MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Kādas emocijas izraisa kuru kaiti? Īsā vārdnīca


Tā sauktās slimības mēs savā ķermenī radām paši. Ķermenis, tāpat kā viss pārējais šajā pasaulē, ir mūsu pārliecību atspoguļojums. Tas visu laiku runā ar mums – ja tikai mums būtu laiks ieklausīties... Ikviena šūna reaģē uz katru mūsu domu un vārdu. Ilgstošs domāšanas veids ietekmē ķermeņa uzvedību. To, kā slimības atbilst dažādiem psiholoģiskajiem traucējumiem, stāsta psiholoģe un geštaltpraktiķe Violeta Vinogradova.
...
Komentāri (0)  |  2016-10-08 03:54  |  Skatīts: 909x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


22.09.2016.


Rudens saulgrieži. Jaudīgs laiks. Vakarā daudzviet tiks iedegti ugunskuri. Arī es esmu vairākus gadus sagaidījusi Rudeni, sildoties pie ugunskura nelielā domubiedru pulciņā.

Šodien nolēmu citādi – iziešu savu attīrīšanās Ceļu vienatnē, izvēloties tādus meža celiņus un taciņas, kur parasti viena nedodos, tādejādi pārvarot savas iekšējās bailes un nedrošību. Iepriekš gan to nebiju izplānojusi, bet sanāca tā, ka savu 2 stundu ilgo apli biju gājusi pretēji pulksteņa rādītāja virzienā. Nekas jau nenotiek nejauši.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-22 22:55  |  Skatīts: 514x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atmošanās mēdz būt sāpīga


Man šķiet, ka agri vai vēlu katra cilvēka dzīvē iestājas moments, kad viņš saka sev un apkārtējiem: “Viss, es vairs nespēju tēlot! Un negribu to darīt!” Ja apzināti ienirsti sevī un izvēlies pa īstam iepazīties ar to, kas tevī, maska nokrīt ātri. Bet, ja izvēlies spēlēt (ne tāpēc, ka tev ir interesanti un jautri, ne aiz mīlestības pret dzīvi, bet tāpēc, ka šī iekšējā pasaule izradās tik ļoti sveša un ir bail izlaist to virspusē), tad patiesība agri vai vēlu sāk lauzties uz āru. Labāk gan ātrāk, tāpēc, ka vēlāk būs ļoti sāpīgi.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-13 17:48  |  Skatīts: 464x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saulīte (darbs ar bērniem)


Klāt atkal 1. septembris. Saposu bērnus skolai un, nodomāju, ka mazajiem pipariem sākas atkal viens nopietns posms dzīvē, kas pietuvinās viņus Lielajai dzīvei, kurā šodien, mēs zinām, nav nemaz tik viegli. Katrs vecāks vēlas, lai viņa bērns būtu laimīgs, priecīgs, pašpietiekams. Kā atbilde manām domām, atnāca neliels raksts – uzdevums, tests, ko noteikti kopā ar savējiem izpildīsim. Iespējams, tas noderēs arī kādam no jums.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-01 17:35  |  Skatīts: 443x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kara Šalloka: Patiesa brīvība.


Dzīve ir vienkārša vai komplicēta, kā mēs izvēlamies. Ja mēs izvēlamies vienkāršību, mēs atlaižam visu, kam esam pieķērušies; visu, ko domājam mēs zinam un kļūstam par tukšu ietvaru. Šajā Tukšumā, mēs nonākam līdz sevis kodolam un tā ir Mīlestība.

Ir daudz kas tāds, kas mūs var apmulsināt ..vai nu, tas ir ārējā pasaulē vai iekšējā. Mēs varam tikt samulsunāti no mūsu mīļo, draugu puses, ikdienas dzīves un vēl, kad mēs to visu atlaižam un fokusējamies tikai uz mūsu Sirdīm; tikai mūsu Es; mēs piekļūstam vienkāršai Patiesībai un mēs tiekam vadīti. Te nav nekā no nejaušības, izņemot saplūšanu ar mūsu Dvēselēm. Vienīgais veids, kā to paveikt, ir atlaist visas domas un visus vārdus un meditēt. Meditācija ir, kā mēs stiprinām mūsu Dvēseles. Un, kad mūsu Dvēseles stiprinās, mēs jūtam..jā, ka uzpeld veci priekšstati un nepārtraukta vēlme kaut ko darīt. Šī 'kaut kā darīšana', iespējams ir lielākā piesaiste, kāda mums ir. Mēs varam dzirdēt savus vecākus sakām, "Tu esi slinks; ej, kaut ko padari."
...
Komentāri (0)  |  2016-08-10 17:12  |  Skatīts: 538x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nenosūtītās vēstules


Domāju, ka ikvienam cilvēkam ir pazīstama situācija, kad attiecības ar cilvēku ir beigušās, taču viņam adresētās jūtas, domas un vārdi vēljoprojām nebeidz plūst.

Attiecības var beigties dažādi. Dažkārt tās izbeidzas it kā pašas no sevis – tā, ka pat nepaliek nekā nepateikta, jo tajās izdzisusi enerģija. Bet mēdz būt arī savādāk – tās “apraujas” neatkarīgi no tā, vai esi gatavs tādam pavērsienam.
...
Komentāri (0)  |  2016-08-03 18:58  |  Skatīts: 423x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inta Blūma "Ardievu, karma!"


     Grāmata, ko vajadzētu izlasīt, jo var palīdzēt labāk saprast sevi. Lasot jau katrs paņem to, kas tieši viņam ir vajadzīgs. Paldies par šo grāmatu!
___________________________
...
Komentāri (0)  |  2016-07-18 18:32  |  Skatīts: 713x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


02.07.2016.


   Tik ātri laiks pagājis! Šķiet, tikai nesen sāku lietot pirmos šā gada zaļos kokteilīšus, bet nu jau vasara pilnbriedā ar savām dāsnajām veltēm, kas viena pēc otras aicina nogaršot un krāt sevī vitamīnus ziemai... Pašreiz manā ēdienkartē lielā daudzumā pašas audzētās dārza zemenes un viss pārējais, kas aug manā dārziņā...
...
Komentāri (2)  |  2016-07-03 03:56  |  Skatīts: 1095x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Redzi, cik Kluss? Tas ir Satsangs!


Normunds Astra

Mīlestība – tas ir Tas, kas tu Esi,
Tu esi Tā… Netveramā, kurā rodas
Visi pārdzīvojumi un koncepcijas.
Cik Skaisti!

...
Komentāri (2)  |  2016-07-01 17:30  |  Skatīts: 1176x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


10 pazīmes, ka esi sastapis personas no savas Dvēseles grupas.


Vai zini, kad tev ir 'dvēseles grupa'? Tava dvēseles grupa, būtībā, ir tava garīgā ģimene, tās ir dvēseles, kas radītas no tās pašas enerģijas, no kuras izstrādāta tava dvēsele. Gan grupai, gan, tāpat, arī individuāli, jums ir konkrētas misijas un nolūki.

Kurai grupai pievienosies, visbiežāk tiek izvēlēts pirms tu ienāc šajā pasaulē, un izvēle visbiežāk balstīta uz to, kur tava dvēsele šobrīd atrodas savā pilnveides ciklā šajā dzīvē.
...
Komentāri (0)  |  2016-06-30 20:44  |  Skatīts: 847x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.