MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Manis nav tur, kur nav Mīlestība


Manis nav tur, kur nav Mīlestība, šī te Pilnā, Lielā, Beznosacījuma dziļā Mīlestība. Pie manis, ar mani vairs nav tie cilvēki, kuri nepazīst šādu Mīlestību un kuri vēl to nav iemantojuši. Es bez tās nevaru dzīvot. Jo turpmāk cilvēkus tikai vienos šāda Mīlestība, ja tādas nav, tad manis tur nav, es nepiedalos. Cilvēki no manas dzīves pārgrupējas, ja ir šī Augstākā Gaisma mēs paliekam kopā, turklāt, vēl ciešāk, ja nav Gaisma - Dievišķā Mīlestība plūdumā, mūs izšķir, pārgrupē. Ne mēs paši izšķiramies (tā tik mums liekas), mūs izšķir!
...
Komentāri (0)  |  2011-07-12 18:41  |  Skatīts: 1269x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Apstāsimies!


Apstāsimies uz vienu acu mirkli, uz vienu īsu acu mirkli! Apstāsimies savā drudžainajā steigā un nemierā, kādā aizvadām dienu pēc dienas, kādā traucamies pretim  nākotnei.

Vienalga, vai pilniem malkiem baudām pašlaik dzīvi, vai plosa mūs dzīves apnikums -  apstāsimies uz acumirkli savās baudās vai  izmisumā. Vai kvēlojam  mīlā vai naidā, vai esam sapņu vai rūpju varā -  apstāsimies savā mīlā vai naidā, savos sapņos vai rūpēs. Vai kāpjam pašlaik  panākumu un slavas augstumos vai grimstam neveiksmju purvā -  apstāsimies uz mirkli savos panākumos vai neveiksmēs. Un, ja pašlaik tikai veram dzīves vārtus lai ar jaunības straujumu dotos tanī iekšā - arī tad apstāsimies uz acu mirkli savā straujumā....  Apstāsimies uz acumirkli, lai paceltos mazliet pāri sev un paraudzītos sevī no augšas. Apstāsimies, lai vienu acumirkli  iegremdētos sevī un saskatītu savus dziļākos pamatus Apstāsimies, lai - saskatītu sevi, pazītu sevi! Izrausimies - kaut vai uz  īsu acumirkli -  no tā izjūtu, dziņu un pārdzīvojumu jūkļa, kurā virpuļojam un, kuru saucam par dzīvi, lai apskaidrotu skatu paraudzītos sevī un apkārt sev.......     
...
Komentāri (0)  |  2011-05-29 17:47  |  Skatīts: 1110x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lai būtu prieks dzīvot!


Kā mēs savā iztēlē iedomājamies savus dzīves notikumus, dzīves galvenās ceļazīmes. Un kāda tīri praktiska nozīme tam ir. Vai kādreiz esat aizdomājušies par to, uz kuru pusi virzāties? Kur, kādā izplatījuma vietā jūs liekat savu pagātni, tagadni un nākotni?
Lai tas viss savienotos vienā veselumā ir svarīgi: ne tik svarīgs ir pats fakts no mūsu pagātnes, cik svarīga ir attieksme pret šo faktu. Izmainiet savu attieksmi pret savu pagātni, un jūs izmainīsiet savu tagadni.
...
Komentāri (0)  |  2011-05-28 22:09  |  Skatīts: 1473x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Ko nozīmē - pieņemt?


Ko nozīmē - pieņemt? Tas nozīmē dziļi izprast to, ka mēs dzīvojam ļoti harmoniskā un taisnīgā pasaulē un viss, kas ar mums dzīvē atgadās, jāpieņem bez ierunām, pretenzijām un aizvainojuma. Lai kādā situācijā arī nenokļūtu - pieņemiet to kā Dieva dotu. Izejiet caur to mierīgi. Apstādiniet savas domas un apsveriet - ar ko esiet to izraisījis? Izmantojiet praksē tos likums, kurus jūs jau zināt: „Ārējais atspoguļo iekšējo" un „Līdzīgs pievelk līdzīgu". Padomājiet kāda svarīga un pozitīva mācība no šīs situācijas jums jāgūst ?
...
Komentāri (0)  |  2011-04-08 17:00  |  Skatīts: 1276x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atrast sev laiku


"Un tu atrodi sev laiku sajust, kas patiesi tev ir svarīgi. Un parādi ar savu apņemšanos ārpasaulei šo mīlestību, šo prieku, šo mieru. Un tad tev apkārt būs izveidojies lauks. Un šim laukam ir pievilkšanās spēks, jo īpaši, kad tas ar tevi ir piesātināts. Un pat ja tu nevari nodot vēlamo formu, kā tavai vēlmei ir jāizskatās, bet vienkārši, piemēram, no dvēseles dziļumiem izteiksi priekšlikumus, tad var notikt iespaidīgas īstenošanās, kādas tu nemaz nevarēji iedomāties."
...
Komentāri (0)  |  2011-04-03 22:05  |  Skatīts: 1101x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Viena situācija - dažādi risinājumi


Viena un tā pati situācija, kurā nokļūst dažādi cilvēki, vieniem liekas traģiska, citiem interesanta, bet vēl citiem attiecībā uz šo situāciju nav nekādu jūtu.

Te arī ir pārvēršanas māksla, kad mēs savā apziņā spējam pārvērst situāciju. Protams, mēs neizmainām neko ārpus mums, bet mēs izmainām savu attieksmi pret situāciju. Mēs vienkārši atrodam šajā situācijā kādu pozitīvu momentu, pēc tam vēl vienu. Pēc tam uz neilgu laiku pievēršamies kādai mums patīkamai lietai un pēc tam, kad mēs atgriežamies pie situācijas, tā mums vairs neliekas tik slikta un bezcerīga. Un izmainījusies jau ir arī pati situācija tāpēc, ka mēs ar savu pareizo attieksmi izmainījām to. Un tā ļoti blīvā enerģija, kas izraisīja negatīvo situāciju, kurā mēs nokļuvām, varēja mazliet izlādēties, pateicoties mūsu pareizajām iekšējām darbībām.
...
Komentāri (0)  |  2011-04-03 22:00  |  Skatīts: 1194x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Zināšanas


Zināšanas tiek dotas līdz ar gatavību. Gatavība izpaužas - spējā PIEŅEMT nākošā līmeņa zināšanu, pēc noteiktu mācību iziešanas. Kad Mācība nav izieta - jauna zināšana neatnāk. Tā tiek sauktas šīs enerģētiskās Dāvanas - par Mācībām, jo tā mums vieglāk ir saprast, ka mēs uz Zemes esam APMĀCĪBĀ - pie SAVIEM Augstākajiem Aspektiem, kas izpilda mūsu Skolotāju, Pavadoņu, un citu Augstdzimušā plāna Būtņu lomu, un organizē dažādas situācijas - lai mēs  g ū t u, vai drīzāk - s a j u s t u   no tām noteiktu pieredzi.
...
Komentāri (0)  |  2011-04-03 21:47  |  Skatīts: 1172x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kad satiekas īstie cilvēki - eņģeļi dzied


Cilvēki iemīlas. Viņi kļūst dīvaini. Ar dažiem no jums tā ir bijis, vai ne? Daži no jums atceras tās lielās ilgas un skatīšanos vienam otra acīs. Psihologi saka, ka tas ir tāds kā īslaicīgs neprāts. - - - Vai Tu to pats izraisīji? Vai arī Tu domā, ka tā bija tā otra persona, vai arī Tu domā, ka kaut kas cits tur tomēr notika? Vai jūs domājat, ka bijāt daļa no kaut kā, ar ko tu esi kopā vienatnē? Iemīlējušies pastāstīs Tev, ka tad, kad cilvēki satiekas - var dzirdēt kā eņģeļi dzied, tur ir dzirksteles un daudz vairāk nekā cilvēki paši varētu radīt! Daži pat dzird šo dziedāšanu! Vai arī tas ir tikai mīlētāju sapnis? Nē, viņiem ir taisnība.. tā ir daļa no Cilvēku pieredzes - kad divi cilvēki satiekas, un kaut kādā veidā viņi ģenerē enerģiju, kura ir daudz lielāka nekā daļiņu summa. Un tas ir tāpēc, ka Dievs tur ir klātesošs!
...
Komentāri (0)  |  2011-04-03 21:40  |  Skatīts: 1719x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Domas un emocijas


  Patlaban dzīves plūsmas un planētas ciklu priekšplānā izvirzās atjaunošanās enerģijas, kas sevī nes jaunā sākumu. Tas, kā šie jaunie iesākumi atsaucas uz mūsu personīgo dzīvi ir atkarīgs no mūsu attieksmes, uzskatiem un uztveres, no mūsu spējām kļūt par Meistariem savām domām, emocijām un nodomiem, lai radītu labāku nākotni. 
...
Komentāri (0)  |  2011-04-03 21:15  |  Skatīts: 1106x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tikai laimīgie...


Tikai laimīgajiem pieder izvēle, pārējiem tiek apstākļi.

Tikai laimīgie saņem, ko grib, pārējie dabū to, kas palicis pāri.

Tikai laimīgie kolekcionē sajūtas, pārējie krāj mantu.

Tikai laimīgie vada laiku, pārējos vada laiks.

Tikai laimīgie rīkojas, pārējie raugās no malas.

Tikai laimīgie rod risinājumu, pārējie noņemas ar kritizēšanu.

Tikai laimīgie bauda dzīvi, pārējie to tikai pacieš.
...
Komentāri (0)  |  2011-03-22 23:45  |  Skatīts: 1790x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] [2] [3] [4] [5] 6 [7] [8] [9] |