MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Andrejs Saļikovs "Sūfiji Mīlestības Ceļš"


       Grāmatas autors Andrejs Saļikovs (1961) ir fotogrāfs, ceļotājs un talantīgs stāstnieks. Šī ir pirmā grāmata, kuru viņš uzrakstījis pēc iepazīšanās ar sūfiju pasauli. Lasītājs šeit atradīs gan ceļojuma aprakstu, gan padomus tiem, kuri ceļā ņem līdzi fotokameru, gan arī aizraujošu, sūfija sarakstītu traktātu, kurā ir runa par dzīves mērķiem, dvēseles augšupejas pakāpēm, harismas būtību, saziņas likumsakarībām, personības attīstības posmiem un sevis izziņu. Grāmatu papildina autora fotogrāfijas, kas tapušas Turcijas ceļojumā. "Sūfiju ordeņos nenotur garas runas. Sūfiju apmācības pamats ir garīgā prakse un orientācija uz Dievu, nevis ārējiem faktoriem vai grāmatu studēšanu. Grāmatas noslīpē prātu. Pat ja tajās varētu rast atbildes uz visiem jautājumiem, nebūtu paša galvenā, proti, personiskā pārdzīvojuma. Sūfija galvenais mērķis ir iepazīt Dievu." (A. Saļikovs) 
...
Komentāri (0)  |  2013-07-05 00:19  |  Skatīts: 1959x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Marks Levi "Vārdi, kurus viens otram nepateicām"


 
  Vārdi, kurus nepateicām viens otram…
Tā dzīvē reizēm notiek. Kad attopamies, bieži vien nav vairs, kam tos pateikt…

Ieraugot grāmatu ar šādu nosaukumu, vienkārši nevarēju to neizlasīt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka biju jau izlasījusi iepriekš vairākas Marka Levī grāmatas, kas mani uzrunāja. Tā notika arī ar šo.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-19 22:19  |  Skatīts: 1116x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Erika Džeimsa "Keitijas Lavenderes CITA DZĪVE"


    Šis patiesi ir aizkustinošs stāsts par liktenīgiem maldiem un pārpratumiem.

Keitija Lavendere vienmēr uzskatījusi sevi par līdzsvarotu reālisti. Nav tādu satricinājumu, kas liktu viņai zaudēt prātu un savaldību. Līdz brīdim, kad viņa saņem vēstuli no advokātu biroja, kurā lūgts ierasties personīgi.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-12 00:49  |  Skatīts: 893x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inguna Bauere "Līdz septītajai paaudzei"


   Vēstures skolotāja Ieva Zilberte savas audzināmās klases izlaidumam ir rūpīgi gatavojusies. Svinīgais brīdis ir klāt – viņa stāv uz skatuves audzēkņu un viesu priekšā, gatava uzrunai, bet pēkšņi viss sareibst… un viņa savā priekšā redz Zanes vecmāmiņas – ārstes Monikas Vaišļas acis. Kāds sens noslēpums vieno abas sievietes?
...
Komentāri (0)  |  2013-06-06 20:11  |  Skatīts: 1048x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


AGNE LIESMA "Senbaltu SPĒKA ZĪMES un raksti


        Šī grāmata ir sākums neaptverami plašajā baltu zīmju un rakstu pasaulē! Ierosme katram veidot rakstus, izgreznojot savu apkārtējo vidi nevis ar nesaprotamiem svešzemju kultūru simboliem, bet ar baltu zīmēm, no kurām var veidot brīnumainus rakstus, kuri ir ne tikai skaisti, bet nes mums saprotamu un vērtīgu informāciju un enerģētiku. Vai var enerģētiski attīrīties skaitot dainas? Kā meditēt, izmantojot senbaltu zīmes un rakstus? Kā sevi aizsargāt ar senbaltu zīmju un rakstu palīdzību? Uz šiem jautājumiem atbildes atradīsit unikālajā grāmatā “Senbaltu zīmes un raksti”. Autore apraksta katru zīmi, smalki izstāstot tās enerģētisko vērtību. Katrai zīmei ir piemeklēta atbilstoša latvju daina, kuru skaitot var meditēt.

...
Komentāri (0)  |  2013-06-03 01:35  |  Skatīts: 5000x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Rūta Mežavilka "Dzimuši Latvijai"


    Šis ir pirmais Rūtas Mežavilkas darbs, ko esmu lasījusi. Piesaistīja, ka autore ir tikai dažus gadus vecāka par maniem bērniem, tātad – manu bērnu paaudze... Man patika.
--------------------------------
...
Komentāri (0)  |  2013-05-22 17:54  |  Skatīts: 819x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Keita Mortone "Aizmirstais dārzs"


     Mazliet gotiskas noslēpumainības... Mazliet pārpratumu, rūgtuma, melu un viltus... Mīlestība, kas pavada mūža garumā... Un aizmirsts dārzs tāltālu Kornvolas piekrastē. Tas cauri gadu desmitiem glabā kāda sena dzimtas noslēpuma atslēgu...
...
Komentāri (0)  |  2013-05-15 03:19  |  Skatīts: 1103x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Anita Amirrezvani "Ziedu asinis"


    Apgāds Zvaigzne ABC izdevis jaunas rakstnieces Anitas Amirrezvani pirmo romānu Ziedu asinis.
Tuvie Austrumi un Latvija – šķiet, neatrast divas atšķirīgākas vides. Varbūt tieši tāpēc Austrumu noslēpumainā kultūra vienmēr valdzinājusi latviešu lasītāju. Liela daļa no šodienas trīsdesmitgadniekiem ir izauguši kopā ar turku rakstnieka Rešāda Nurī Gintekīna aizkustinošo romānu
...
Komentāri (0)  |  2013-04-30 03:48  |  Skatīts: 706x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Braiens L. Veiss "Mīlestība nekad nebeidzas"


      Tā nu ir sanācis, ka esmu izlasījusi gandrīz vienu pēc otras divas viena autora grāmatas, kas man palīdzējušas saprast vēl nesaprotamo un likušas daudz ko pārdomāt. Mani piesaista šādas grāmatas.
...
Komentāri (0)  |  2013-04-26 16:59  |  Skatīts: 1789x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Juhanna Nilsone "Rozes skaistās un ilgotās"


      Jāatzīstas, man nebija viegli lasīt šo grāmatu, taču nolikt malā arī nevarēju...Psiholoģiski smaga...

Atradu internetā par šo grāmatu:
...
Komentāri (0)  |  2013-04-22 16:23  |  Skatīts: 974x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.