MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

MĪLESTĪBA! GAISMA! HARMONIJA!

 


Daina Avotiņa „Dzērvju svētība”


     Daina Avotiņa ir manis iemīļota autore jau kopš jaunības – viņas dzeja, stāsti, romāni... Tādēļ arī jaunajā bibliotēkas grāmatu iepirkuma klāstā nedomādama izvēlējos arī šo grāmatu lasīšanai. Un atkal kārtējo reizi atziņa – cik dažādi ir cilvēku likteņi! Cik bieži dzirdam vai paši nosodām cilvēkus, bet nezinām, kāpēc ar viņu ir noticis tā... Pārdomu vērta grāmata.
...
Komentāri (0)  |  2013-10-22 16:12  |  Skatīts: 820x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Igors Kudrjavcevs „MIERA ĀRSTA padomi”


   Es domāju, ka daudziem meklētājiem Igora Kudrjavceva vārds ir pazīstams. Arī internetā var klausīties gan viņa ierunātas meditācijas, gan lasīt rakstus. Šī grāmata satur praktiskus ieteikumus, kā pašam darboties ar sevi. Protams, ieteikumus var izmantot arī darbojoties pulciņā un pārrunājot. Noderēs!
...
Komentāri (0)  |  2013-10-22 15:54  |  Skatīts: 1073x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Frederika De Česko "Tibetietes māja"


     Izrādās, par šo grāmatu ir ļoti daudz atsauksmju, tātad tā ir lasīta grāmata. Es to paņēmu pēc mūsu bibliotēkas lasītājas ieteikuma un, lai gan bija šausminošas vietas, grāmatu izlasīju ar interesi. Atkal viela pārdomām...
...
Komentāri (0)  |  2013-10-06 23:37  |  Skatīts: 823x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Inguna Bauere "Marta, mana Andromeda"


      Tā nu sanāca, ka no grāmatas par mūsdienām, pārcēlos uz grāmatu par senāku pagātni. Man jau šīs autores darbi šķiet interesanti, tādēļ arī lasīju kārtējo viņas gara darbu. Cerības attaisnojās.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-24 19:52  |  Skatīts: 787x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Laimdota Sēle "Kaislību pavārgrāmata"


   Esmu jau iepriekš rakstījusi, ka labprātāk lasu latviešu autoru darbus, tādēļ ieraugot mūsu bibliotēkas jaunumos Laimdotas Sēles gan diezgan apjomīgo grāmatu, nešauboties paņēmu, jo biju lasījusi jau arī iepriekš viņas dažas grāmatas. Atkal bija par ko padomāt, kā jau tas mēdz būt, lasot jebkuru grāmatu...
...
Komentāri (0)  |  2013-09-13 20:21  |  Skatīts: 885x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Valērijs Siņeļņikovs “Likteņa receptes.” Dzīves noteicēja mācībgrāmata 2.


   Šī kārtējā Valērija Siņeļņikova grāmata var kļūt par ceļvedi mūsu dzīvē. Atverot jebkuru tās lapaspusi, iegūstam norādījumus, kā rast pareizo risinājumu. Viss laicīgais ir pakļauts iznīcībai: mašīna sarūs, māja noveco, tuvi cilvēki aiziet no šīs pasaules, vienus ideālus nomaina citi, zināšanas pastāvīgi mainās. Nemainīga un nesagraujama paliek vienīgi pati Patiesība, Dievs. Tam arī jākļūst par dzīves mērķi. Bet viss pārējais ir tikai līdzekļi šajā ceļā.
...
Komentāri (0)  |  2013-09-06 22:17  |  Skatīts: 2520x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Mans Ziedonis. Veltījums Dzejniekam jubilejā


    Šis krājums tapis pēc Imanta Ziedoņa vēlēšanās – kā dāvana no draugiem viņa 80. dzimšanas dienā. Arī dzejnieci Liju Brīdaku par krājuma sakārtotāju bija iecerējis Imants Ziedonis. Par godu dzejnieka jubilejai krājumu klajā laist apņēmās Apgāds Zvaigzne ABC.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 01:06  |  Skatīts: 858x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Irēna Lagzdiņa „Izslāpums. Olga Dreģe”


  Aktrise Olga Dreģe – kurš gan nepazīst šo vārdu un kuram gan neienāk prātā kāda viņas loma. Vēsturniece Dagnija Tūtere, protams, visupirms. Grāmatas autore, aktrises draudzene kopš Dailes teātra studijas laikiem, ar cieņu, pietāti un mīlestību atklāj aktrises dāsno, sīksto, talantīgo personību, kuplās Dreģu dzimtas fonu, radošo laboratoriju gan pašas, gan Olgas Dreģes, gan citu aktrisei tuvu cilvēku atmiņu prizmā.
...
Komentāri (0)  |  2013-08-27 00:45  |  Skatīts: 876x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Andrejs Saļikovs "Sūfiji Mīlestības Ceļš"


       Grāmatas autors Andrejs Saļikovs (1961) ir fotogrāfs, ceļotājs un talantīgs stāstnieks. Šī ir pirmā grāmata, kuru viņš uzrakstījis pēc iepazīšanās ar sūfiju pasauli. Lasītājs šeit atradīs gan ceļojuma aprakstu, gan padomus tiem, kuri ceļā ņem līdzi fotokameru, gan arī aizraujošu, sūfija sarakstītu traktātu, kurā ir runa par dzīves mērķiem, dvēseles augšupejas pakāpēm, harismas būtību, saziņas likumsakarībām, personības attīstības posmiem un sevis izziņu. Grāmatu papildina autora fotogrāfijas, kas tapušas Turcijas ceļojumā. "Sūfiju ordeņos nenotur garas runas. Sūfiju apmācības pamats ir garīgā prakse un orientācija uz Dievu, nevis ārējiem faktoriem vai grāmatu studēšanu. Grāmatas noslīpē prātu. Pat ja tajās varētu rast atbildes uz visiem jautājumiem, nebūtu paša galvenā, proti, personiskā pārdzīvojuma. Sūfija galvenais mērķis ir iepazīt Dievu." (A. Saļikovs) 
...
Komentāri (0)  |  2013-07-05 00:19  |  Skatīts: 1925x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.


Marks Levi "Vārdi, kurus viens otram nepateicām"


 
  Vārdi, kurus nepateicām viens otram…
Tā dzīvē reizēm notiek. Kad attopamies, bieži vien nav vairs, kam tos pateikt…

Ieraugot grāmatu ar šādu nosaukumu, vienkārši nevarēju to neizlasīt. Vēl jo vairāk tāpēc, ka biju jau izlasījusi iepriekš vairākas Marka Levī grāmatas, kas mani uzrunāja. Tā notika arī ar šo.
...
Komentāri (0)  |  2013-06-19 22:19  |  Skatīts: 1076x         Ieteikt draugiem

Lasīt tālāk.