MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Tu Pats


Debesīs nav tāfeles, kur būtu rakstīts, ko tu vari, vai nevari sasniegt šajā jaunajā gadā un visā dzīvē. Nav nekā tāda, kas tevi ierobežotu. Vienīgais, kas tevi var ierobežot esi tu pats. Tu pats radi rītdienu, savu nākotni. Tu pats un neviens cits. Neviens cits nelemj tavā vietā- tu neesi nolemts. Tava dzīve pieder tev pašam, tu pats to vari pārvaldīt un vadīt kā vien vēlies. Nav nekā tāda ko tu nevarētu sasniegt. Ir tikai jāvēlas.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-07 21:57  |  Skatīts: 1397x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Šeit un Tagad


"Ir divas dienas nedēļā , kurās es nekad neuztraucos - divas bezrūpīgas dienas, kas svēti sargātas no bailēm un bažām.
Viena no tām - Vakardiena. Vakardiena ar savām rūpēm un raizēm, sāpēm un kļūdām, pārmetumiem un neveiksmēm. Tā ir aizgājusi uz mūžīgiem laikiem un vairs nav atgūstama. Tā bija mana, tagad tā pieder Dievam.
Otra diena, par kuru es neuztraucos, ir Rītdiena. Rītdiena ar visām tās iespējamām grūtībām, nastām un briesmām, tās solījumiem, darbiem un kļūmēm - tā ir tikpat tālu ārpus manas kontroles, kā tās mirusī māsa Vakardiena. Rītdiena pieder Dievam - tā būs mana.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:23  |  Skatīts: 1387x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mīlestības Skola


...
Cilvēka sirds ir iekārtota tā, lai ne tikai meklētu Dievu un citreiz atrastu Viņu lietās un parādībās, kuras veselais saprāts īsti nepieņem, bet tā ir arī gatava iepazīt Dievu un - vēl jo vairāk - uzņemt Viņu. Sirds ir neizmērojama, kad runa ir par mīlestību.

...

Es ticu tam, ka mans Dievs ir Mīlestība. Šī mīlestība nav abstrakta vai vēsa, bet silta un dzīves pilna, jo tieši viņa - Dieva mīlestība uz mums - dod spēkus dzīvot un gūt uzvaru mums pašiem pār sevi.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-05 21:20  |  Skatīts: 1688x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dod un pieņem


Attiecības sākas ar došanu, ņemšanu vai pieņemšanu. Būtiski, lai ir līdzsvarā došana, ņemšana vai pieņemšana. Došana ir kā pārākuma sajūtas, pieņemšana kā vainas vai parāda sajūta. Apmaiņa ir kā iešana, stāvēšana kā harmonija, līdzsvars. Ja cilvēks vēlas ceļot šai dzīvē, viņš ir kustībā - dod un pieņem.
Komentāri (0)  |  2011-02-03 22:26  |  Skatīts: 1084x         Ieteikt draugiem


Izvēle


Tas arī ir pats fundamentālākais dzīves fakts, ka tev vienmēr ir izvēle, vienmēr vairāk par vienu iepēju. Tu, iespējams, neesi spējīgs izmainīt ārējos apstākļus, taču tu VIENMĒR vari izmainīt savu attieksmi - savu reakcijas veidu uz šiem apstākļiem. Un tā rīkojoties, tu nekavējoties izmainīsi arī savu dzīves uztveri. Ja, lasot šo tekstu, tu esi to sapratis, tad vairs nevarēsi, ejot pa dzīvi, uzskatīt sevi par upuri, nevarēsi apgalvot, ka man "nebija nekādas izvēles". Tev ir tiesības un iespējas gan pieņemt apzinātus lēmumus, gan arī ignorēt šādas iespējas, taču tev vairs nav tiesības vainot savā stāvoklī citus cilvēkus, dzīvi, likteni, neveiksmes, Dievu, ..., jo tāds ir tavs paša lēmums.
...
Komentāri (0)  |  2011-02-01 17:20  |  Skatīts: 1214x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ieraudzīt Pasauli no jauna


Alberts Einšteins ir teicis:

" Nevienu problēmu nevar atrisināt ar to pašu prātu, kas to ir radījis. Mums jāiemācās ieraudzīt pasauli no jauna ."

Ja mēģinām pielietot šo citātu dzīvē, tad saprotam, ka mēs nevaram sev radīt pārpilnību paliekot nabadzības apziņas stāvoklī, un mēs nevaram iegūt spēka sajūtu, ja identificējam sevi kā upuri. Situācijās, kas sākas no dusmām un bailēm, ir maz iespēju sasniegt miera un paļāvības sajūtu. Mums ir jāatrod iespēja izkļūt laukā no mūsu ierobežotās sapratnes, lai spētu skatīties plašāk. Viens no ceļiem, kā mainīt savus uzskatus, ir paskatīties uz visu no cita skatu punkta, un ideālā gadījumā arī no citu skatu punkta. Tādā veidā mēs paveram sev jaunas iespējas un paplašinām redzes lauku. Tikai ar to vien mēs varam pārveidot dusmas par līdzjūtību un vēlēšanos rast pozitīvu risinājumu visam.
...
Komentāri (0)  |  2011-01-28 03:59  |  Skatīts: 1481x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] 9 |