MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Dzīves likumi


Jūsu Dzīves Likumi atrodas Jūsos pašos, tie izgaismojas gaismā, kurus izstaro Jūsu Būtība. Šie Likumi atrodas Jūsos un tie ir Dieva Atspulgs. Tos Likumus nevar izlasīt grāmatās, jo tie ir citu cilvēku domformu radīti elki.

Sargi šo Gaismu, un nekad viņu neizšļaksti tukšos vārdos. Tas, kurš droši kontrolē savus vārdus, kontrolē arī savas domas un savas jūtas, bet tas, kurš to visu kontrolē, spēj sevi vadīt kā nākās.
...
Komentāri (0)  |  2012-06-25 21:51  |  Skatīts: 1196x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atgādinājums


Mums ir jābūt gataviem sastapties aci pret aci ar sevis pašu nepilnībām un ir jābūt pietiekami drosmīgiem, lai tās mainītu, vai pietiekami gudriem - lai tās pieņemtu.

Ir viegli izpaust vai saglabāt Meistara iezīmes, sēžot kalna virsotnē, Mātes-Dabas mierā! Tomēr daudz grūtāk ir saglabāt nesatricināmu mieru, pašsavaldību ikdienas dzīves situācijās! Tie, kas mums rada diskomfortu un sāpju sajūtu mūsos, ir mūsu labākie Skolotāji. Viņi kā spogulī parāda mums to, kas mūsu iekšienes dziļumos mīt, lai varētu to dziedināt.
...
Komentāri (0)  |  2012-05-17 16:26  |  Skatīts: 1139x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Iepazīsim sevi!


Ir skumjas, kas rodas,
kad mēs pārāk pieķeramies
sev pašiem un materiālām lietām.
Mēs esam nikni uz cilvēkiem,
kas šķietami mums velta pārāk maz uzmanības.
Mēs kļūstam greizsirdīgi, domājot par to,
kas citiem ir un daudz vairāk
viņiem ir, nekā mums.
Mēs sākam sevi žēlot:
cik viss ir grūts
un cik slikti mums klājas!
Un tomēr ir tik daudz koku un puķu,
tik daudz tauriņu un putnu,
...
Komentāri (0)  |  2012-02-25 20:06  |  Skatīts: 1629x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dzimšanas diena


Astrologs Kristaps Baņķis atgādina: Jaunais gads mums sākas līdz ar dzimšanas dienu. Taču viss nav tik vienkārši. Tavā dzimšanas brīdī Saule atrodas kādā noteiktā punktā. Tā kā mēdz būt gan garais, gan īsais kalendārais gads, Saules atgriešanās tajā pašā punktā, kāds bija tavas dzimšanas brīdī, var būt pat ar pāris dienu nobīdi. Precīzu tavu pārdzimšanas brīdi, kas sākas ar katru tavu dzimšanas dienu, tev palīdzēs noskaidrot astrologs. Kad to esi uzzinājusi, ķeries klāt svinību plānošanai, jo, skaitot no dzimšanas dienas, jāsvin būs 12 dienas no vietas. Katra no tām simboliski sasaistīsies ar viena mēneša tematiku, kurā godu izrādīsi katrai horoskopa zīmei. Taču neuztver burtiski! Galvenais - realizē vismaz kaut ko no minētā un redzēsi, ka tevis piedzīvotais atstās iespaidu uz konkrētā mēneša notikumiem.
...
Komentāri (0)  |  2012-01-12 23:34  |  Skatīts: 1587x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Cilvēka matrica


Iztēle rada realitāti. Cilvēks ir viena vienīga iztēle!
Civēks nav noaudis Dzīves tīklu, viņš ir tikai iemests tajā. To ko viņš nodara tīklam, to viņš nodara pats sev.

Šajā Kosmiskajā apmaiņas procesā mūsu jūtas, emocijas, lūgšanas un pārliecības, ik mirkli veido mūsu sarunu ar Visumu. Un it viss, sākot ar mūsu ķermeņa veselību un mieru pasaulē, ir atbilde mums.Viss ko mēs piedzīvojam, burtiski viss, kas ar mums notiek vai ko darām, ir mūsu apziņas produkts un nekas cits. Mēs radām dziedināšanu vai ciešanas, mieru vai karu.
...
Komentāri (0)  |  2011-12-19 21:09  |  Skatīts: 1364x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nils Donalds Volšs "Mazā Dvēselīte Un Saule"


Reiz, ārpus laika, dzīvoja kāda maza Dvēselīte, kura kādu dienu teica Dievam:
- Es zinu, kas es esmu!
- Lieliski, - atbildēja Dievs, - un kas tad tu esi?
Un mazā Dvēselīte skaļi iesaucās:
- Es esmu Gaisma!
Dievs pasmaidīja savu lielo smaidu un teica: - Pareizi! Tu esi Gaisma!

Mazā Dvēselīte bija ļoti laimīga, jo bija sapratusi to, ko agri vai vēlu saprot visas dvēseles Dieva Valstībā.
...
Komentāri (0)  |  2011-11-15 03:28  |  Skatīts: 1392x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Maiju horoskops


Par sevi uzzināju, ka esmu -

Briedis - Rietumu tonāli dod saviem aizbilstamajiem talantu maskēties, kā hameleoniem. Gaismas avots viņu enerģetiskajā laukā ir grūti nosakāms. Viņi mirgo. Atšķiras no pārējiem ar spēcīgu, dažreiz nekontrolējamu iztēles spēju. Rietumi manipulē ar jūtām. Paši to neapzinoties saskarsmē ar citiem vienmēr pieņem kādu lomu, kuru uzdod, kā savu patieso būtību. Spēj pārliecināt. Dažreiz mēdz būt sentimentāli līdz bērnišķībai, un idejiski līdz fanātismam. Labi izjūt apkārtējo telpu. Savus lēmumus nosapņo. Stresa situācijās kļūst nekontrolējami. Viņu rīcību vada sajūtas. Jūtīgi. Ideālisti. Tomēr mēdz slēpt savu patieso būtību. Atbild uz jautājumu ar jautājumu. Labi aktieri. Piemīt jūtu dziļums un sensitivitāte. Spēj projicēt savas izjūtas uz apkārtējiem, radīt atmiņā paliekošus tēlus. Jebkurā savā darbībā ieliek jūtas. Bieži vien pārspīlē vai samazina savu nozīmību. Var strauji bez acīmredzama iemesla mainīties noskaņojums. No personīgā lieluma mānijas līdz absolūtam mazvērtības kompleksam. Viegli kļūst par ideju fanātiķiem un spēj aizraut arī apkārtējos. Labi, ja ideja nav pilnīgi atrauta no realitātes. 
...
Komentāri (0)  |  2011-10-07 23:18  |  Skatīts: 2877x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Šodien izlasīju


..Piever acis uz lietām, kas šobrīd pastāv, bet nav tik aktuālas. Koncentrējies uz svarīgo, jo visu tik un tā neiespēsi. Nešausti sevi ar domām par nepagūto, dzīvo ar to, ko iespēj un samierinies ar mirkļa dāvanām. Mirkļi iet un nāk un nekas nestāv uz vietas. Rītdiena var sagādāt tik daudz pārsteigumus, ka acis apžilbs tos ieraugot.

Nelūdz nevienam padomu lietās, kuras attiecas tikai uz Tevi. Neklačojies un nevērp intrigas. Rīkojies pārdomāti un saskaņā ar veselo saprātu. Akcentē būtisko, nebūtiskais izbeigsies pats no sevis, jo visas vēlmes piepildīt nav iespējams.
...
Komentāri (0)  |  2011-09-06 19:12  |  Skatīts: 1150x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Maini savu dzīves scenāriju!


Izlasu ieteikumu - Maini savu dzīves scenāriju! - un sāku meklēt - kā to izdarīt...


Mēs paši radām savu dzīvi, savu pasauli. Radām ar savām domām, savu uzvedību. Mūsu pasaules uzskats sākumā veidojas mūsu vecāku, pēc tam skolas, televīzijas, grāmatu iespaidā. Ar laiku tas viss apkopojas zemapziņas uzvedības programmā, kuras atspoguļojums arī ir tā pasaule, kurā mēs dzīvojam. Pārskatīdami savu dzīvi, mēs mainām savu zemapziņas programmu un tātad - savu pasauli, savu dzīvi.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-28 03:19  |  Skatīts: 1990x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Septiņi laimes cikli


Vai esat ievērojuši, ka ik gadu ar jums apmēram vienā un tajā pašā laikā gadās vienādi notikumi. Tas tāpēc, ka ik gadu cilvēks izdzīvo septiņus dzīves ciklus. Tos ievērojot un vadot noteiktā ritmā, iespējams krietni vien atvieglot savu dzīvi.

Šos ciklus viegli noteikt: katrs ilgst 52 dienas. Pirmā cikla sākums ir jūsu dzimšanas diena. Piemēram, ja esat dzimis 6. jūlijā, tad, pieskaitījis 52 dienas, uzzināt, ka tas beigsies 27. augustā. Otrais dzīves cikls iesāksies 28. augustā un beigsies 17. oktobrī... Jāpiebilst, ka dzimšanas gadam nav nozīmes. Saprotams arī tas, ka garajā gadā pēdējais dzīves cikls būs par vienu dienu garāks.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-14 19:55  |  Skatīts: 1421x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] 8 [9] [10] |