MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Pavasara tīrīšana un attīrīšanās


Pavasaris ir laiks, kas tradicionāli saistās ne tikai ar atjaunošanos un jaunu sākumu, bet arī ar atbrīvošanos no visa vecā, bez kā jauns sākums nav iespējams. Cilvēki ir spējīgi pievērsties tikai noteiktam skaitam lietu un pasākumu, arī mūsu laiks nav bezgalīgs, tāpēc ir ļoti svarīgi atbrīvoties no tā, kas mums jau ir kļuvis par slogu. Tam traucē tas, ka mēs bieži vien nemaz nejūtam, ka nesam sev līdzi dzirnakmeni, vai arī sākam uzskatīt to par skaistu kaklarotu un pieķeramies no visas sirds.
...
Komentāri (0)  |  2013-03-15 17:40  |  Skatīts: 1725x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Skatoties Eņģeļu acīm...


Kristīne Muciniece 
 Šodien domāju par prieku.
 
Cik patiesībā daudz prieka ir mūsu dzīvē! Tikai - cik no tā mēs ļaujam sev piedzīvot? Kur rodas patiess prieks?
...
Komentāri (0)  |  2013-03-02 18:04  |  Skatīts: 1155x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kā atbrīvoties no krāmiem


Kārenas Kingstonas definīcijā ir četru kategoriju krāmi:
Lietas, kuras jūs nelietojat vai nemīlat.
Lietas, kuras nav sakārtotas vai atbilstoši organizētas.
...
Komentāri (1)  |  2013-02-09 17:34  |  Skatīts: 1746x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tu esi pasaulei vajadzīgs TAGAD


Tu esi pasaulei vajadzīgs TAGAD

Daudz vairāk, kā domā.
Daudz vairāk, kā spēj iedomāties.

Pasaulei vajadzīgas tavas Dāvanas.
Tava Sirds.
Tava Līdzcietība.
Tava Sapratne.

...
Komentāri (0)  |  2013-02-01 15:15  |  Skatīts: 1148x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Šī diena būs tik brīnišķīga, cik es pats to tādu darīšu!


Es ienīstu šo dienu! – teica Cilvēks, atnākot mājās. Dusmas un nīgrums iegūlies sejā, pompozi svinēja uzvaru.
-Es jau ienīstu šo dienu! – teica Cilvēks, tikko notrausis Nakti no skropstām!
-Mīļie Cilvēki, ko jūs darāt! – skumji nopūtās Diena. 
...
Komentāri (0)  |  2013-01-24 17:30  |  Skatīts: 1255x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atlaist vēsturi


Vēl viens nozīmīgs moments ir - atlaist un ļaut aiziet mūsu līdzšinējai vēsturei. Šī vecā vēsture ir ierakstīta un glabājas mūsu fiziskajos, mentālajos un emocionālajos ķermeņos. Daži no mums piedzīvo iekšēju konfliktu starp mūsu veco vēsturi, un pilnīgi jauno, kas tikko tik sāksies. Tas notiek tādēļ, ka mūsu vecajai vēsturei jābūt izdzēstai, pirms vēl mūsu jaunā vēsture tiek uzrakstīta. Ja mums vēl joprojām ir pieķeršanās mūsu vecajām lomām un mūsu vecajai vēsturei, un mēs vēl joprojām svārstāmies par to, vai ļaut tām aiziet - mēs nevaram sākt mūsu jauno vēsturi. Mūsu jaunā vēsture - ir daļa no mūsu bezgalīgā Nebeidzamā Stāsta, un pārstāv daudz plašākus Patiesuma mērogus, nekā mūsu vecā vēsture. Tā gaida mūs, lai mēs to sākam rakstīt. Viss, ko mums tagad jādara - jāķeras pie spalvas ...
...
Komentāri (0)  |  2012-10-12 16:36  |  Skatīts: 1210x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Visuma Dievišķā skaņa OM


Tas, ka visas dzīvās būtnes, visi priekšmeti sastāv no pulsējošām enerģijām - vibrācijām ir gan seno mācību, gan mūsdienu zinātne viedoklis. Tūkstoš gadu garumā mistiķi ir pievērsušies šīs enerģijas radītajiem pārdzīvojumiem. Jūtu līmenī šī enerģija izpaužas kā iekšējās un ārējās vibrācijas. 
Bībelē ir teikts: "Iesākumā bija Vārds, un Vārds bija pie Dieva, un Vārds bija Dievs " (Jāņa 1:1). Kristietības un Hinduisma viedokļi sakrīt tajā ziņā, ka radīšanas sākumā bija vibrācija, no kuras sākās visa eksistence.  
...
Komentāri (0)  |  2012-09-19 17:55  |  Skatīts: 2526x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Izdzīvosim visas izjūtas - gan skumjas, gan prieku!


Kad mēs apspiežam sevī to, ko jūtam, mēs pēc būtības nosodam kaut ko sevī, apzīmējot kā „sliktu" to, kas patiesībā sūta mums spēcīgu vēstījumu, cenšoties pievērst mums savu uzmanību. Ja mēs pastāvīgi ignorējam savus iekšējos vēstītājus, tie meklēs aizvien un aizvien acīm redzamākus ceļus mūsu uzmanības piesaistīšanai - sāpes dažādās fiziskā ķermeņa vietās, kuras mums negribētos izjust.
...
Komentāri (0)  |  2012-08-17 18:48  |  Skatīts: 1240x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kā tikt galā ar dusmām?


Man reizēm sanāk dusmoties, tādēļ biju priecīga, kad izlasīju šos padomiņus -

----------------------------

Mūsu dzīve sastāv ne vien no priekiem, smiekliem, laimes un jautrības, dažkārt nākas piedzīvot un uz savas ādas izjust kādu pretējā pola emociju, piemēram, dusmas. Dusmas pašas par sevi ir iznīcinošas, bet tikai tad, ja ar tām neko nedarām. Lūk daži ieteikumi, ko darīt ar dusmām, ja tās tomēr mūs piemeklē!
...
Komentāri (0)  |  2012-07-21 00:14  |  Skatīts: 2059x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lūgsim...


Saskaroties ar jebkura līmeņa grūtībām vai problēmām, lūgsim, lai šī situācija nāk par labu mums un visiem, kas tajā iesaistīti; lūgsim, lai visiem konfliktiem mūsu dzīvē rodas visatbilstošākais risinājums; lūgsim, lai mums būtu dota iespēja dzīvot saskaņā ar savu patieso esību un saskarsmē ar citiem palīdzēt izpausties viņu patiesajai esībai; lūgsim, lai spējam veidot savstarpēji bagātinošas attiecības, lai mūsu dzīve uz šīs planētas apliecina cilvēka dievišķo būtību, lai protam dzīvot no tīras sirds un visa vienotībā, tajā pašā laikā priecājoties par lielo dažādību, ko mēs katrs pievienojam lielajam zupas katlam, kuru sauc par cilvēces dzīvi. Lūgsim atļauju sadzirdēt planētas sirdspukstus un gudrību būt harmonijā ar visām dzīvības formām un ar pašu planētu. Lūgsim iespēju iepazīt vispārēju harmoniju - iekšējo un ārējo; lūgsim viedumu izprast seno cilšu mācību un pieredzi, kā dzīvot harmonijā ar dabas valstību tai pašā laikā iepazīt jaunās enerģijas, kas ienāk mūsu dzīvē.
...
Komentāri (0)  |  2012-07-13 00:06  |  Skatīts: 1123x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] 7 [8] [9] [10] |