselību, māju, naudu, kādu citu mantu, mieru, harmoniju, mīļoto cilvēku, bērnus, laimi, prieku, brīvību. Visu, ko vēlēsieties, tad arī saņemsiet, tikai līdz tam drusku ir jāpastrādā. Dvēseles dabiskā būtība ir dzīvot piepildījumā, harmonijā, veselībā, labklājībā, tīrībā, siltumā un Mīlestībā, ja kaut kas no šī visa sarakstiņa jums trūkst - tad ziniet ir kāds uzdevums, kurš vēl nav atrisināts, ir kāds Mīlestības parāds, kurš vēl nav atdots!!!"
...
Komentāri (0)  |  2012-01-19 18:12  |  Skatīts: 1788x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atcerēsimies!


Atcerēsimies, ka varam saņemt pieeju tikai tiem vibrāciju līmeņiem, ar kuriem mēs un mūsu Enerģētiskais paraksts ir saderīgs. Tāpēc ir tik svarīgi, lai mēs attīrītos un panāktu līdzsvarotu un harmonisku esības stāvokli mūsu mentālajā un emocionālajā ķermenī.
Komentāri (0)  |  2011-12-05 04:17  |  Skatīts: 1058x         Ieteikt draugiem


Kad es sāku pats sevi mīlēt


KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es sapratu, ka es vienmēr un jebkurā gadījumā esmu īstajā vietā un īstajā laikā un, ka viss, kas notiek, ir pareizi - no tā brīža es atguvu mieru. Tagad es zinu: to sauc par uzticēšanos.

KAD ES SĀKU PATS SEVI MĪLĒT, es sāku saprast, ka emocionālas ciešanas un sāpes ir tikai brīdinājumi man nedzīvot pretēji savai iekšējai būtībai. Tagad es zinu: to sauc būt tam, kas tu esi.
...
Komentāri (0)  |  2011-11-19 03:25  |  Skatīts: 1497x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mācīties


Lai izmantotu Zināšanas un Spēku, jābūt tam gatavam. Enerģija, kas ieplūst nesagatavotā ķermenī, var saplosīt to gabalos! Cilvēks var to arī neuztvert.

Šo gatavību par naudu nenopirksi. Ir jāstrādā pašam ar sevi, jo nepastāv slepenas superlūgšanas, kas paveic it visu. Ne jau teksts ir tas svarīgākais lūgšanā. Ne jau metode, kuru izmanto ārstēšanā vai kādā citā darbā. Svarīgs esi tu pats, tava ticība, tava spēja sajust Dievu sevī. Un nevis vārdos, bet darbos - ar skaidru dvēseli, katru šūniņu, kas ir gatava pieņemt Dieva dzirksti, Viņa enerģiju. Un tad sāksies brīnumi!
...
Komentāri (0)  |  2011-11-18 23:30  |  Skatīts: 1161x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Pārdomām


Kādā filozofijas lekcijā profesors paņēma tukšu burku un piepildīja to ar golfa bumbiņām. Un jautāja studentiem, vai burka ir pilna.

Viņi piekrītoši pamāja, ka esot.

Tad profesors paņēma oļus un iebēra tos burkā... Oļi ieripinājās spraugās starp golfa bumbām. Un viņš atkal jautāja studentiem, vai burka ir pilna. Studenti piekrita.

Tad profesors paņēma kasti ar smiltīm un iebēra tās burkā. Protams, smiltis piepildīja visas spraugas. Un viņš jautāja, vai visi piekrīt, ka burka ir pilna. Uz ko studenti atbildēja ar vienbalsīgu „JĀ".
...
Komentāri (0)  |  2011-11-13 20:22  |  Skatīts: 1471x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Izvēlies savus stāstus, izvēlies savas emocijas


Tā kā stāsti, ko Jūs sev stāstiet rada visas Jūsu emocionālās reakcijas kā atbildes šiem stāstiem, būtu tikai saprātīgi sākt tos apzināti izvēlēties. Jūs variet sākt ar to, ka piefiksējiet tos stāstus, kurus Jūs paši sev stāstāt un to, kā tie ietekmē jūsu labsajūtu.
Uzdevums:
Uzrakstiet trīs notikumus, kas ir radījuši jums prieku un labsajūtu. Aprakstiet tos detalizēti.

Uzrakstītajā pasvītrojiet visus  īpašības vārdus.  Padomājiet kādus īpašus vārdus jūs izmantojāt, lai aprakstītu  prieku? Pievērsiet uzmanību, kā jūs esiet veidojis priecīga notikuma stāstu?
...
Komentāri (0)  |  2011-11-07 19:23  |  Skatīts: 1136x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Brīvība


    - Tiek runāts  par mūsu pēdējā laika atbrīvošanu no mūsu galīgajiem un visdziļākajiem karmiskajiem šabloniem, kā arī par to, ka mēs jau sākam kļūt tam par lieciniekiem tādejādi, ka mums vairs nav saistošas emocionālās piesaistes citiem cilvēkiem, vietām vai notikumiem, kuri kādreiz mūs ierobežoja vai sasaistīja. 
  Mēs tagad spējam un esam gatavi dzīvot saskaņā ar VIENOTĀ principiem. Tas nozīmē, ka mēs jau
...
Komentāri (0)  |  2011-11-05 20:49  |  Skatīts: 1215x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Varbūt noder


Šīs rindiņas der pārlasīt vismaz reizi nedēļā!
Šīs atziņas publiskojusi 90-gadīgā Regīna Berta Klīvlendā, Ohaijo. Tās pirmo reizi viņa uzrakstīja savā 45 gadu jubilejā, atzīmējot to, kādu „dzīves mācību" (atziņas) viņai devusi dzīve:
1. Dzīve nav taisnīga, bet tomēr laba.
2. Ja šaubies, pasper vēl solīti uz priekšu.
3. Dzīve ir pārāk īsa, lai to izniekotu naidam.
...
Komentāri (0)  |  2011-10-06 01:50  |  Skatīts: 1773x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] 5 [6] [7] [8] [9] |