MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ļauj brīnumiem notikt


… un pārstāj GAIDĪT!

Es pārstāju gaidīt … Un pēkšņi dvēselē kļuva tik viegli, it kā nupat tikai būtu sākusi dzīvot.

Līdz šim es vairāk domāju par to, kā dzīvot, bet te, pēkšņi, vienkārši sāku dzīvot.
...
Komentāri (1)  |  2015-11-08 15:59  |  Skatīts: 1789x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ja ozolzīles domātu


Ja ozolzīles domātu.

1. cēliens

Ozolzīle pamodās un prasīja Dievam:
Kas es esmu?
Dievs atbildēja: Ozolzīle, tu nokriti no koka.
...
Komentāri (1)  |  2015-11-03 18:03  |  Skatīts: 1269x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


ES DZĪVOJU PĒC SIRDSAPZIŅAS. PIEVIENOJIES ARĪ TU UN AICINI PIEVIENOTIES TEV


Ko mums māca sabiedrībā ievērojamu organizācijas vadītāju apcietināšana garīgajā skatījumā?

Laiku pa laikam pasaulē un arī Latvijā tiek apcietināts kāds sabiedrībā ievērojams cilvēks, kura politiskā un ekonomiskā aizmugure ir bijusi tik stipra, ka licies, ka viņš var darīt ko grib un kā grib, ka neviens nekad viņu neaiztiks un nesodīs. Tomēr dzīve parāda, ka tā gluži nav. Kāpēc notiek šādi negaidīti pavērsieni garīgajā skatījumā?
...
Komentāri (0)  |  2015-08-11 01:55  |  Skatīts: 480x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Sapņi un mērķi, dzīves ceļš un tā iešana.


Mums visiem ir kāds sapnis, kāds mērķis, kuru gribās sasniegt. Un bieži vien mēs domājam - ja man būtu līdzekļi vai iespējas, es to darītu. Kad man būs vairāk naudas, tad darīšu to vai šito. Kad būs vairāk laika, tad gan es pieķeršos tam, ko vēlos iemācīties radīt vai apgūt. Taču tā tas nenotiek. Tā var ar savu sapni nodzīvot visu dzīvi un pat paņemt to līdzi viņsaulē, pat nerealizētu.
...
Komentāri (0)  |  2015-07-02 16:53  |  Skatīts: 879x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kur mēs esam un uz kurieni dodamies.


Augstākie Gaismas spēki visu laiku ir blakus mums – cilvēkiem un mūs atbalsta. Šie trīs gadi no 2012. līdz 2015.gadam bija un vēl ir lielo iespēju gadi. Tie mums tika iedoti kā dāvana no Gaismas pasaules, lai pēc iespējas vairāk cilvēku varētu pamosties un sākt dzīvot apzināti.
            Līdz 2015.gada beigām nav palicis daudz laika. Bet bieži pat viena diena var būt izšķiroša, lai izdarītu savu izvēli. Un izvēle būs jāizdara katram, nostājoties vienā vai otrā pusē. Neitrālo vairs nebūs. Būt maliņā – tā jau ir izvēle.
...
Komentāri (0)  |  2015-06-29 21:15  |  Skatīts: 590x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vai esi lampiņa?


Ja cilvēkam ir maz enerģijas, viņš nevienam nav interesants! Cilvēki reaģē uz enerģiju, tie kā tauriņi uz gaismu lido pie tiem, kuri "spīd". Tie, kurus parasti sauc par harizmātiskiem cilvēkiem, parasti ir pilni enerģijas, ar kuru var un grib dalīties. Vairums cilvēku neprot sevi piepildīt ar enerģiju, tāpēc meklē citus cilvēkus, kuru laukā var sajusties "piepildīti".

...
Komentāri (0)  |  2015-04-24 16:39  |  Skatīts: 687x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Apziņas sablīvējums. Bezgalīgais spēks


Arina Beleckaja 2015. gada 12. un 23. martā
Apziņas sablīvējums
Es vēlētos vēlreiz runāt par terminoloģiju, kuru es izmantoju savos informatīvajos materiālos, un arī par apziņas sablīvējumiem un tās neesamību.

...
Komentāri (0)  |  2015-04-13 19:27  |  Skatīts: 738x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Sena senču gudrība vēsta.


Apzinies, kas Tu esi un sapratīsi, ko Tu patiesībā gribi, ko gribi sasniegt un piedzīvot. Sapratīsi, kāds ir tavs tavas dzīves mērķis.

Kā ozola zīlē ir ielikta informācija - par ko kļūs zīle, tā mūsos ir informācija jau no dzimšanas - par ko mums jākļūst. Kokiem tikai neviens nestāsta, ka visiem jāizaug par bērziem, jo bērzu finierklučiem labāka cena, līdz ar to tie nekad sevi nepazaudē.
...
Komentāri (0)  |  2015-04-09 16:49  |  Skatīts: 605x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ko nozīmē būt esošajā momentā


Lielākoties, kad cilvēks saskaras ar apzinātības un apskaidrības prakses aprakstu, viņš it kā "iebūvē" šo praksi savā pasaulē, radot tur šīs prakses projekciju. Lasītājs, kurš iegrimis savās domās, sastapdams reālās pasaules aprakstu, sāk meklēt šo reālo tajā, kur ir iegrimis. Kad ir nepieciešams kaut ko atrast, cilvēks, pieraduma pēc, iegrimst savu domu pasaulē. Piemēram, ja ņemam par piemēru tāda vienkārša priekšmeta, kā glāze, atrašanu uz galda, pirmkārt, mēs šo glāzi meklējam savā prātā. Ķermenis automātiski veic darbības un dodas "fotografēt" realitāti, lai pēc tam prāts turpinātu meklējumus uz šīm mentālajām "fotogrāfijām", realitātes nospiedumiem.
...
Komentāri (0)  |  2015-02-19 16:07  |  Skatīts: 593x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kā var saprast, ar kādiem spēkiem – Gaismas vai tumsas – cilvēks sadarbojas?


Elvita Rudzāte atbild: Visiem cilvēkiem, kas šobrīd ir iemiesojumā, ļoti svarīga mācība ir IZŠĶIRTSPĒJA. Ja senos laikos bija diezgan skaidri redzams kas ir kas, tad mūsdienās viss ir sajaucies kopā. Kā tas izpaužas ikdienā? Visi runā skaistus, pareizus vārdus par gaismu, mīlestību, piedošanu u.tml., bet ne visi paši ievēro savā praksē to, ko runā. Latvijā ir ļoti daudz dziednieku, bet es nezinu nevienu, kurš būtu saņēmis no Dieva Dziednieka mantiju. Varbūt, ka kāds ir, bet es viņu nepazīstu un neesmu par viņu dzirdējusi. Dziednieka mantiju no Dieva nevar iegūt tikai, lasot gudras grāmatas vai beidzot kaut kādus kursus un dziedniecības skolas, tāpēc, ka Dziednieka mantiju nepiešķir cilvēku sastādīta komisija, bet gan pats Dievs.
...
Komentāri (0)  |  2015-01-21 19:59  |  Skatīts: 869x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] 3 [4] |