MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Vienkāršie ikdienišķie brīnumi


Ērihs Marija Remarks reiz teica: “Tikai pašas vienkāršākās lietas nekad neliek vilties. Laimīgs vari būt daudz vienkāršākā veidā, nekā iedomājies”.
Vienkārši sapņi, vienkāršs skaistums, vienkārši brīnumi…
Ko tu iedomājies, kad dzirdi šos vārdus?
...
Komentāri (0)  |  2017-01-21 15:11  |  Skatīts: 737x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Es šodien gribu sakārtot bailes


Šodien gribu sakārtot bailes. Es gribu sakārtot tā lai ikkatrai bailei manī nāk klāt mīļums.
Es šodien gribu sakārtot bailes. Lai ikkatrai bailei nāk klāt vietiņa, mazs stūrītis, kur tās nav.
Es šodien gribu sakārtot bailes, lai es zinu, kur tās ir un, kur tās nav.
Es šodien gribu samīļot bailes, lai viss, kas ir aiz muguras, no kā es baidos, tam klāt ir mīļums.

...
Komentāri (0)  |  2017-01-11 22:58  |  Skatīts: 675x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Uzraksti sev vēstuli


Gadu mijai tuvojoties uzraksti sev vēstuli, kuru atvērsi pēc gada. Vēstulē uzraksti, ko vēlies sasniegt dzīvē un, kur redzi sevi pēc gada.
Tāpat iekārto savu Dieva kasti, Enģeļu kasti, Sapņu kasti, Manifestācijas kasti vai nosauc to kā vēlies tieši Tu un vēstuli vari ielikt tajā kastē, kā arī katru reizi, kad ir kādas raizes, pateicības vai mērķi/sapņi, ko vēlies piepildīt arī droši liec tur.
...
Komentāri (0)  |  2016-12-08 15:38  |  Skatīts: 619x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Atbrīvošanās vēstule. Atbildes, kas vienmēr ir ar tevi.


Kādā mirklī es sapratu, ka esmu mainījusies. It kā biju es pati, bet it kā – ne gluži. Drīzāk, es, bet es – ļoti simpātiska sev. Tāda, kāda vienmēr biju vēlējusies būt. Dziļa, bet bez ārišķīguma.Operatīva risinājumos, bet nekaitējot gala rezultātam. Priecīga, pozitīva – ne pateicoties piepūlei, bet pilnīgi dabīgi, no kaut kurienes – iekšienē.

...
Komentāri (0)  |  2016-10-14 17:58  |  Skatīts: 771x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tu neesi strupceļā! Tev vienkārši kaut kas ir jāsaprot!


1. Tu neesi tava pagātne.
Lai cik haotiska arī būtu tava pagātne, tavā priekšā guļ tīrs, gluds ceļš. Tu neesi tavi iepriekšējie ieradumi. Tu neesi tavas ieprieksējās kļūdas. Tu neesi tas, kā pret tevi kādreiz izturējušies. Tu – tas ir tikai tu šeit un tagad, Tu – tā ir tava tagadējā rīcība. 

...
Komentāri (0)  |  2016-10-10 19:02  |  Skatīts: 957x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Saulīte (darbs ar bērniem)


Klāt atkal 1. septembris. Saposu bērnus skolai un, nodomāju, ka mazajiem pipariem sākas atkal viens nopietns posms dzīvē, kas pietuvinās viņus Lielajai dzīvei, kurā šodien, mēs zinām, nav nemaz tik viegli. Katrs vecāks vēlas, lai viņa bērns būtu laimīgs, priecīgs, pašpietiekams. Kā atbilde manām domām, atnāca neliels raksts – uzdevums, tests, ko noteikti kopā ar savējiem izpildīsim. Iespējams, tas noderēs arī kādam no jums.
...
Komentāri (0)  |  2016-09-01 17:35  |  Skatīts: 672x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Kara Šalloka: Patiesa brīvība.


Dzīve ir vienkārša vai komplicēta, kā mēs izvēlamies. Ja mēs izvēlamies vienkāršību, mēs atlaižam visu, kam esam pieķērušies; visu, ko domājam mēs zinam un kļūstam par tukšu ietvaru. Šajā Tukšumā, mēs nonākam līdz sevis kodolam un tā ir Mīlestība.

Ir daudz kas tāds, kas mūs var apmulsināt ..vai nu, tas ir ārējā pasaulē vai iekšējā. Mēs varam tikt samulsunāti no mūsu mīļo, draugu puses, ikdienas dzīves un vēl, kad mēs to visu atlaižam un fokusējamies tikai uz mūsu Sirdīm; tikai mūsu Es; mēs piekļūstam vienkāršai Patiesībai un mēs tiekam vadīti. Te nav nekā no nejaušības, izņemot saplūšanu ar mūsu Dvēselēm. Vienīgais veids, kā to paveikt, ir atlaist visas domas un visus vārdus un meditēt. Meditācija ir, kā mēs stiprinām mūsu Dvēseles. Un, kad mūsu Dvēseles stiprinās, mēs jūtam..jā, ka uzpeld veci priekšstati un nepārtraukta vēlme kaut ko darīt. Šī 'kaut kā darīšana', iespējams ir lielākā piesaiste, kāda mums ir. Mēs varam dzirdēt savus vecākus sakām, "Tu esi slinks; ej, kaut ko padari."
...
Komentāri (0)  |  2016-08-10 17:12  |  Skatīts: 729x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Nenosūtītās vēstules


Domāju, ka ikvienam cilvēkam ir pazīstama situācija, kad attiecības ar cilvēku ir beigušās, taču viņam adresētās jūtas, domas un vārdi vēljoprojām nebeidz plūst.

Attiecības var beigties dažādi. Dažkārt tās izbeidzas it kā pašas no sevis – tā, ka pat nepaliek nekā nepateikta, jo tajās izdzisusi enerģija. Bet mēdz būt arī savādāk – tās “apraujas” neatkarīgi no tā, vai esi gatavs tādam pavērsienam.
...
Komentāri (0)  |  2016-08-03 18:58  |  Skatīts: 631x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Tuvojas Vasaras Saulgrieži


Tuvojas īpašs laiks - vasaras Saulgrieži.

Tas ir laiks, kad dabā ir visspēcīgākās enerģijas, tāpēc tā ir milzīga iespēja mums katram paveikt lielu soli savai Gaismai. Mūsu senči to ļoti labi zināja, gatavojās šim lielajam sakrālajam notikumam jau kopš ziemas.

Mums priekšā ir četras brīvas dienas, kas ir svarīgas, lai pavadītu ar ģimeni. Tikpat svarīgi ir atrast laiku arī sev un savam Saulgriežu laikam, kā arī pastrādāt jau pirms tam.
...
Komentāri (0)  |  2016-06-17 17:55  |  Skatīts: 569x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Vecāku svētības spēks


Mūsu senčiem bija svētīšanas rituāls, kuru izmantoja, lai nekad nepārtrūktu dzimtas paaudžu saites un, lai brīvi varētu plūst dzimtas enerģijas. Savus bērnus un mazbērnus svētīja vecāki un dzimtas vecākie, lai tie varētu izveidot stipras ģimenes, dzīvotu labklājībā. Tas ir ļoti nozīmīgs rituāls, kas katram dzimtas loceklim dod pieeju dzimtas enerģijām.

...
Komentāri (1)  |  2016-06-09 23:03  |  Skatīts: 2497x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.Lapa | [1] 2 [3] [4] [5] |