Gads tuvojas izskaņai. Dabā vistumšākais laiks, tādēļ mums pašiem jārada Sava gaismiņa, kā nu katrs to protam - caur klusumu, caur vārdiem, caur krāsām, caur izjūtām... Es nāku pie Domubiedriem ar kārtējo, šī gada pēdējo savu avīzīti SIRDSPRIEKS. Lai top Gaisma! :)
Mēs dzīvojam pārmaiņu laikmetā. Ir pilnībā iespējams un lielākajai daļai cilvēku, kuri pašlaik atmostas, joprojām vēl pastāv atrašanās starp šīm divām dzīvēm. Ir uzskati un pieņēmumi, kuri joprojām sakņojas vecajās enerģijās, tajā pašā laikā daļa jau ir jaunajās. Tieši tāpat arī ir ar apkārtējiem cilvēkiem, draugiem, ģimeni, kolēģiem un paziņām. Viņu domāšana var būt vecajās enerģijās, kamēr Tu arvien vairāk sevī pieņem jaunās enerģijas. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka viens nav labāks par otru. Ikviena dvēsele piedzīvo to apziņas stāvokli, kurš ir nepieciešamš viņas attīstībai un pieredzei. Nav iespējams otram uzspiest pasauli redzēt ar Tavām acīm un jaunā laikmeta skatījumā. Tas neizdosies, jo šie cilvēki enerģētiskā plānā un vibrācijās joprojām ir vecajās enerģijās un Tavu realitāti redz citām acīm.
"Aiz durvīm" ir emocionāls stāsts divās daļās par divām sievietēm psihoterapeita kabinetā. Un par to, kas notiek, katrai esot savā durvju pusē. Grāmata un vēstījums būvēti tā, lai lasītājs sev uzskatāmi atklātu patiesību par patiesības divējādo dabu. Autores stilu raksturo šarmanti savērpta stāsta intriga un rotaļīgs sižeta līnijas risinājums, kas tomēr aizved pie gana nopietnām atziņām par atbildību, pārsteidzīgiem secinājumiem, mīlestību, pieķeršanos un laimi.
"Tomēr, kam jānotiek, to novērst nevar. Jaunā pasaule jau pastāv, kaut ar fizisko redzi to ir grūti pamanīt. Tā pastāv cilvēkos, kuri izvēlas attīstīties, kuri katru dienu izdara izvēli kļūt par labāku sevi, kuri sāk citām acīm raudzīties uz pasauli, uz Zemi, sāk izdarīt citādākas izvēles un pieņemt uz sirds sajūtu balstītus lēmumus." (Inta Blūma)
Gundegas Repšes jaunā eseju grāmata sniedz personisku ieskatu aizvadītajā Latvijas simtgades gadā. Rakstnieces dienasgrāmatā tverts laika posms no 2017. gada 18. novembra līdz 2018. gada 18. novembrim.
“Līdzās Latvijas simtgades fanfarām un bagātīgajām svētku reportāžām gribējās saskatīt jubilejas gadu caur viena indivīda pieredzi. Ieraudzīt (vai neieraudzīt) valsti sevī. Žanrs – dokumentāla esejistika.”