MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Ričards Bahs "Hipnoze Marijai"


     Jau kopš skolas gadiem, lasot grāmatas, esmu izrakstījusi sev nozīmīgus citātiņus. Pēdējā laikā to daru retāk, bet nevarēju atturēties šoreiz... Ričarda Baha grāmatas man savulaik ir palīdzējušas daudz ko iemācīties un saprast. “Hipnoze Marijai” gan izdota pirms dažiem gadiem, taču izlasīt man radās iespēja tikai tagad. Esmu pārliecinājusies jau daudzkārt, ka tas, kas man būs jāizlasa, to arī izlasīšu tādā vai citādā veidā. Lasot šo grāmatu, bija par ko atkal padomāt.
...
Komentāri (0)  |  2014-02-14 23:18  |  Skatīts: 1328x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Dace Judina "Ziemas blūzs"


  Es grāmatas lasu lēni, bet, ja gadās, kas ļoti interesants, tad nevaru vien nolikt un tad '"izlasās" pavisam ātri. Tā sanāca arī ar šo kārtējo Daces Judinas grāmatu....
Komentāri (0)  |  2014-02-08 18:14  |  Skatīts: 1032x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Gundega Repše "Laiks esi Tu"


  Izlasīju kārtējo Gundegas Repšes grāmatu ar lielu interesi. Vairākkārt jau esmu uzsvērusi, ka labprātāk lasu latviešu autoru darbus. Jāatzīstas, ka tomēr ne visus, lai gan cenšos iepazīt arī jaunos autorus. Esmu izlasījusi lielāko daļu no Gundegas Repšes daiļrades, jo mani tā ir piesaistījusi un likusi padomāt par daudz, kam neesmu pievērsusi uzmanību. Prieks par šo viņas grāmatu!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-26 20:49  |  Skatīts: 1066x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lorna Bērne "Kāpnes uz debesīm"


   Dzimšanas dienā kolēģes man uzdāvināja Dāvanu karti grāmatu veikalā. Pēdējā laikā grāmatas pērku reti, jo izmantoju iespēju, ka strādāju bibliotēkā un varu izlasīt to, ko vēlos. Pameklēju internetā, kas būtu tāds, ko es varētu iekārot savā mājas bibliotēkā un uzreiz man parādījās informācija par grāmatu – „Kāpnes uz debesīm”. Sapratu, ka tā būs piemērota manas dzimšanas dienas dāvana un to arī iegādājos. Mazliet atliku tās lasīšanu, jo bija iesākta lasīt cita grāmata, taču tad mans fiziskais ķermenis sadumpojās un lika mazliet pagulēt... Sapratu, ka ir jāizlasa tieši šī grāmata. Varbūt tiešām grāmata, varbūt eņģeļi, kas ir kopā ar to, varbūt arī mani eņģelīši - gan redzamie, gan neredzamie palīdzēja, jo fiziskais ķermenis drīz vien atguva veselību un varēju ne tikai pa logu, bet iziet laukā izbaudīt skaisti nosarmojušo ziemas dienu, kā arī atgriezties darbā. Paldies grāmatas autorei! Paldies kolēģēm par vērtīgo grāmatu! Paldies maniem eņģeļiem!
...
Komentāri (0)  |  2014-01-20 18:38  |  Skatīts: 1111x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inguna Bauere. Piedod, Karolīne!


   Apgādā Zvaigzne ABC klajā nācis rakstnieces Ingunas Baueres (kuru lasītāji pazīst kā kultūrvēsturisko romānu Skolas Līze, Ede, Pumpura sieva un Lizete, dzejniekam lemtā autori) jaunāko romānu Piedod, Karolīne!, kurā rakstniece iepazīstina ar 19. gadsimta ievērojamākā latviešu atmodas darbinieka Kronvalda Ata dzīves līkločiem.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-15 16:34  |  Skatīts: 785x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Bronija Vēra "Piecas lietas, ko cilvēki nožēlo pirms nāves"


      Šo grāmatu paņēmu no bibliotēkas, īsti nezinot, vai vēlos to izlasīt, taču nolēmu vismaz intereses pēc ieskatīties. Kad Ziemassvētku laikā atbraukusī meita to izlasīja un apgalvoja, ka man patiks šī grāmata, tad ķēros klāt ar jau lielāku interesi. Un patiesi – šī grāmata šajā mirklī bija tieši laikā veco gadu aizvadot un jauno uzsākot... Ir daudz ko padomāt un pārdomāt.
...
Komentāri (0)  |  2014-01-01 18:06  |  Skatīts: 1273x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inese Prisjolkova "Ieelpo laimi un mīlestību 2"


       Pirms vairākiem gadiem „nejauši!” atradu lapu - http://pavasarastudija.1w.lv/
...
Komentāri (0)  |  2013-12-29 20:26  |  Skatīts: 1574x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Lorna Bērne "Eņģeļi manos matos"


     Esmu lasījusi ne vienu vien grāmatu un rakstu par eņģeļiem. Arī šajā lapā šo to esmu ievietojusi. Ticu viņu esamībai. Tāpēc mani uzrunāja arī šī grāmata un lasot to, papildināju savas zināšanas un nostiprināju ticību eņģeļiem mūsu dzīvē. Eņģeļi ar šīs grāmatas starpniecību turpinās mani mācīt un vadīt manu Ceļu uz priekšu... Paldies par šo iespēju!
...
Komentāri (0)  |  2013-11-17 18:28  |  Skatīts: 1985x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Marks Levi "Mistera Daldrija neparastais ceļojums"


    Man jāpiekrīt, ka vislabākā recepte pret stresu – labs romāns ar laimīgām beigām. Man patika šī grāmata, tāpat kā iepriekš lasītās Marka Levi grāmatas.
...
Komentāri (0)  |  2013-11-13 01:03  |  Skatīts: 836x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Viljams Pols Jangs "Krustceles"


 Esmu lasījusi šī autora grāmatu "Būda", tādēļ izvēlējos izlasīt arī šo. Jāatzīstas - man lasījās diezgan smagi un lēni, pat grasījos pārtraukt lasīšanu, taču galu galā - izlasīju. Protams, kā turpmākajās atsauksmēs lasāms, vielas pārdomām gana.
--------------------------------------------------
...
Komentāri (0)  |  2013-10-28 21:54  |  Skatīts: 1166x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.