MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


13 posmi. Kas notiek kad sāc mosties.


1. Jūties lieks šajā pasaulē, šķiet laime patiesā nav atrodama.

2. Sāc apzināties, ka pasaule ir tāda, kādai tai nevajadzētu būt.


3. Tu vairs nespēj atrasties sistēmas darbos, zūd sistēmas vērtības.


4. Tu vari iekrist slazdā, kur nav nekā garīga, kur ir tukšas nodarbības un sevis,  it kā "garīgas būtnes" pašapliecināšanās. (Neizskatīsim situāciju, ja iekrīti un paliec slazdā).
...
Komentāri (0)  |  2016-11-02 15:29  |  Skatīts: 953x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Esi drosmīgs!


Tev ir jāiemanto drosme būt tajā, ko esi nopelnījis.
Tev ir jāspēj novērtēt to vidi, kurā dzīvo. Izveido tajā pilnasinīgu savu dzīvi un mieru.
Atrodi savas dzīves nozīmīgo graudu un mācoties lolo to.
...
Komentāri (0)  |  2016-10-27 21:16  |  Skatīts: 816x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atbrīvošanās vēstule. Atbildes, kas vienmēr ir ar tevi.


Kādā mirklī es sapratu, ka esmu mainījusies. It kā biju es pati, bet it kā – ne gluži. Drīzāk, es, bet es – ļoti simpātiska sev. Tāda, kāda vienmēr biju vēlējusies būt. Dziļa, bet bez ārišķīguma.Operatīva risinājumos, bet nekaitējot gala rezultātam. Priecīga, pozitīva – ne pateicoties piepūlei, bet pilnīgi dabīgi, no kaut kurienes – iekšienē.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-14 17:58  |  Skatīts: 750x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tu neesi strupceļā! Tev vienkārši kaut kas ir jāsaprot!


1. Tu neesi tava pagātne.
Lai cik haotiska arī būtu tava pagātne, tavā priekšā guļ tīrs, gluds ceļš. Tu neesi tavi iepriekšējie ieradumi. Tu neesi tavas ieprieksējās kļūdas. Tu neesi tas, kā pret tevi kādreiz izturējušies. Tu – tas ir tikai tu šeit un tagad, Tu – tā ir tava tagadējā rīcība. 

...
Komentāri (0)  |  2016-10-10 19:02  |  Skatīts: 930x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kādas emocijas izraisa kuru kaiti? Īsā vārdnīca


Tā sauktās slimības mēs savā ķermenī radām paši. Ķermenis, tāpat kā viss pārējais šajā pasaulē, ir mūsu pārliecību atspoguļojums. Tas visu laiku runā ar mums – ja tikai mums būtu laiks ieklausīties... Ikviena šūna reaģē uz katru mūsu domu un vārdu. Ilgstošs domāšanas veids ietekmē ķermeņa uzvedību. To, kā slimības atbilst dažādiem psiholoģiskajiem traucējumiem, stāsta psiholoģe un geštaltpraktiķe Violeta Vinogradova.
...
Komentāri (0)  |  2016-10-08 03:54  |  Skatīts: 1273x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


22.09.2016.


Rudens saulgrieži. Jaudīgs laiks. Vakarā daudzviet tiks iedegti ugunskuri. Arī es esmu vairākus gadus sagaidījusi Rudeni, sildoties pie ugunskura nelielā domubiedru pulciņā.

Šodien nolēmu citādi – iziešu savu attīrīšanās Ceļu vienatnē, izvēloties tādus meža celiņus un taciņas, kur parasti viena nedodos, tādejādi pārvarot savas iekšējās bailes un nedrošību. Iepriekš gan to nebiju izplānojusi, bet sanāca tā, ka savu 2 stundu ilgo apli biju gājusi pretēji pulksteņa rādītāja virzienā. Nekas jau nenotiek nejauši.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-22 22:55  |  Skatīts: 784x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atmošanās mēdz būt sāpīga


Man šķiet, ka agri vai vēlu katra cilvēka dzīvē iestājas moments, kad viņš saka sev un apkārtējiem: “Viss, es vairs nespēju tēlot! Un negribu to darīt!” Ja apzināti ienirsti sevī un izvēlies pa īstam iepazīties ar to, kas tevī, maska nokrīt ātri. Bet, ja izvēlies spēlēt (ne tāpēc, ka tev ir interesanti un jautri, ne aiz mīlestības pret dzīvi, bet tāpēc, ka šī iekšējā pasaule izradās tik ļoti sveša un ir bail izlaist to virspusē), tad patiesība agri vai vēlu sāk lauzties uz āru. Labāk gan ātrāk, tāpēc, ka vēlāk būs ļoti sāpīgi.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-13 17:48  |  Skatīts: 665x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saulīte (darbs ar bērniem)


Klāt atkal 1. septembris. Saposu bērnus skolai un, nodomāju, ka mazajiem pipariem sākas atkal viens nopietns posms dzīvē, kas pietuvinās viņus Lielajai dzīvei, kurā šodien, mēs zinām, nav nemaz tik viegli. Katrs vecāks vēlas, lai viņa bērns būtu laimīgs, priecīgs, pašpietiekams. Kā atbilde manām domām, atnāca neliels raksts – uzdevums, tests, ko noteikti kopā ar savējiem izpildīsim. Iespējams, tas noderēs arī kādam no jums.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-01 17:35  |  Skatīts: 651x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kara Šalloka: Patiesa brīvība.


Dzīve ir vienkārša vai komplicēta, kā mēs izvēlamies. Ja mēs izvēlamies vienkāršību, mēs atlaižam visu, kam esam pieķērušies; visu, ko domājam mēs zinam un kļūstam par tukšu ietvaru. Šajā Tukšumā, mēs nonākam līdz sevis kodolam un tā ir Mīlestība.

Ir daudz kas tāds, kas mūs var apmulsināt ..vai nu, tas ir ārējā pasaulē vai iekšējā. Mēs varam tikt samulsunāti no mūsu mīļo, draugu puses, ikdienas dzīves un vēl, kad mēs to visu atlaižam un fokusējamies tikai uz mūsu Sirdīm; tikai mūsu Es; mēs piekļūstam vienkāršai Patiesībai un mēs tiekam vadīti. Te nav nekā no nejaušības, izņemot saplūšanu ar mūsu Dvēselēm. Vienīgais veids, kā to paveikt, ir atlaist visas domas un visus vārdus un meditēt. Meditācija ir, kā mēs stiprinām mūsu Dvēseles. Un, kad mūsu Dvēseles stiprinās, mēs jūtam..jā, ka uzpeld veci priekšstati un nepārtraukta vēlme kaut ko darīt. Šī 'kaut kā darīšana', iespējams ir lielākā piesaiste, kāda mums ir. Mēs varam dzirdēt savus vecākus sakām, "Tu esi slinks; ej, kaut ko padari."
...
Komentāri (0)  |  2016-08-10 17:12  |  Skatīts: 706x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nenosūtītās vēstules


Domāju, ka ikvienam cilvēkam ir pazīstama situācija, kad attiecības ar cilvēku ir beigušās, taču viņam adresētās jūtas, domas un vārdi vēljoprojām nebeidz plūst.

Attiecības var beigties dažādi. Dažkārt tās izbeidzas it kā pašas no sevis – tā, ka pat nepaliek nekā nepateikta, jo tajās izdzisusi enerģija. Bet mēdz būt arī savādāk – tās “apraujas” neatkarīgi no tā, vai esi gatavs tādam pavērsienam.
...
Komentāri (0)  |  2016-08-03 18:58  |  Skatīts: 608x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.